Telenor i pravilo o otvaranju novih tema

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Telenor i pravilo o otvaranju novih tema

Post od Koren »

Koliko sam upucen Telenor vec ima jednu temu koja se zove Telenor novosti. Cemu sada nova tema za jednu njihovu novost, Novi Telenor tarifni postpaid paket: Specijal 650
Clanovi su obicno upozoreni za slicne aktivnosti, tj otvaranje duplih tema. Pa me zanima da li je i ovde taj slucaj. Iskreno, ovo pitam zbog skorasnjih isticanja vaznosti postovanja pravila foruma.

PozZ

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Koren, ako malo pažljivije pogledaš, ima još tema vezanih za sve operatore koje se ne nalaze u posvećenim temama o novostima. Možda bi baš trebalo zaključati te uopštene teme i ostaviti da svaka buduća akcija ili novost budu u zasebnoj. Ne znam zašto ti baš ova bode oči? Ili ti konkretno smeta autor iste?

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Potpuno se slazem.
Takodje tema koja meni "bode oci",a isto tako je dupliranje,bar po meni,tema HTC HD2 u Telenoru.
Slika

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Primetio sam da ih ima vise, ovu konkretnu sam naveo jer je poslednja.

Sam autor mi ne smeta, covek samo radi svoj posao. U temi Telenor novosti on je okarakterisan kao regularan clan, kao i svaki drugi, sa cime se slazem.

Ono sto mi je zasmetalo, i sto je povod ove kritike, je sto svaka tema koja se duplira (npr "ne radi bluetooth na n97") biva obrisana, preusmerena na glavnu temu (o npr n97) a clan koji je otvorio upozoren.

Ovo, kao i ostale, su Telenor novosti i stoga bi trebalo da se nalaze u odgovarajucoj temi, a ne da se za skoro svaku vest/novost otvara pojedinacna tema. Vise puta je napomenuto da to otvaranje tema dovodi do toga da forum postaje nepregledniji.

Sto se tice ostalih operatera, njih nisam primetio, jer je realno Telenor najaktivniji na ovom forumu. Ali ako se desava i kod njih, da novosti idu u temu novosti, ukoliko postoji.

Nije mi tesko da ignorisem vesti/postove koji mi nisu zanimljivi/informativni, i stoga ovo nije veliki problem/kritika, ali se pomalo dotice ravnopravnog odnosa prema svim clanovima i temama koje postavljaju.

PozZ

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Prosto, ta mala pitanja su uglavnom već dobila svoj odgovor i on postoji u nekoj temi ili ako nema odgovora nisu veoma bitna za veliki broj članova kao što je slučaj sa temama vezanim za operatere... svakako, nisu sve teme bitne, kao nona za hd2 ali je ta tema zanimljiva, prosto jer je došao kod nas u isto vreme kada i napolju jedan od najboljih telefona na tržištu...

Meni je iskreno žao što i ostali operateri nemaju čoveka kao što je djuice ali zbog toga mi ne možemo ništa da uradimo... jedino mi da postanemo deo pr tima mts'a al bojim se da ne bi mogli da nas plate :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Odgovori