NOKIA n97 mini

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
mirko i slavko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 08. Feb 2010. 15:49

NOKIA n97 mini

Post od mirko i slavko »

n97 mini NOV
LJudi , imam problem sa ovim telefonom ili bar mislim da imam problem sa njim.Otprilike ide ovako:
Kada stavim mts pripejd karticu , nemogu da koristim internet niti gps(nemogu ni da se nakačim).
Isto i sa postpejd karticom.
Poslali su mi parametre mtsinternet , mtswap , mms
Glupav deo :
Stavim VIP pripejd karticu i mogu da se nakačim bez ikakvog unosa parametara.


DA LI NEKO IMA PODEŠENU KONFIGURACIJU ZA OVAJ TELEFON

mirko i slavko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 08. Feb 2010. 15:49

Post od mirko i slavko »

ljudi dali je moguće da mts nema parametre za n97mini pošto mi se pojavljuje u telefonu mts wap , mtswap1 , mtswap2 , mtswap3 , mtswap4

kad god pokušam da se nakačim on me posle kraćeg vremena obavesti da je nemoguće uspostaviti vezu.

Sav bi ja problem svalio na telefon da ponavljam nisam slučajno ubacio pripejd VIP karticu i ona bez problema radi .Po ubacivanju iste ,dobio sam njihove parametre ali ih nisam sačuvao niti postavio.

:uhuh:

mirko i slavko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 08. Feb 2010. 15:49

Post od mirko i slavko »

Rešenje problema je prilično glupo kao što to obično biva.Ali naravno da je krivica koliko na mts toliko i na neukim radnicima.

Po informacijama koje sam dobio - pripejd kartice novijeg datuma imaju problem prilikom slanja aplikacija mms itd , kao i postpejd.E sad to što ja imam pripejd karticu staru desetak godina pokazuje da oni generalno imaju problem.A ja nesreće da mi i pripejd i postpejd spadaju u tu kategoriju.

Rešenje je da uzmete neku karticu koja normalno fercera , pošaljete All na 4777 i sve to lepo sačuvate (naravno posle vratite svoju karticu ) .

Odgovori