za Administratora

ukoliko niste sigurni kako forum funkcioniše, ovo je pravo mesto da probate
Pravila foruma
Ukoliko niste sigurni kako forum funkcioniše, ovo je pravo mesto da probate.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
peca273
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Ned, 07. Okt 2007. 15:29

za Administratora

Post od peca273 »

Želeo sam da postavim pitanje Administratoru , dugo nisam bio na forumu i zaboravio sam kako , zanima me dali može da se postavi tema - kakva su vam iskustva sa domaćim prodavcima mobilnih telefona , dali prodaju originalne i nove telefone ili je to mačka u džaku , npr: kupio sam na e-bay telefon , navodno nov , posle par meseci telefonskih razgovora sa HTC-om , oni su utvrdili da je sastavljen od 2 telefona u Hongkongu , a čitam na net-u npr. kako razlikovati originalni samsung od falsifikata , zato me zanima mada bih kupio LG , ja imam 2 prodavca na spisku , koji su odlični što se tiče cena , ali ne znam koliko su pouzdani , zato sam hteo da pošaljem privatnu poruku Administratoru ali zaboravio sam kako , unapred se zahvaljujem na odgovoru , zato ne spominjem imena iz Srbije , pozdrav penzioner peca273

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: za Administratora

Post od znemanja »

peca273, Ako želite da postavite pitanje u vezi prodavaca (prodavnica) mobilnih telefona, postoji već tema za to, nalazi se na sledećem linku, tu možete da pitate šte Vas interesuje:

http://www.mobilnisvet.com/forum/viewto ... start=1060
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

peca273
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Ned, 07. Okt 2007. 15:29

Re: za Administratora

Post od peca273 »

Hvala veliko još jednom , stvarno odavno nisam bio ni na jednom forumu i zarđao sam , pozdrav peca273

sasaristic791
Banned
Postovi: 0
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:47
:: nokia3310
:: nokia6110
Kontakt:

Re: za Administratora

Post od sasaristic791 »

nemogu da se snajdem zasto je ova navigacija dole moze li gore da je prebacite
ja volim da budem ovde

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: za Administratora

Post od Azimuth »

Kakva navigacija?

jastreb
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 25. Jul 2012. 15:47
:: nokia n8
:: Alcatel ot 995
Lokacija: Paracin

Re: za Administratora

Post od jastreb »

Veliki pozdrav, Molim za pomoćgde da postavim pitanje u vezi podešavanja vremenskog, odnosno automatskog uključivanja i isključivanja telefona Huawei P9Lite? Unapred se zahvaljujem na odgovoru, veliki pozdrav Miki.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: za Administratora

Post od Baraba »


Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: za Administratora

Post od Ivan Cirkovic »

Da li se smeju otvarati nove teme kako hakovati wifi, kablovski modem, sajtove i slicno? Za poker sam otvorio temu, ali nisam znao da nema slobode da se pise o kockanju... Hvala.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: za Administratora

Post od znemanja »

Da li hakovanje zvuči kao nešto legalno? Sve te radnje koje si nabrojao mogu da se upotrebe da bi se neko lice prevarilo ili dovelo u zabludu. Te stoga o istima nije dozvoljeno javno polemisati na ovom forumu.

Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: za Administratora

Post od Evindzer »

peca273 napisao:Želeo sam da postavim pitanje Administratoru (...)
Imenica "administrator" je zajednička i piše se malim početnim slovom - osim ukoliko neko od društva ovde nije promenio lično ime u Administrator. :D :D

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: za Administratora

Post od brankisha »

Bilo bi zanimljivo procitati kako hakovati wifi ruter u kaficu tako da moj telefon ima prioritet jer skidam filmove pomocu torenta i sl.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: za Administratora

Post od Ivan Cirkovic »

Kali linux je majka za to... Treba oko 20 minuta kako bi odradio posao... :oops: :oops: :oops:

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: za Administratora

Post od Azimuth »

Meni stvarno nije jasno kako treba da ti se objasni ili kaže pa da počneš da poštuješ pravila foruma na kojem pišeš? Da li baš toliko želiš da budeš trajno udaljen sa foruma? Nije ni to problem, slobodno kaži ili prosto da te poslednji put upozorim da ćeš biti trajno udaljen sa foruma čim prvi naredni put prekršiš bilo koje pravilo.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: za Administratora

Post od Baraba »

brankisha napisao:Bilo bi zanimljivo procitati kako hakovati wifi ruter u kaficu tako da moj telefon ima prioritet jer skidam filmove pomocu torenta i sl.
Mogao si sa app WiFi Kill to da radiš, radi na starim verzijama droida. Blokiraš koga želiš na istom wifi. DroidSheep skine nečiji FB lagano ako ste na istom wifi.
Namerno sam naveo samo ove dve app, jer su zastarele, neće niko napraviti štetu ako do njih dođe, ali možete pogledati na YT kako to radi. A to sam napisao, jer sam davno prestao da se povezujem na wifi po kafeima/ulici uopšte, klinci mogu svašta da urade i nanesu štetu iz zezancije. Moj savet, dovoljno GB u paketu je jedina bezbednost.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: za Administratora

Post od Evindzer »

Baraba napisao: Mogao si sa app WiFi Kill to da radiš, radi na starim verzijama droida. Blokiraš koga želiš na istom wifi. DroidSheep skine nečiji FB lagano ako ste na istom wifi.
'Oćeš i ti na odmor od 30 dana? ;) :D :D
Baraba napisao:Moj savet, dovoljno GB u paketu je jedina bezbednost.
Sasvim se slažem.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: za Administratora

Post od Ivan Cirkovic »

Izvinjavam se, ali covek je pitao gore kako za hak u kaficu... Nece se ponoviti. Mislio sam da sme na ovoj temi, jer je proba. Hteo sam da pomognem.

Nisam znao da imaju te aplikacije koje mogu tako lako da urade kradju lozinki... Strasno. Sada si i mene bacio u rebus i razmisljam se da gasim wifi po kaficima. :)

Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: za Administratora

Post od Chobby88 »

Mnogo si dobar haker kad nisi znao za te aplikacije koje su iz kamenog doba.
Ugasi bolje wi fi da te hakeri ne uhakuju.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: za Administratora

Post od Ivan Cirkovic »

@Chobby88 ko je rekao da sam ja haker? Te aplikacije imaju za win, ali za telefon je bilo gomila djubreta koja nikad nije ni radila... Mozda u pocetku kada je android bio supalj sa svih strana, danas tesko. Nikad market ne bi dozvolio takvu aplikaciju za skidanje. Razmislite malo o tome... 8)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: za Administratora

Post od znemanja »

Ok, čisto da stavimo tačku na priču da ovu temu, koja nije predivđena za ovu diskuiju, ne bismo zatrpavali previše. Dakle, takve tome o hakovanju i sl. nisu poželjne na forumu, stoga nećemo takve teme ni da otvaramo.

Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori