Nejasnoce oko postavljanja tema

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
jm84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2015. 22:33
:: Lumia 920
:: Nokia 5800

Nejasnoce oko postavljanja tema

Post od jm84 »

Pre neki dan sam postavio temu vezanu za SNIMANJE PODATAKA NA SD KARTICU NA SAMSUNG TELEFONIMA, da bi bilo malo detaljnije IGROM SLUCAJA sam pomenuo cini mi se i u naslovu teme i u teksu da se radi o Samsung Ace telefonu...a NISAM morao da pomenem marku telefona...

Javio mi se neki moderator ili administrator u privatnim porukama (nisam mu nick zapamtio, a obrisao sam poruke koliko me je iznervirao) i napisao je da mi je poruka: 1. Prebacena u temu Samsung Ace, 2. Ako mi se desi sledeci put da DUPLIRAM temu da ce biti obrisana i 3. Da ce treci put ako budem to isto uradio se razmisljati o mom BANU sa sajta.

E sad ovako, moje nejasnoce sto se tice broja 1. (da nisam stavio marku telefona, interesuje me u koju bi onda temu stavio moju "dupliranu-ponovljenu temu". S obzirom da takva tema ne postoji na sajtu i akcenat teme je bio na snimanju podataka na SD karticu a ne uopste marka telefona u koju je tema bila prebacena. A sto se tice 2. i 3. mislim da nema potrebe da se brisu teme pa i da se razmislja o banu aktivnog ucesnika sajta, nego da i ukoliko se desi da se tema ponovi, sto kod mene nikako nije slucaj, da se jednostavno prebaci gde odgovara a da se taj neko koji je postavio istu samo obavesti o premestanju...zato i postoje MODERATORI sajta...

p.s. ja sad ne smem da postavim dve teme oko whatsappa i here drive + aplikacije, da ne bih omasio i bio banovan sa sajta...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Nejasnoce oko postavljanja tema

Post od Lobachewsky »

Takva tema zapravo postoji na sajtu. SD kartica i kako prebaciti aplikacije na nju?
Napisete toliko "argumenata", a ne proverite osnovne stvari. :roll:
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

jm84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2015. 22:33
:: Lumia 920
:: Nokia 5800

Re: Nejasnoce oko postavljanja tema

Post od jm84 »

Ha, vidi stvarno...eto da je tu prebacio temu i bez svih tih "pretnji" bilo bi sve ok i jasno...a ne prabaci temu u Samsung Ace...i jos pise o nekim banovima na sajtu...

Odgovori