Predlog - proshirenje subforum-a

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Predlog - proshirenje subforum-a

Post od Igoritza »

evo moj predlog, uz napomenu da sam ovde novajlija, pa bih molio bez flame-a :D

moj predlog je da se postavi josh dva subforuma, kao shto su general talk (o svemu i svacemu razgovor clanova) i podforum ostala elektronika makar iz razloga shto itsvet.com nema svoj forum, a verujem da ljudi odavde umeju da prodiskutuju dosta stvari iz te oblasti, a pritom, sve je to kompatibilno sa mobilnim aparatima

napomenuo bih da postoje benchmark i elitesecurity za te stvari, ali oaj forum je podosta finiji shto se tice ljudi koji ga posecuju, a i , tamo vlada komunizam shto se tice postovanja, pa licno smatram da bi o ostaloj elektronici ovde ljudi imali dosta da kazu
There is no knowledge that is not power

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

ovo pervo ti postoji a to je kafic a ovo drugo nebi bilo lose. ..

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Kao sto napalm rece, za ovo prvo vec postoji kafic stim sto nije bas general (talk) jer je dosta vezan za telefone, i mislim da bi tako i trebao da ostane jer tih pricaonica/brbljaonica ima stvarno dosta na netu.

Druga tema je zanimljiva i mogla bi da uspe, ali mislim da se admini nece sloziti jer nije vezana za mobilne telefone, kojima je posvecen ceo sajt.

Cool inicijativa 8) ali tesko da ce proci...

PozZ

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Bilo je milion puta ovakvih predloga i odgovor je bio NE,tako da ce i na ovo pitanje isto glasiti odgovor. :wink: 8)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Drugi predlog bi se mogao mozda realizovati,ali sta sve staviti pod "Ostalom Elektronikom"? Bas sve bi bilo preobuhvatno i preopsirno za pracenje... :dry: Ako bi tako bilo onda bi neki ljudi mozda postavljali razna pitanja u vezi recimo laserskih meraca daljine ili profesionalnih TV kamera,sto bi bilo apsurdno :roll: :)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Nema potrebe za dodatnim podforumima pogotovo ako se ne tiču mobilnih telefona. Uskoro će biti pušten "Smart" odeljak i to je to za sada...

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

Hmmm pa ja bih pre da vidim podforum sa temom mobilnih i bezicnih komunikacija, aplikacija i usluga, dakle ne o telefonima nego bas o samoj tehnologiji ono :gsm, gprs, mms, 3G, 4G, nG, WiFi, bluetooth itd. itd.

Angel_Of_Darkness
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 117
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 15:46

Post od Angel_Of_Darkness »

A što ne pristavite na www.itsvet.com forum? bio bi 14 puta posjećeniji od ovoga o telefonima!!!
I Bog je Srbin...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

skeptichni chicho, o svemu što si nabrojao može da se priča u Kafiću.

Angel_Of_Darkness, već postoje odlični forumi koji se bave tom tematikom - Bench, ES, itd...

Odgovori