Brisanje postova

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Odgovori
Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Brisanje postova

Post od Sale_M »

Juce sam u temi Firmware updater ostavio post u kome sam izneo svoj problem u vezi flashovanja telefona u kome nije nista pisalo sto je na sajtu zabranjen i on je izbrisan.Isto tako u zadnje vreme su iz pojedinih tema brisani postovi a takodje je sve sto je pisano bilo u skladu sa temom u kojoj je pisano.Ovo pitanje je za administratora i moderatore,dakle:O cemu se radi?
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Da li ti je poznata opomena:
"Zabranjeno uzastopno postovanje.Koristi opciju "Izmeni" Sledeći put brisanje bez upozorenja!"

??
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

gameforce, MOzel se nekako uvesti opcija da mi imamo mogucnost brisanja svoih postova upravo iz razloga dupliranja.

Evo primer.. u zadnje vreme recimo n80 tema je zamrla. Na toj temi moj post je zadnji. Ako mi nesto hitno treba a editujem post onda niko nece videt moje pitanje. A ako napravim dupli post onda hoce. E recim kada bi imali opciju brisanja svoih postova onda prvo napravimo dupli post dok neko ne primeti nase pitanje. a onda kada stigne odgovor taj drugi post prebacimo u ovaj prvi i ovaj dupli izbrisemo.

Mislim toliko sam u zadnje vreme napravio duplih postova da sve cekam kada ce mi stici opomena od modova. Sorry nije namerno ali ako nam treba pomoc na jednoj od tema a nas post zadni, niko nece primetiti zadnji editovan ost jer niko nece ulaziti u temu jwer nece stajati da ima novih postova.

Nadam se da si me skontao..

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

napalm death, uzastopnim postovanjem se podrazumeva samo ono u preiodu od jednog dana.
Ako je sutradan, niko to nece ni brisati ni editovati :wink:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Aha... e hvala. A vidim ja niko nije brisao a nije me opominjao. E to je vec ok

poz ;)

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

što se tiče ovog, meni su se uveče maltene posle 10 i 11h uveče postovi svi obrisali. Zašto ? I da li je to moj problem ili problem samog foruma ??? :? :unsure: :|
Nokia Lumia 630

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

djolex, ja sam brisao tvoje postove.
Sve do jednog koji su sadržali
......
citate celih postova
ovaj danas gde tražiš crack (najstrože zabranjeno)
i sl
Pravila postovanja imas na pocetku svakog dela foruma.
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

sorry, za crack sam se pogrešno izrazio, bio je u pitanju serial koga nisam ni morao da potražim, a za citiranje sam navikao na drugim forumima ali je ovde malo drugačije, mada ću se navići ( ja sam samo novajlija i polako se prilagođavam ovom načinu ) :oops:
Nokia Lumia 630

iskic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pon, 03. Mar 2008. 03:54

Post od iskic »

A moze li meni neko da objasni zasto su izbrisani postovi na i-mate 9502. Ja stvarno ne razumem sta je tamo bilo pogresno. I danas sam isto ovo napisao na toj temi i to je izbrisano!

jadranka
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2008. 20:04

Post od jadranka »

kad god napisem neki komentar na sajtu (konkretno u delu koji se odnosi na g600),on uvek bude izbrisan! sad cak ne mogu uopste ni da ga ubacim! pri tom nisam prekrsila ni jedno pravilo,i stvarno nije u redu. pogotovo sto imam jos milion pitanja u vezi stvari koje mi nisu jasne u vezi telefona. :?

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Pošaljite ponovo komentar, snimite negde to što šaljete, ukoliko se opet desi da bude obrisano pošaljite na mobilnisvet.com@gmail.com i biće vam detaljno objašnjeno šta je problem.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

jadranka
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2008. 20:04

Post od jadranka »

mrzi me da petljarim toliko,pa sam otvorila temu gde mogu da pitam sve sto me zanima ,nadam se da ne smeta! pozdrav!

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Ej bre, zašto mi je post sa nokia software updaterom obrisan. Situacija je jako goruća, lele sad ste me stvarno iznervirali !!! Znači, ja se ovde nerviram, a vi tako, dobro, dobro. Kad drugi neko ima problem e tad može. Mislim stvarno nije fer ! :angry: :x :x :x
Nokia Lumia 630

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

djolex, postoji lepljiva tema o software update Nokia telefona. :wink:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Postoji ali niko neće da je čita, uostalom snašao sam se. Jednostavno sam iščupao kabl, upalio fon i sve je u redu.
Nokia Lumia 630

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

gameforce briše svaku poruku za koju primjeti da možda ne poštuje djelić nekog pravila 8)

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Daddy Yankee napisao:gameforce briše svaku poruku 8)
Pa stedi covek resurse sajta :lol: :lol: nepostovanje pravila je kao pivo...sto vise pijes sve ti je sladje i na kraju se ispovracas.
5130+Koss the plug....

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Daddy Yankee, da, brišem sve što nije u skladu sa pravilima foruma.
Uostalom...

Ovo piše na početku svakog dela foruma.
kalinicm napisao:Zbog velikog broja postova koji se brišu, definisaćemo pravila koja se moraju poštovati inače će post biti obrisan kod prvog ažuriranja...
Ali nema ko da čita ta pravila, svi misle da su oni najpreči i da je njihov problem jedinstven i da samim tim što je to NJIHOV problem, zaslužuje da krši pravila foruma 8)
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

gameforce, ovo za brisanje postova i tema je tacno. Naravno da kad neko ima problem sa telefonom i primoran je zbog toga da postane clan foruma misli da je njegov problem najpreci. Kad neko dodje prvi put na forum, ne da bi ga pratio nego da bi resio trenutni problem on ni ne cita pravila foruma, ne radi pretragu nego samo postuje ko blesav u svim zivim sobama samo da mu neko odgovori. Takav neko ne zna raspored na forumu, ne zna ko je moderator, ne zna koji clan foruma forsira kojeg proizvodjaca telefona i ako prvi put pogresi i omasi, duplira ili sta vec uradi s temom, moze mu se uz opomenu progledati kroz prste.
5130+Koss the plug....

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Masterokrata, tako se i radi dok ne nakupi 50tak postova :wink:
Posle toga...čemu ponavljati opomene ako se on oglušuje o njih?
Brisanje je neizbežno u takvim slučajevima.
Juče je isaksm na tačno 12 mesta (gde god je stigao, pa čak i u skroz pogrešnim modelima) postovao istu poruku.
Brisss svih postova sem jednog (postovanog na pravom mestu) i opomena na PP je jedino rešenje.
Sledeći put...brisanje bez ponovnog upozorenja.

Bilo kakva druga "fleksibilnost" vodi dupliranju postova, spamu i off-u
Ili će od početka naučiti kako da se ponaša na forumu ili će to biti presedan koji će kasnije biti loš primer drugima i primedbama "kako može on a ja ne mogu!?!"

Svi su isti i NEMA povlašćenih!
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Odgovori