SE w950 ili m600 sa 2GB?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Jones,
Cestitke i da te dobro sluzi bar za to kratko vrijeme koliko ces se sepuriti sa njim, jer vidim i ti imas maniju da se nezadrzavas dugo na istom fonu.
Evo sam i ja danas po drugi pun pazario w950.
Sto se tice touch screen-a kupi neku futrolicu cisto radi predostroznosti, samo da znas za dzep nije, i nemoj skidati foliju, cisto da zastiti displej koliko toliko.
E da baterija je mamutska iako ima samo 900 mah.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

kefalo, hvala...Dacu ovog puta UIO-u vecu sansu...tj vise vremena da me zadivi...Ekran mi je super tj posle k510 mi je ko naucna fantastika...Samo mi tastatura mala pa moram vrhovima prstiju da kuckam
E ja bacio onu sto je isla preko ekrana jer me nervirala posto se odlepila i nije htela skroz da se priljubi uz ekran...
Uzecu neku futrolu sigurno...ne smeta mi da ga nosam o kais...Nego ako pazim dok radim sa stylusom jer ce duze trajati touch screen...idem malo na wikipediu i da bi saznao ponasanje tokom zime(da ne bude zamrzavanja...


Auuu sad sam stavio sluske(obicne kinez Sony) i ostao zapanjen kvalitetom i jacinom zvuka!!!!Il sam ja ogluveo il nesto drugo ali ovo je dosta blizu moje Muve(moja Muva se vozi na Kossu tako da je u prednosti)

Definitivno cu razmisliti o m600 i 2gb kartici i naravno HPM-70 posto mi se cini da ce reza biti sasvim ok...Pa bi Muva mogla da se koristi samo za trcanje

Dakle evo jedan veliki plus za m600...Ne znam kakav je W950 ali kad je mene ovo zadovoljilo
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

...Čestitam - paaaaa, w950 je "malo" bolji... :lol:
Šalim se, kupio si super (a i povoljan) fon, daj se malo smiri s njim :D
(ps, ja nosam TS stalno po džepovima, bez zaštite, nije on tako osetljiv na habanje, naravno - dodir sa oštrim predmetima tipa ključevi itd treba izbegavati)
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Kljuceva nece biti uglavnom nosam trenerke i uglavnom sad kad je ladno one pamucne tako da mu je udobno...
A za ladno vreme ce se kupiti neka kesica pamucna...

Kazem ti ako se m600 ovako cuje kako li se tek cuje W950(nije mi zao sto njega nisam kupio jer mi je super ovaj kverti)

Vlada Zem, Prbacu da se smirim i verovatno cu uspeti...Zadnji test je baterija...posto se dobro dere,nema kameru,dobre tastature,tanak,cvrst,nov,odlican ekran,privlaci paznju....

Znaci samo josh baterija...ne ocekujem cuda ali bi voleo jedno 3 dana,ili 2 dana njakanja...drzacu brightness na 100% bash da vidim koliko moze sa tim da izdrzi
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Jones podsetio si me.. ;) To su neke trenerke uvucene u farmerke od po 150,200,300 maraka
neka kultura sacuvaj me boze :lol: :lol:
Nek te dobro sluzi tel... 8) z0p
Poslednja izmena od VladaII u Čet, 11. Okt 2007. 21:43, izmenjeno 1 put ukupno.

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

E ovako prvo da se zahvalim svima koji su postovali komentare u ovoj temi i izneli misljenja i iskustva,mnogo mi je pomoglo.Sve sam lepo sabrao,oduzeo pomnozio,podelio i na kraju rezultat ispade w950.Da odlucio sam da pazarim w950,sve ono sto mi treba je u njemu tako da...
Ali ako slucajno naletim na povoljnu ponudu za m600 mozda i on padne,ali ipak prednost dajem w950.Jos jednom hvala svima. :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Ma nema problema, tu smo, uvek :) ce da se ispomazemo jedni drugima, zato smo ovde...ae
pazari pa da vidimo da li smo dobro savetovali....p0z 8)
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Vrlo teska odluka :) i ja gledam ova 2 modela jos odavno, i stvarno ne znam ni sam koji bih pre izabrao.M600 mi se nekako vise svidja, a voleo bih da probam qwerty.W950 ima 4GB, radio, walkman i mnooogo bolju opremu.W950 ima vise prednosti, ali stvarno ne znam koji bih pre izabrao.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

MilančeBGD, pa šta se razmišljaš - otvori bre novu temu... :lol:
Šala, 'ajmo ozbiljno, ako w950 ima bolji taj audio čip ("W" :| ) i bitan ti je taj "sound", onda to.
Ako ne, m600. :wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Uh bas sam juce 'drzo u ruci' oba telefona i bas su lepi, hm cini mi se da nekako uz w950 ide vise dodataka,bar u ovoj prodavnici, i neka torbica, tako da ne bih morao da se mlatim oko trazenja zastite za ekran.
Ali ipak me mnogo privlaci tastatura na m600, bas bih voleo da je probam.
6630

Lazaboj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 94
Pridružio se: Pet, 15. Jul 2005. 21:07

Post od Lazaboj »

Moram da pitam koji adapter da uzmem za 3.5mm sluske ?U pitanju je m600i.Hocu da slusam muziku ali moje usi nisu pravljene za bubice.U novom Sadu gde i koliko,naravno ako moze!?

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Lazaboj, pa to si trebao da pitas u diskusiji o uiq 3 telefonima, a ne u poredjenju m600 i w950 :dry:
iPhone + CX300

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Post od ZzHn »

Ljudi super je tema moram vam priznat! :)
meni je dojadila Nokija malo pa sam mislio da predjem na SE... I bas ova dva modela su mi EXTRA,ali i dalje mi nije jasno u vezi tastature w950(jedini razlog zasto se razmisljam u vezi w950 inace) jer su misljenja skroz podijeljena??!!
Danas sam bas pito jednog momka u radnji kakva mu je tastatura a on kaze OK (ne znam sta je mislo pod tim nisam htio da ga peglam zato pitam(peglam) vas :D)
A s'druge strane m600 (bijeli) je bruka kako izgleda!
Ali bez razmisljanja bi uzeo w950 samo ne znam za sigurno kakva mu je tastatura... jel ima neko ko bi REALNO rekao kakva je stvarno? bio bih mu vise nego zahvalan...

p.s. Ja se stvarno izvinjavam ako je nekog smorilo pitanje jer se ipak dosta pricalo o tome ali ja nisam izvukao zakljucak kakva je tastatura stvarno....
.

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

ZzHn, Ne moze ti niko reci REALNO, jer su to subjektivni dozivljaji, i ne zele svi isto.

Evo, neko moje misljenje:

Tastatura je u pocetku cudna, kada se naviknes, jako je udobna. Od svih telefona koje sam imao, mislim da je jedino 6630 bio bolji.

Znaci, ovako bi bilo: 6630 je bolji, onda ide w950, k800 i w800 su losiji od njega, sada koristim n91, zadovoljan sam, ali isto mislim da je losija, i siemensi koje sam imao su daleko losiji, kao i samsumg e700.

Znaci, rekao bih da je malo iznad proseka, dok je na 6630 perfektna.

I, da, zaboravio sam da sam i p990 imao, on ima dosta losiju tastaturu od w950, mada je nisam ni koristio, jer sam je odmah skinuo.
iPhone + CX300

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Post od ZzHn »

:) Spyker hvala puno za informaciju,mislim da je to to,za par dana bi trebao da mi bude u dzepu vec :) ehh... Jedva cekam...
.

Odgovori