Koj je najbolji telefon iz N serije?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Odnos cena-kvalitet? Definitivno n91 ...
iPhone + CX300

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Po meni je N80 najbolji telefon iz N serije... A zasto? Zato sto ga ja imam :P Zato sto je najkompaktniji a i odnos cena/kvalitet/mogucnosti je najbolji.. :D

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

N80 bi bio savrsen, da nije slajder.
Ali, generalno, jedan od gotivnih slajdera, koji mogu da se nadju kod nas.
Za n73, ne znam...Nekako mi je to na brzinu uradjena, ultra jeftina(pazi kada su nalepnicu - made in finland itd.itd. - zalepili na plocu) nokia,za siroke narodne mase. Previse je main stream, da bi bila nesto posebno.
Moram se sloziti sa Spyker, da je n91, u bilo kojoj verziji najupecatljiviji telefon iz "n" serije.Doduse, meni je "n" serija, vec neko vreme se nesto ne svidja posebno, nekako me vise privlace modeli "e" serije.(pogotovu e51 i e61i)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Svaki ciga svoga konja hvali.. Generalno, nema savrsenog niti "najboljeg" telefona iz N serije kao ni iz bilo koje druge. Svaki ima po nesto u cemu se istice, svaki ima i manu a ono sto je presudno u kupovini jeste pored cene i, po meni barem, mogucnosti i kvalitet izrade dok mi je spoljasnji izgled negde pri kraju liste

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Ako cemo gledati koji je najbolji onda je to definitivno N95 8GB ili N93i. Moje misljenje da se ostali telefoni ne mogu nesto bas porediti funkcijama pored ova 2 telefona. To je gledano po funkcijama, oni su najbolji, a po tome se uopstenop i gleda koji su telefoni od nekog drugog bolji. Sve u svemu meni je opet N73 best buy iz citave N serije. Nije sto ga ja imam, ali ima skoro sve sto je potrebno, fin dizajn, solidan mp3 kao i kameru koja ne zaostaje puno za N93i i N95 (osim po broju pixela), sasvim prihvatljiva cijena s obzirom sta nudi fon, solidna bateria, dobar ekran, nije prevelik fon i recite mi nesto lose o njemu 8) . Znam da ce neko reci da ima los kvalitet izrade, ali nije tako. Telefon se nece slomiti i skrsiti ako ispadne, to je glupo jer je i meni ispao nekoliko puta i nije mu nista. Znaci moje misljenje je
PO FUNKCIJAMA: N95 8GB vs. N93i
BEST BUY: N73 ili N73ME
:wink: :wink: :wink:

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Sto se tice odnosa kvalitet/cena svakako su najbolji n73 i n80,stim da su imaju odlicne funkcije,po dizajnu n73 opet 8) a funkcionalnost n82,n95 8gb,n95
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

BEST BUY n73me
NAJJACE F-je, za sada, n95 8gb, ali uskoro n82.. 8)
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

realno,sad kad sam video N82,promenio sam misljenje i apsolutno cu da kazem : N82. Kamera,sve moguce zezalice,monoblok,a jos je slicna N73 koji se meni NENORMALNO svidja. samo da bude crna... ako ne,ofarbacu je :wink:
Nokia E71... Elegant, but deadly

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Takodje se slazem sa tobom,znaci najbolji telefon iz n-serije po svemu,pocevsi od funkcija gde je nadmasio n95,dizajna,i same izrade+sto je monoblok
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

jaaaaaa
Banned
Postovi: 9
Pridružio se: Čet, 29. Nov 2007. 04:25

Post od jaaaaaa »

n95 ali ne n95 8gb zbog rezolucije ekrana uporedjivao sam i mnogo je kvalitetniji ekran na n95!!!!a i kamera mu je bolja nego na n95 8gb ruku na srce

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

jaaaaaa, pa naravno da na N95 malo bolje izgledaju slike i to zato sto verzija od 8GB ima istu rezoluciju a malo je fizicki povecan pa se samim tim gubi na kvalitetu prikaza.

jaaaaaa
Banned
Postovi: 9
Pridružio se: Čet, 29. Nov 2007. 04:25

Post od jaaaaaa »

:lol: pa a sta sam ja upreawo reko :lol: hehhehehehehahahahahaha a i kamera mu je bolja gledao sam na netu ima poredjhenje i cistija je na obicnoj

nick6
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 21:20
:: Cubot Note S
:: Lumia 640
Lokacija: BG

Post od nick6 »

Pa valjda N95 8gb :D ...mada cujem da se lako izgrebe front plate

Meni licno je super N91 i nemam nameru da ga menjam
Motorola Moto G

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

jaaaaaa, mozda je slika kamere cistija na ekranu ali veruj mi da se hardverski kamere ne razlikuju. Ako si gledao poredjenja slika koje su uslikane to moze biti zbog softvera jer ne znam da li ide isti softver na obicnu i 8GB ali ne vjerujem... A ne vjerujem da moze biti neke razlike u kvalitetu slike na ekranu racunara.

jaaaaaa
Banned
Postovi: 9
Pridružio se: Čet, 29. Nov 2007. 04:25

Post od jaaaaaa »

ne nemaju isto software a bolje su n95 pa gledao sam negde na netu.trazi pa ces vudeti

Izmenio:gameforce:Najstrože zabranjena dopuna poruka tačkicama, smajlijima ili drugim karakterima! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Slazem se sa Spyker, -om. Nerazumem sto se vi toliko palite na N95? Pa taj telefon se razlikuje od N80(recimo) samo po kameri i GPS (koji pravi gresku 10m). Vecina vlasnika N95 su ljudi od 17god do 26god. Znaci ili idu u srednju skolu ili idu na fax, pa verovanto nemogu da nadju put do istog pa im treba GPS. Za te pare mozete uzeti TyTN II, ko se bar malo razume u mobilne telefone zna o kolikoj razlici govorim.

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Sada sam pogledao cenu n91 8gb, ono 240 evra... Pa nema ni jedan telefon od nokije ni blizu takav odnos kvalitet- cena...
iPhone + CX300

Super Sayian
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2007. 08:40
Lokacija: NBG

Post od Super Sayian »

Pa najbolji od N serije je N80 ne znam zasto ali ce mi se uvek svidjati ^^,N81 je isto totalno fin,N91 nece nikada biti najbolji zato sto je ruzan ko lopov... N95 jeste naj naj od N serije ali meni se ne svidja nesto posebno...N93i nedo bog da udarsi nekog sa tim...za N93(i) i N91 ti treba dozvola da tako nesto nosis po ulici...N serija je poznata po ruzhnim telefonima ali u posledenje vreme Nokia napreduje sa dizajnom :) (N81,N76,N75
Nokia 6220+1G MircoSD Symbian ruleeezzz!Ali se plasi da hakuje svoj mob

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Super Sayian, tema glasi koji je najbolji telefon iz n-serije,a ne koji je najlepsi,uzged ocenjivanje lepote telefona je krajne :uhuh: ,jer je to cisto subjektivna stvar!!!
D500&E71

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

N91 nece nikada biti najbolji zato sto je ruzan ko lopov...
Ako vec tako hoces, reci lepo n91 nije dobar zato sto ga ima Spyker, koga ja ne podnosim :lol:

Nemoj lupati i praviti budalu od sebe samo zato sto ja imam n91... Ili je to zato sto su ti se svi smejali kada si rekao da je 3250 bolji od n91, pa ti je sada n91 kriv sto si ukaljao znanje :lol: :lol:
iPhone + CX300

Odgovori