Lazni oglasi

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
bahier
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 13. Dec 2010. 11:56

Lazni oglasi

Post od bahier »

Lazni oglasi, neki pametnjakovici postavljaju oglase telefona (naravno jeftinije nego inace) i kada pozovete zavlace vas na razgovor i kada zelite da se nadjete i kupite tel, kazu da trenutno nisu u gradu i da pozovete kasnije. Naravno pozvao sam kasnije i dobio sam sledeci odgovor "javite se sutra jer nisam sada u gradu". Pitao sam "jel ste vi sigurni da prodajete telefon"? odgovor je bio "da". Naravno pozvao sam sledeceg dana i lik je zaboravio da je razgovarao sa mnom i poceo da sa istom pricom kao i juce. Ovo je treci put da sam naleteo na lazne oglase, dvoje su bili iz Nisa. Mislim da su toliko jadni i da to rade zarad dopune. Izvinjavam se na dugom postu.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

He dobro se setio neko,pa ako je vipov broj onda nema druge nego da sebi dopune racun za 20 din.minut.

bahier
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 13. Dec 2010. 11:56

Post od bahier »

Eto ga jos jedan mangup. Jel moze admin nesto da ucini povodom toga?? Imam broj prevaranta... Mislim daj da se resimo tih jadnika kojima je stalo do par dinara a neki su ovde spremni dati mnoooogo vise. Admineeeee javi se.

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Post od fannY »

bahier, ne moze admin mnogo toga da ucini,na nama je da pazimo sta kupujemo i od koga kupujemo,a pisalo se vec o ovome.:)

bahier
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 13. Dec 2010. 11:56

Post od bahier »

Ma Fanny neradi se sta kupujemo nego koga zovemo. Mislim da Vip i telenor imaju neku akciju da kada dobiju poziv njima se uplacuje 20din. Bas bezveze sto je ovaj NAJBOLJI sajt postao radno mesto prevarantima. :(

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

bahier, ako imaš valjane dokaze da dotični rade to što kažeš da rade, prosledi ih na mobilnisvet.com@gmail.com i nešto će biti preduzeto.

bahier
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 13. Dec 2010. 11:56

Post od bahier »

E, hvala Miskoni probacu da se snadjem. :unsure: Bas me cudi da se nikom nije desilo sem meni, najcesce su na Iphonu ti brojevi-prevaranti.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Koja je ovo po redu tema u vezi oglasa. :)

Odgovori