Mami tel do 80 evra

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Raloni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Uto, 22. Jan 2008. 19:58

Mami tel do 80 evra

Post od Raloni »

Kupio bih kevi za rodj. novi tel. :) (I'm a good boy ;) ) Neznam, dao bih do 80 evra. A i netreba joj vishe. Ja sam razmishljao na Sony Ericsson
Z310i pink varijantu. Ili EVENTUALNO motorola v3 pink verziju. Joooooj. rodj joj se blizi, ja neznam koji da joj uzmem. Molim vas, pomoc. Moze eventualno do 100 evra. Ako imate neki predlog, molim vas recite.... Hvala! P.S. Meni je danas rodjendan. JEEEEEEEEE. Danas nam je divan dan, divan dan.... :oops: :D :oops: :D :oops: :D

Ibrahim Gueye
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pon, 08. Okt 2007. 06:10

Post od Ibrahim Gueye »

Prvo, srecan rodjendan i sve najbolje.
A sto se tice telefona, recimo C520 ili E250 od Samsunga, ili probaj da nadjes svetlo roze Nokia 6111, to bi bio pun pogodak, moze i roze Nokia 6085, ili na kraju krajeva, V3...
Galaxy Spica Eclair + Sennheiser MX 560

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

Raloni, ja sam kewi pre dwe nedelje uzeo Samsung x680 za 45e (polowan,ali ocuvan kao now),mogu ti reci da je to prawi zenski fon,ekstra izgleda,super funkcije za te pare,"plawi zub", super vga (video) kamera,mp3-ca,baterija 4 dana...ma shta reci...odlichan telefon... :D E,da SRECAN RODJENDAN :wink:

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Raloni, kupovati zenama poklone a da im se svide je uvek tezak zadatak . Obradovace se ona , jer je red da te poljubi i kaze hvala dusice moja , ali da li ce stvarno biti zadovoljna pitanje je . 8) Takvo je moje iskustvo .

Znaci , mozda da pre rodjendana sad , pocnesh neobaveznu pricu pred kevom u drustvu sa caletom , burazerom ili nekim jos u prisustvu o tehnici , kompjuterima , telefonima itd . i da onako slucajno pomenes neke nove fonove itd. i da time napalish sve prisutne da kazu koji im se fon svidja . Znaci model , boja , itd. I kad keva pomene ono na sta je neobavezno bila "naterana" da se izjasni , znaces koji joj fon lezi i na sta trza . Takav joj i uzmes slican i najmanje ima da pogresis . A plus ce biti zadovoljna 99 % .

Znaci ceo posao je odradjen da bi saznao sta ona voli i koji telefoni su joj bliski po ukusu .

Tako bih ja uradio . Jer pre nekog vremena , ja objasnjavam devojci i jednoj 18-godisnjakinji kako ima dobrih novih fonova , i naravno zbog njih se obazirem na "slatkocu" telefona :D i devojka stvarno prizna , da joj k750i odgovara jer nije bash nesto zenstven ali ima sve sto joj treba a ova mala , odmah se zalepi za LG Shine i to pa to . Njoj je sladak i kvit. Ima raznih zena i raznih ukusa , samo treba da vidish sta je to tvojoj kevi blisko srcu i ukusu . 8)

Raloni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Uto, 22. Jan 2008. 19:58

Post od Raloni »

vlada1970, chitash mi misli. To sam i nameravao. Ali uvek me provali. Ona naravno nece da prizna, i nisluchajno nezeli novi tel. Vuca onu kantu Siemens A40. Dugmici raspali, ekran fuj! I tako... Vishe mi je zao!!! Tako da cu razreshiti kesu! Znash te priche matoraca... Nema para, sad cu da dajem na tel. Jesi ti normalan???? Bla,bla,bla...... :? :? :? Ko joj shisha koze.... Vuca onaj krsh od 2002. Razmishljam da shtekam malo, pa da uzmem 7373... Ali mrzi me.... Nishta probacu ovako ko shto si mi ti rekao. Kao neobavezno, ali.... Ako padne na tu foru, javljam vam....

v1lenjak
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Ned, 04. Dec 2005. 17:32
Lokacija: Zrenjanin

Post od v1lenjak »

Hihi,malo offtopica,ja sam mojoj kevi uzeo Nokiu 6021,ali ona ga nije prihvatila,ne moze da se odvoji od svoje 6110 (nosi ga josh od 1998.)...

A sad malo o temi...
Moja preporuka je v3,znam jer sam imao jedan,lak je za koriscenje,lep,dobar.. Ali u roze varijanti,naravno :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Moje iskustvo je sledece: mojim roditeljima je svako uzimanje novog telefona bila nocna mora (za mene). Prvo morali su da ga "uche". Drugo cale ima svoju filozofiju sa izgledom, kevi je sve potpuno nebitno samo da radi... Sto se ovih predloga za zenski telefon tiche... hmmm... ajde moze, samo koliko ti keva ima godina? Ne znam koliko joj prilichi 7373, ili neka slicna pink ostvarenja. Nadjes neki BenQ-Siemens zbog slicnog software-a i moze da prodje. Uostalom, videces sam.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Sad si me malo pokolebao Raloni, jer vidim da keva nece u stvari telefon . To je drugacija situacija . Ne znam , ali bih onda odustao mozda od kupovine telefona , nego nesto drugo . 8)

Na kraju krajeva , uvek upali suva kinta + ruza , i kazes mami SRECAN RODJENDANAC KEVO a ova lova je od tvog sina da kupish nesto sto se tebi svidja , da ja ne bih pogresio a ti vec sigurno znash sta ti treba i sta volish . Samo nemoj da placas racune sa tom lovom :lol:

A mozda kazi i , ionako se cale retko seti :D da te izvede negde na veceru , pa mozda kupi nesto sebi obicno a za ostatak izvedi ti njega gospodina na veceru i provedite se . Pa nek pukne od muke sto ga zena izvodi i sto ona placa racun u restoranu :lol: Bice im to rodjendan za pamcenje sigurno :wink:
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

Raloni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Uto, 22. Jan 2008. 19:58

Post od Raloni »

vlada1970, xexexexe.... :lol: :lol: :lol: Ako me nisi shvatio, ja hocu, a ona nece, a meni za to puca... prsluk... Moze ona da pricha shta ti je volja, neinteresuje me. Znash vec prichu matoraca...
miodrage, ima 34 god. Ne znam, najverovatnije 7373, ali nikako u pink varijanti!!!! To je meni, a i njoj toliko bebeca boja, da neznam. Prava ona baby-roza. Uzeo bih smedji sa tochkicima, ili eventualno crni, mada mi crni neshto bash klasichan.
v1lenjak, Neznam, dvoumim se oko 3 modela: 7373, v3 pink i z310. :wink: :wink: :wink:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

U jeee, skoro pa vrsnjakinja... pa nista, onda joj uzmi 6111, ili tako neki mali elegantan slider, i bice prezadovoljna. I naravno gledaj da je Nokia jer dokazano ima najprostiji meni koji i imbecili mogu da skontaju za par sati koriscenja.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Raloni, pa keva ti je 3 godine mladja od mene 8)

Znaci , sinko slusaj :lol: nemoj da se naljuti keva ako joj kupish nesto sto joj se ne svidja , nego bolje vidi sta joj treba i sta voli pa tako nesto i uzmi .
Znash vec prichu matoraca...
Onda sam i ja matorac ;) Au brate minli , to mi je prvi put neko rekao pa i ovako posredno :oops:

Raloni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Uto, 22. Jan 2008. 19:58

Post od Raloni »

vlada1970, Hvala. Izvini za one matorce. Ja sam IPAK "94!! Vi ste za mene stariji. E, sad. Imam novu dilemu. Xexexe :) Izvinte ako vas gnjavim. :oops: Razmishljam oko BenqSiemens Ef81 ili Samsung M610. E, ovako. O Benq Siemensu sve znam. Znam da je super, ali eto taj softver... :angry: , A o ovom M610 ama bash NISHTA neznam. Nema komentara ni na forumu ni na tamo na specifikaciji, nit slika, nit testa.... Video sam u jednoj prodavnici taj Roze model, u izlogu. I odmah mi je sinula ideja. Taj, ili EF81. Molim vas, trebam vashu pomoc. Jedina BITNA razlika je EKRAN, tj. boje ekrana. Ovaj sams. 65 hiljada a BNQS 200 hiljada. I josh jedna razlika je Boja. Znam da ovaj 81 nema rozi, a ovaj ima........ JOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ....... :x :x :x Poludecu! By the way, Odbacujem i v3 (Nema memorijsku) , i 7373 (preskup), z310 (Funkcije!)... Aj, necu vishe da vas davim........... Hvala (na josh jednoj) pomoci!

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

BenQ zaobidji, samo ces da joj stvoris glavobolje i samo ces da dobijes "jesam ti rekla da je bacanje para, sta je falilo mom starom vidi ovo: gasi se, blokira, sta ce meni ovakava kamera kad jos i neradi..."
PS: Juce bio kod drugarice koja ima taj fon i pokusala da obrise nesto da oslobodi prostor, blokirao i vise nije hteo da se upali a 15 dana sam je ubedjivao da ga ne kupuje.

Pre bih uzeo M610 ali pogledaj i Samsung E530 imaga u vise boja i pravi zenski fon
a mozda i Motorola Z3

Raloni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Uto, 22. Jan 2008. 19:58

Post od Raloni »

LittlePrince, hvala puno. Nisam ni primetio samsung. Mislio sam da mu nije pala cena!!! Bio je 120. Sad 100. Hvala puno! Nishta znachi, E530 ili M610. :wink:

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Raloni, Ne poznajem tvoju kevu ali obrati paznju da ako biras "zenski telefon" ne kupujes "telefon za tinejdzerku". Ukusi se razlikuju ali izbegavaj roze i slicne varijante - to nisu "zenski" vec telefoni za tinejdzerke. Isto vazi za cvetice i slicno. Ako je ona zadovoljna sa A40 to znaci da je ne zanimaju posebno osobine telefona sto znaci da treba da izaberes lep (daklem ne roze + cvetici i slicno) i pouzdan telefon koji je nece smarati.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

v1lenjak
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Ned, 04. Dec 2005. 17:32
Lokacija: Zrenjanin

Post od v1lenjak »

Dobar i pouzdan - asocijacija za Nokiu.
Uzmesh joj lepo 1110i i svi super srecni i zadovoljni.
Baterija traje oko 5+ dana,jednostavan je za koriscenje...

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

v1lenjak, Khm ne treba toliko preterivati. Za 80-ak evra moze da kupi i bolje telefone a da su pouzdani.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

AnyCool? Ubaci i svalersku karticu i svi srecni i zadovoljni :D ahahahhahahaha Sorry, nisam mogao da odolim.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

M.M.M.
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Ned, 20. Jan 2008. 03:43
Lokacija: Belgrade

Post od M.M.M. »

Mozda bi mogao da pogledas i jednu motorolu,ali ti ona prevazilazi budzet.To ti je ona plava motorola krzr K1.Izgleda dovoljno elegantno,ali i moderno.Funkcije su sasvim ok.Eventualno bi
mogla da prodje i jedna jos skuplja motorola k3.Ona ti ima izgled ko k1 ali je izradjena od metala.
Cene je oko 120e za k1,a oko 140 za k3.
Nadam se da sam ti pomogao(bar malo).
Pozz
MuZikAaaaaaaaaaaaa

Trojanac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Pon, 18. Feb 2008. 07:29

Post od Trojanac »

Raloni, A sto joj neuzmes na primer Sony Ericsson K750i. Nije bas jako zenstven ali ga ima dosta devojaka. Za 80 eur. se moze kupiti polovan ali dobro ocuvan. Dobijas sjajan telefon sa vrhunskom kamerom, i extra funkcijama. I jednostavniji je za koristenje od Motorole! A moj drugi predlog ti je Nokia 6131 elegantan telefon na preklop.

Pozdrav!
SE W880i, T250i, Nokia 6230

Odgovori