Jedna Offtopic tema

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

cebzab, ja se izvinjavam tebi i svima, ali dzaba je to sto postoje pp poruke, mr. spyker vise voli da okupi publiku i da nastavi svoju svadju javno da svi vide :chytry:
Pricas o nekom off-u :) pa ovo i ostalo sto si vidjao nije neki veliki off, da ima nekih tema koje nisu vezane o telefonima off bi bilo :wacko: Ja nisam za to da se otvara bilo kakva off tema jer ne smem da pomislim sta bi bilo i kako bi bilo... :disgust:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

MilančeBGD, Spyker Aman ljudi disite malo,pustite svadju i prepirku to nikuda ne vodi.
Eto Miskoni je obecao da ce uzeti u razmatranje i samo nam preostaje da se strpimo i nadamo pozitivnom odgovoru. :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

MilančeBGD, sta ce c'oek kad voli publicitet :P Ma nema nista od prepirke, samo zakljucaju temu ili obrisu(provereno i potvrdjeno xxxxxxxxx puta)
5130+Koss the plug....

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

MilančeBGD, da okupim publiku... Whatever :lol: :lol: Sta meni znaci "publika"??? Svi na ovom forumu su jako inteligentni (ima izuzetaka), i neverujem da se iko mnogo uzbudjuje oko nase prepirke, tako da me bas briga za publiku... A, i koliko vidim ti nisi mogao da prestanes da me ogovaras... I, ako ja trazim publiku, zasto onda prokomentarises uvek moj post, zasto mi ne posaljes pp, pa da vidimo sta cemo uraditi... Ali ocito nemas mozga da tako nesto smislis, jer stalno govoris da ja pocinjem svadju, a ustvari ti uvek prokomentarises moj post javno, tako da odatle krece...
iPhone + CX300

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

nisam sve proocitao postove ali mislim da je dovoljno procitati prvi i jos koji

sto se tice predloga, zvuci super ali.. kako ce se zvati tema ??? tu ce neki pisat o racunarima i dodjem ja i reknem kako sam se vozao u m5 2006 godiste.. kako sam imao GF8800 kartu pa kako imam problema s driverima mobilnog na visti.. ukratko, kako ovo zvuci "nidje veze" tako bi i bila tema.. dakle, ako vec otvarate off temu neka bude konkretna, ili auta, ili racunari itd itd a ne svega i svadcega

znaci za svaku off temu ali da je konkretna ja sam ZA i o tome vec odavno razmisljam da upitam..

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Au spyker...koji si ti car i ti se jos i nastavljas... :lol: pa dokle jbt... pa da si iole inteligentan koliko sebe smatras da jesi, ti bi odavno ignorisao prozivke i terao po svom, a ovako si ipak ispao sta znam, necu da vredjam daleko od toga res5ct za poznavanje telefona :wink: ali trenutno zvucis kao zena udovica, koja ne zna sta ce sa sobom pa malo surfa i voli da cacka mecku pod precku... :roll: ne postoji za dzabe poslovica cutanje je zlato...ili....bolje cutati i terati druge na razmisljanje da li si bistar ili ne, ili progovoriti i otkloniti svaku sumnju...

toliko o off-u...gde cemo na kraju da zavrsimo sto rece @napalm death... ko zna mozda o temi "kako se borim sa cinjenicom da je zivot prolazan" :)

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

Moj predlog je sledeci.
Umesto da naglabamo kako bi bilo ql da se otvori ta off tema, ajde da damo neke predloge.

Cim mr.miskoni kaze da ce biti radjen upgrade foruma, kapiram da ce biti jedna tema(u indeksu foruma) o i.t-ju.
E, sada, kada smo mi vec ti famozni korisnici, ucesnici ili whatever ovog foruma, bilo bi kul da damo predloge vezane za to, kako bi voleli da izgleda ta "off tema", od cega da se sastoji, jer cemo je ipak mi valjda i koristiti.
Mene npr. interesuju mp3 playeri i laptop racunari.
Moj predlog bi bio da, ukoliko se otvori ta off tema, da u njoj ne bude polemike o racunarskim komponentama(ultra lude graficke karte, super kuleri, pricesori itd.itd.), nego o gotovim proizvodima.

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

VladaII, nisam najbolje razumeo tvoju poruku... Prvi deo jesam, ali posle nemam pojma o cemu pricas... I sto se tice respekta za poznavanje telefona.... Dosadili su mi oni odavno, novije modele i ne pratim... 8)

Sto se tice prozivki, naravno da neke ignorisem, i cak sta vise shvatim kao salu (recimo masterokratinu), ali kada ti neko svaki tvoj post komentarise pocne da nervira...

Kako me recimo ne nervira tvoj post, nego ga shvatim kao neku vrstu saveta :wink:

A, sto se tice uopsteno ove teme, mislim da je glupo da se ista dodaje na ovom forumu, nego da se na www.itsvet.com otvori forum na kome ce biti sve sto ste(smo) do sada naveli...

P.S. podebljao sam, jer jedino to nije off-topic...
iPhone + CX300

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

I ja sam za to da se otvori forum na itsvet koji ce se baviti time cime se i bavi itsvet, nema potrebe mesati babe i zabe ;) Sto se tice off teme to i dalje ne podrzavam... 8)

Spyker, da ja jurim tvoje postove, ustanem ujutro u 7h i do 00h ja cekam tvoje postove da prokomentarisem :lol: ja stvarno moram da odgovorim na neke postove, jer ti nekad stvarno preteras, a vidim da je to tvoj kompleks da budes visi nivo i iznad svih, ajde ispamuj forum da ti gore pise VIP mobilni svet...
Mogao je svako da prokomentarise tvoj post(cak i ja) u temi oko kamera na telefonima( 0.3,1.3,2,3,5mp) gde si ti naveo da p990 ima najbolju 2mp kameru :wacko: sto samo navodi da zelis nekog da isprovociras da te pita zasto tako mislis, a svi navode k750 kao najbolji 2mp telefon(sto i stvarno jeste)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

spyker i milancheBGD - ako je i pomislio da nam neshto tako otvori mishkoni, vas dvojica ste upropastili priliku ... dajte jedan drugom MSN, ili vam je mozda fetish da pred drugima jedan drugog spushtate ???
There is no knowledge that is not power

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

MilančeBGD, ajde, ovim zavrsavamo sa "prepirkom"

Da zelim da budem vip ms-a, odavno bih to bio, jer sam dve godine na forumu... Cist dokaz je da u nokiji jako retko pisem, a tu se moze napraviti najvise postova.

Sto se tice p990, on ima sve isto sto i k750, ali veci senzor, tako da su njegove slike bolje... Tako sam procitao, a i video sam kod sebe kada sam ih imao oboje da je p990 bolji od w800, a w800 i k750 su isti...

Pozdrav... :wink:
iPhone + CX300

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ja se izvinjavam u svoje ime ako sam nesto "pokvario" oko dogovora, i stvarno mi je zao.Spyker-u naravno nije zao jer su nekoliko tema zakljucane, samo zbog njega, verovatno mu i do ove nije stalo...

PS. pa sta ako si 2 godine?? neko je i 3 godine pa nema ni 300 postova 8) Sto se daljeg teksta tice mozemo da pricamo u odredjenoj temi, ne ovde...
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

MilančeBGD, staje, bas ti je prigustilo, (znas nasta mislim) :D :D ;)

------------------------------------------------------

ajde stavite glasanje, koje za a ko protiv ptredloga.. .. .

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

MilančeBGD i Spyker, stvarno više nema smisla da se raspravljate na forumu. :dry:
Uzdržite se ubuduće ili će vam sve ovakve poruke biti brisane.

Što se tiče teme, nema potrebe za glasanjem. Ako i bude pušten neki odeljak namenjen kompjuterima, u njemu će se pričati isključivo o stvarima koje su usko povezane sa mobilnim telefonima. Ne verujem da će se to desiti dok ne pređemo na novi forum, zato sam i napomenuo da budete strpljivi. A da li će se dizati forum na IT Svetu još se ne zna, tačnije, o tome će Milan.

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Koje loodilo...eh moj @spyker....sta da ti kazem kad porastes kazce ti se samo... 8)
a sto se tice spustanja sto rece @igoritza nije to fetis..to je nesto mnogo vise... :lol: :lol: dize im se paja .....:)
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

VladaII, dobro je, sreca da si i ti poceo da mi pametujes... :lol: Inace, prebacio sam raspravu na pp...

I simbol @ znaci A, i stavlja se kada se nekome obracas... Recimo:

@spyker, gresis, iPhone ima kameru od 2mp (lupio sam, nista me nepada napamet)

Ali, ne pise se u sred recenice, jer je tvoja recenica ispala:

Eh moj A spyker...

Toliko...
iPhone + CX300

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Neverovatni ste... upozori vas admin i vi nastavljate... :roll:

I onda još tražite off temu... na šta bi to ličilo... :roll:

Dobili ste odgovor... stoga Lock... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Zaključana tema