mali oglasi

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

iz jedne druge teme o oglasima :)
neovo napisao:odgovor na bilo kakvo pitanje u vezi brisanja oglasa ces ovde dobiti jednog lepog dana a mozda i pre. meni vec jedno 2 godine stalno brisu oglase(nisam preprodavac,imam jedan ili dva telefona i stalno ih menjam) koji su napisani bas po tim njihovim pravilima. jedino ovim svercerima ne brisu oglase,verovatno imaju neki dil sa njima :)

Nikola gr
Banned
Postovi: 235
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:39

Post od Nikola gr »

bio bi red da objasne,i meni s to desilo za jedan mob,bio malo u oglasima i nestao,alo ne moze to tako ako ga ja stavim u oglase i to po PRAVILIMA ima da ostane,kako je i bilo... :lol: :lol:

izvolite,vise sile ovog foruma,oglasite se,i objasnite... :wacko:

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

materijalmen, Moram da ti kažem koliko sam shvatio iz ovih naredjanih i prilično nepismenih postova
/u kojima si uzgred budi rečeno prekršio 4 pravila postovanja na ovom forumu/
Da si besan izmedju ostalog i na moderatore.
Radi tvoje informacije MODERATORI IMAJU MOGUĆNOST BRISANJA SAMO NA FORUMU.
Ostavio sam ove tvoje postove needitovane namerno.
Ali mogu ti reći da samo džabe dižeš pritisak samom sebi.
Oglasa ima dnevno toliko da neki za manje od 1h "odu na dno" a nakon toga i nestanu.
Nemoguće je napraviti besplatne oglase sa 1.000.000 strana.
Jer to KOŠTA!
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

gameforce,
Znam da sam prekrsio pravile...ali..postoji veliki ali...
U vezi brisanje informacije, pa onda objasni meni zasto ne dobijam link za aktivaciju vec za redom 4broj i za 8 mail adresu?

Ja sam pitao za objasnjenje i za odgovor ali ocito dzabe sam pisao...ne procaj ja o tome koliko oglasa dobija sajt. Nego da neki do Vaih moderatora koji iskoriste da imaju mogucnost pristupe mailboxu neke oglae oznacavaju kao spamera, pa googlemail zato nece poslati poruku. niko Nije rekao da napravite sajt sa neznam koliko strana. Nego to da sigurno mozete napisati neki mali programcic da posle 3 maila automatsko brise poruku. Ja bi nesto napravio ali pisem diplomski rad, nerviram se puno a te su bas g..pe sitnice o kome nebi smeo da se nerviram ni ja ni ostali clanovi...
A pogotovo da sam registrovan, jel, pa nisam ja neki haski begunac ili ratni zlocnik da mi vrisite oglase...
Evo vec sam i zabravio sifru za voje mail adrse :x
nije lepo od va....

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

Vidi ovo otkad sam popucao dobijam lnkove na svoj email..ja stvarno neznam zasto moram prov da se iznerviram kada s emoze tako lako da se rei stvar... :cry:

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Dobro, oladi malo, podržavam da se napravi limit : na primer sa jedne adrese se pošalju maximalno 2( ili eventualno 1 ) oglasa ( zbog spamera ). Znam da to neće sprečiti stvar, ali ako bi se blokirale određene adrese i tada bi bio problem na istom. Verovatno bi se regulisale neke stvari, ali to je ogroman posao za administratora i moderatore ( možda bi trebalo postaviti određenog člana da moderiše oglase i to je to ).......
Nokia Lumia 630

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ja ne znam kako vama,ali ja nikad nisam imao problema sto se brisanja oglasa tice ukoliko je on bio po pravilima a koristim male oglase ovog sajta od 2004.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

coder
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 16. Mar 2009. 17:48

Post od coder »

Imam problem u zadnjih nekoliko dana, postavljam oglas i ne dobijam na mail link za aktivaciju. Zasto ? Probao sam 8 mailova koje sam i dosad koristio .... nisam diler, samo imam 2 telefona koje bi da prodam!

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Post od ZzHn »

Sale_M, ni ja isto nisam imao problema sa oglasima,a mijenjam tel. svakih 3-4 m.... :? Ali eto,neki ljudi ocigledno imaju problema.
.

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Ja nikad niisam imao problema, a uvek sam koristio isti mejl i isti br telefona... Uvek :D Materijalmen, ne trbea ti uvek drugi broj. Samo je dovoljno da promenis adresu, a br je najmanje bitan.
Nokia E71... Elegant, but deadly

maremas
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Ned, 19. Avg 2007. 08:43
Lokacija: Beograd

Post od maremas »

[quote="coder"][/quote]
Isti slucaj, samo nisam probao toliko mejlova :D
Preksinoc sam i dobio mail za aktivaciju ali sam obrisao oglas posle par minuta jer sam pogresio u textu, reko aj da prepravim i od tad vise ne dobijam aktivacioni mail, juce ujutru sam probao i malopre i nista, evo ko reta*d proveravam mail svaki cas
:smutny:

bullet88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 03. Nov 2008. 01:31

Post od bullet88 »

ovo stvarno nema smisla,vec 15 dana ne mogu da se oglasim,ispostujem sve sto pise i ne stize mi aktivacioni link,probao sam na 5 razlicitih mail-lova ali ista prica,zahtevam odgovor

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

MOLIM DA SVI KOJI IMAJU PROBLEM UPUTE EMAIL NA
mobilnisvet.com@gmail.com

UKOLIKO NE DOBIJETE ODGOVOR U ROKU OD 24H, POŠALJITE PONOVO EMAIL.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

isti problem... nikad mi nestigne aktivacioni e-mail :cry:

coder
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 16. Mar 2009. 17:48

Post od coder »

pa dobro koliko puta treba poslati vama mail ??
nema odgovora, niko mi nista ne kaze. sta bi ?? da ne stavljamo vise oglase na vas sajt ??

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

HTC
TyTN
180 € (NEMA U PRODAJI)
4 meseci star, napakovan od 2 polovna, perfektan, ...(adapter sa slusalicama, usb kabal, punjac, zastitna folija za display, cd) ...... zamena (prednost 5800)... skype:sladjanstosic

mogao bi malo da brises oglase ovom smaracu,postavlja po par komada na svaka 2 sata. idi pogledaj u htc koliko je samo on postavio oglasa danas i juce.

i 'oces li mi vec jednom odgovoriti zasto mi brises pravilno popunjene oglase?:shock: :shock: :shock: godinu dana star,dobro stanje,sluske,punjac,usb,memorijska. lokacija. telefon

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

coder,
rekao sam ja vec da ovi ovde samo su kao ukrasi na jelku. :angry: da nevrede ni luk i vodu. :D al jbg to je balkan. uskoro cekam moderatora de cu dobiti ponovo opomenu zbog ovoga..ali trebalo bi, kao sto am vec trazio da neka mi daje neke agumente zasto vec sa 11mail adresa nemogu dobit linkove za aktivaciju....
jednostavno, barem ja kako milslim, to je tako da jedan moderator preggleda mailove koje su stigle, pa ako mu nesto nesvidja ubaci u spam...jer mu je dosadno ili nije imao decju sobu...
mrsssss

neovo, nemoj da se sekiras..video si da sam na kraju ja ipsao kao neki kriminalac jer sam trazio objasnjenje za ovo..ocito ovde ljudi, koji sei smtraju moderatorima ne znaju kakv odgovormost snosi ako naprave javni forum...

ziv bio druz. tit. :D

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

E ljudi, skontajte da smarate.

materijalmen, "star 20min, ful fulova. orginalna kutija, nije sa mreze..."

Šta mu fali? Fali mu što je nov, i što oglasi ne služe za preprodaju nego ako neko hoće da proda svoj polovan telefon. :wink:

Nikola gr
Banned
Postovi: 235
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:39

Post od Nikola gr »

Daddy Yankee, ako je neko kupio telefon iz prodavnice,cim dolazi kod njega u ruke,telefon je polovan,bio star 20 dana ili 20 minuta,njegova stvar hoce li da ga prodaje...a naravno pre ce neko kupiti noviji nego stariji,naravno ako je to istina,sto se uoci kada se pogleda fon,naravno ne u svim slucajevima...tako da 8)

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Jeste. U pravu si. Ima ljudi kojima je hobi kupovati telefone u prodavnici, držati ih kod sebe 20 minuta i onda prodavati 20-30% jeftinije. 8)

Zaključana tema