Tapatalk

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Tapatalk

Post od Miškoni »

Draco, zašto pričamo o ograničenju u Tapatalk temi? Da li treba svakome pojedinačno objašnjavati pravila, i zašto su uvedena? Čak i da se ograničenje smanji na 5 karaktera, i neki pametnjaković reši da odgovori "Da!" - buniće se jer mu fale 2 karaktera. A mi zaista ne želimo da vidimo takav odgovor na nečije pitanje "Da li je moguće to i to na tom i tom telefonu?". Ogovor treba da glasi "Da, i to ćeš uraditi na sledeći način...", ili upućivanje na post koji sadrži potrebne informacije. Svako ko ovako postupi, nikad neće imati problema sa manjkom karaktera. Dakle, cilj je što kvalitenije pisanje i navikavanje članova da uvek tako rade. I nemojte po ko zna koji put navoditi primere da je nekad dovoljno u par reči dati smislen odgovor...

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Tapatalk

Post od hirurg »

Zasto mi u zadnje vrijeme ne ostaje potpis na forumu kad kucam sa tapatalk???
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Re: Tapatalk

Post od VeNoM »

Meni od samog pocetka ne daje nikakav potpis. Mislio sam da je to normalno...
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Tapatalk

Post od miodrage »

Zato sto je ta opcija iskljucena na samom forumu, jer je mnoge nerviralo Sent from My iPad using Tapatalk HD. Da nije stajalo iPad, ubedjen sam da bi jos stajalo, ali eto previse bode oci :(
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Одг: Tapatalk

Post od pelleruma »

Ha,ha,ha bas si "lud" za iphone-om,gos'n Miodrage.
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Tapatalk

Post od hirurg »

miodrage, jebiga trebo si jos da stavis puno ime i prezime i kucnu adresu i drzavu i kontinentt :D :lol: :lol: :lol: :lol: :D

ajmo bojkotovati da vidimo koliko ljudi pise sa tapatolk??
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Tapatalk

Post od Miškoni »

Isključen je potpis iz nekoliko razloga, ne bih da se ponavljam, pročitajte.

miodrage, sadržaj tvog potpisa nije imao nikakve veze sa tim, niti bilo čiji. Jednostavno - bespotrebna stvar.

hirurg, šta da bojkotujete?

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Tapatalk

Post od hirurg »

Pa cisto da se vidi ko se odakle odnosno cega javlja na forumu, ne vidim razlog zasto bi to nekom smetalo? Svi forumi vecem cinu forumasa odnosno aktivnim ljudima je to dozvolio...ajd kontam da su zabranjeni oni sareni ali ovo sa tekstom je po meni ok skroz. Al ajde....
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Tapatalk

Post od acamatic »

hirurg, bilo bi dovoljno da si se samo malo vratio unazad sa postovima i da vidis da je vecina( a i ja sa njima) bila protiv tog potpisa,to nije skinuto zato sto neko ima apple,samsung,itd..firme, vec jer vecina smatra da je to bespotrebno i rusi preglednost posta,a i zamisli kada neko hoce da potrazi nesto vezano za neki telefon u "Pretrazi" i otkuca to,i ono mu se pojavi milion stvari potrebne i nepotrebne zato sto je samo neko stavio naziv uredjaja sa kog postavlja to u postovima...
Treba da se shvati da to nije kazna ili ne znam sta vec neka obaveza,vec kao dogovor da svima bude lakse i ugodnije ovde... :wink: :)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Tapatalk

Post od Azimuth »

Ne rusi preglednost posta jer sam potpis stoji na kraju. Miskoni je rekao kako smatra da bi posle nekog vremena naziv telefona iz potpisa mogao da uveca pretragu i napravi konfuziju. Ja sam sa druge strane izneo moje shvatanje i moj stav koji se nije promenio, ali vlast je vlast ;)
Sve u svemu, mislim da je suvisno bilo sta dodati. Prosto, administracija ima svoj stav i to je to.
Btw, kad kazes vecina onda to podrazumeva da je stavljeno na glasanje da se svako od nas izjasni o nekom pitanju ;) sto ovde definitivno nije slucaj.
Ajd uzdravlje.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Tapatalk

Post od sugarcoated_ass »

Sto se tice potpisa vec skoro svi imamo potpise u kojima pise model uredjaja koji koristimo, plus funkcija da se u profilu napise sta se koristi i to se isto prikazuje pored potpisa ... Cemu onda da se pise u samom postu? Ako bas mora nek pise samo "via Tapatalk" ili tako nesto i zna se da je poslato sa telefona/tableta/motokultivatora koji nam stoji u potpisu. :)

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Одг: Tapatalk

Post od pelleruma »

Ne vidim zasto je to nekom toliko vazno.U pravu si vidi se ko sta ima,ako i to toliko vazno.Covek teba da ostane na zemlji i da bude Covek,i iako neki glas u glavi,uvek vice-ti imas telefon od 600,a drugi nemaju,podjebavaj ih!Treba da prevlada drugi glas koji kaze-ostani na zemlji.Bitno je sta ko ima da kaze,a ne s kog telefona(a pogotovo kada se to vec vidi u potpisu)ili tapatalk ili ne.Bar sam ja tako vaspitavan,ali moguce je da gresim,a ova vremena su mi to pokazala ne jednom,zato ostavljam i tu mogucnost.
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Tapatalk

Post od hirurg »

pelleruma, druze svakako ne mislim da se kurcim telefonom govorim samo kako na ostalim forumima to fercera no dobro nema dalje rasprave mada je mogla biti anketa u kojoj se sve izjasnimo i kako nam bog da naravno da bude regularna bez da admini stele glasove :) sto se tice pregleda forum je doveden u red i pregledan je dosta dobro za razliku od prije
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Re: Tapatalk

Post od VeNoM »

Meni samo pada na pamet da neko slučajno ukuca u search tapatalk i vidi da postoje jedno milion tema sa tom reci...
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Tapatalk

Post od Azimuth »

Upravo to sto je psyhound rekao, nema potrebe da stoji model u potpisu tapatalka vec prosto moze to biti bilo sta drugo. Nadalje, potpis na profilu je nesto sasvim drugo i sam Miskoni je u par navrata rekao da se smatra pozeljnim da se unese model telefona. Dalje, niko se ne hvali da ima telefon od ovoliko ili onoliko evropljana, vec sam se ja prvi pobunio jer ta opcija postoji u samoj aplikaciji pa ne vidim cemu ogranicavanje ako vec gomila drugih stvari komplikuje pretragu. Ako se zeli nesto ispraviti i srediti onda treba poceti od glave a ne od repa. Meni je ovo omiljeni forum i upravo iz tog razloga zelim da se izvuce maksimum njegovih mogucnosti a ne da se osakati u startu.
I opet ste me naterali da pisem na ovu temu...
Btw, sta se desava sa "thanks" opcijom?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Tapatalk

Post od Miškoni »

Sva priča oko TapaTalk aplikacije je prebačena u novu temu i ubuduće pišite u njoj.
http://www.mobilnisvet.com/forum/viewto ... =2&t=29491

Zaključana tema