Samsung E2652W Champ Duo podesavanje WiFi?

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
ileudar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 03. Avg 2011. 06:46

Samsung E2652W Champ Duo podesavanje WiFi?

Post od ileudar »

Da li neko zna kako podesiti WiFi na Samsung E2652WChamp Duo? fabricko uputstvo je jako sturo i nema uputstvo za podesavanje.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

WiFi se na telefonu ne podesava, prakticno i nema sta da se podesi, osim eventualne pristupne sifre. Sve drugo se radi na WiFi ruteru racunara.
Opisi tacno sta ti treba pa da mozemo da ti pomognemo.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

ileudar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 03. Avg 2011. 06:46

Post od ileudar »

Kada pokusam da se nakacim na neku mrezu koja nije zakljucana napise mi connecting, a posle nekih 20-tak sekundi mi napise poruku FAILD. Verovatno treba nesto da se podesi.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Otkud ti znas da mreza nije zakljucana recimo MAC filteringom, i tebi izgleda kao da je otvorena - nema sifru - a ustvari dok se ne doda MAC adresa tvog telefona, neces se konektovati. Probaj neki siguran hotspot u gradu da vidis da li ce da prodje ili ne. Ukoliko ni tamo ne prodje, e onda ne znam sta je, bez da vidim.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

ileudar, naravno moras probati sto ti prelozi miodrage, da pronadjes mrezu za koju znas da nije zakljucana pa na nju da se konaktujes ali ima rutera i telefona koji se prosto receno nevole, jednostavno ruter nepihvata telefon. Znaci probaj jos na nekoliko mesta. Svaki ruter pri konekciji u telefonu napravi zasebnu pristupnu tacku obicno to ide automatski ali mozda je ponekad potrebno to uraditi i manuelno.

Odgovori