Predlog za sajt..

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Predlog za sajt..

Post od popste »

Imam jedan predlog oko sajta. Kada otvaram slike modela iz ruke, zanima me da li je moguce samo ubaciti datum kada se taj model pojavio na trzistu,cisto da se zna otprilike koliko je star i koliko je dostupan, a to moze biti zanimljiva informacija

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

popste, mislis na to kad je slikana slika ili tacno model kad je izasao na trziste tj pojavio se?Ja mislim da ne mora da bude prikazano na slici vec odmah negde u spec telefona od kad je tzv available...mada ta opcija nije toliko potrebna...
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Taj podatak već postoji u bazi, prilikom redizajna sajta ćemo samo dodati taj podatak. Imaćete tačan pregled koji se model kada pojavio, sve od prvog modela koji je slikan iz ruke.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

E pa to, mislio sam taj trenutak kada je slikan iz ruke, odnosno kad se prvi put pojavio na nase trziste. Nije nista preterano bitno, ali moze da bude korisno ako gleda neko ko se ne razume bas toliko u telefone, a zanima ga koliko je dugo na trzistu

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Slažem se, biće napravljena jedna diskusija pre redizajna sajta gde ćemo sve ovakve detalje izložiti, napraviti prioritete i krenuti u razvoj nove verzije.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Kad smo već kod toga, da li će se menjati možda dizajn strane za slike iz ruke? Mislim da bi zbog skrolovanja bilo mnogo bolje kad bi imali vertikanu orjentaciju umesto horizontalne, a i u odnosu na forum i ostatak sajta tu je jedino deformisana stranica.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Mislim da vertikalna nije dobro rešenje, jer se dešava da ima i po 40 slika, to ako bi ređail jedno ispod drugog čovek bi izgubio volju da gleda slike. Mislim da je ovo dobro rešenje, ima nekih problema sa Opera korisnicima, ali ćemo i to rešiti.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

:) da u Operi su sve slike poredjanje po redu, znaci mora skrolovanje levo-desno, pa npr. ako su pitanju slike od N80 kojih ima oko 40 to je bas rastegnuto :)
Dok je na FF sve slozeno i uredu ;)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

ja lepo koristim firefox dok sam na MS a za ostalo operu osim po neki put kad navratim na ms sa operom super je...i bilo bi lepo kad bi se testovi telefona cesce udejtovali...npr svake nedelje da ima neki novi test.... :D
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

kljaja, pa koliko sam ja pratio testove bilo je ih otprilike 2 nedeljno,medjutim kako je gosp. Eleadarov sajt hakovan (od strane ljubitelja i-phona) i on nije bas mnogo testova izabacio koje bi MS mogao preuzeti. Ja mislim da je to glavni i jedini razlog ovog zastoja.
Jedino da pitamo upravu???
:lol:
D500&E71

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

loki13, a jes tacno u pravu si zaboravih na to hakovanje...ja od tad samo jednom posetih MR...ma ok je i ovako...mozda bi mogla da se napravi neki hronoloski raspored telefona npr stariji od 2000 i posle svaka godina ponaosob sa modelima ili nesto slicno tome... :blinky: :ohmy:
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

ovo bi bilo dobro da stavite u slike iz ruke...iznad uvecane slike telefona da bude sledeca i prosla slika da ne mora stalno da se skroluje dole pa klikce na sledecu sliku...
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

E, da ne zaboravite, stavite da se pri registraciji na forum unese neka sifra, da ne bi bilo spamera... Ocito je da ih ima sve vise, i bice ih sve vise ako se to ne uvede....

Pozdrav...
iPhone + CX300

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Spyker, nema ih toliko a cak i da ih ima sve se to izbrise....samo bih hteo da predlozim vec stari predlog koji nije uveden pri poslednjem renoviranju da pored avatara stoji i unos koji mob telefon poseduje clan kao i grad iz kog dolazi....moze li to? :D
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

kljaja, to sa unosom koji telefon imamo vecina pise u potpisu, a neznam koja je potreba za gradom odakle smo.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

kljaja, pa jel nemas u potpisu iz kog si grada???? Sta ce ti na dva mesta? :wink:
iPhone + CX300

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Spyker, ma ima ali ima to na stranim forumima a to za potpis mi koristimo tako za to...inace moglo bi ispod nicka da stoji phone:------- mada nije toliko mnogo bitno ipak je to samo predlog... :oops:
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

Odgovori