ANYCOOL koji model je najbolji

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
nemania
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 29. Dec 2007. 23:01

ANYCOOL koji model je najbolji

Post od nemania »

Pozdrav svima!Kupio bih devojci neki ANYCOOL telefon, pa me interesuje koji od njihovoh modela su dobri (u smislu da rade dobro)? Imam u vidu t818,t828.d3000, pa sta vi kazet...? I jos jedno pitanje-da li se isplati kupovati ove telefone koji nemaju garanciju, skoro duplo su jeftiniji od ostih koji imaju...deluje dosta primamljivo? Hvala unapred na odgovorima!

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

nemania, ti izgleda ne volis previse svoju devojku :wink: ? Ako vec kupujes devojci telefon kupi joj neki Sony Ericsson, Samsung ili Nokia-u.

Sto se tice telefona bez garancije - ne isplati se kupovati ih, posebno ove Anycool modele. Ako imas garanciju i nesto se desi, mozda ti ga zamene u garantnom roku, inace mozes da ga bacis posle prvog veceg kvara.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Najbolje kupi Samsung D780 i rešen problem, bar znaš šta kupuješ i cena je slična ( a ima puno boljih funkcija ) :wink:
Nokia Lumia 630

dita71
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 20. Okt 2008. 21:27

Post od dita71 »

Samsung D780 :shock: :uhuh:
Samsung E570 :) pravi telefon za devojku.Anycool je više muški telefon ako ga uzimaš uzmi ga sa garancijom,ja imam T808 i odlično me služi.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Ako generalno gledano nije bitno da li ima jednu ili dve onda mogu da dođu u obzir :

Samsung : L310, F210...
Nokia : 7210 Supernova, 6555...

Tako na taj princip, ako baš ženske fonove traži da kupi. Mada koliko vidim, on bi sa 2 kartice, osim ako hoće malo da se otroši i da da koji dinar, može da dođe D880 u obzir, al drugi sim je dual band
Nokia Lumia 630

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

djolex, Pa sad nigde nije napisao da zeli dual-sim vec samo Anycool. Mozda misli da je TV prijemnik u mobilnom ili tako nesto "cool ideja"? Ako mu izgled Anycool telefona odgovara, a zeli dual sim onda je Samsung D780 bolja ideja.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

I ja isto kažem, mada za TV prijemnik, nešto sad i nije baš baš sjajan, nego ajde, kolko da se uhvati neki kanal
Nokia Lumia 630

nemania
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 29. Dec 2007. 23:01

Post od nemania »

Naravno da bih uzeo neki smart telefom- Sony ericsson, poput p1, ili samsung sa dve kartice, ali u pitanju je novac a ovi kinezi mi nekako najvise slice njima . Zbog toga i pitam za ove telefone bez garancije, dosta su jeftiniji od istih sa garancijom...kolika je mogucnost da dobijem u startu neispravan telefon? (nisam iz beograda, pa planiram da ga narucim preko city expressa) Ili je ipak bolje da uzmem neki slabiji model, ali sa garancijom (npr K88)? Izgled telefona, u smislu da bude "zenski" nije toliko bitan, jer i ona cini mi se da voli telefone sa velikim display-om, poput smarta itd...ali sta cu kada nemam toliko novca.... :smutny:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Evo, da ti kazem za K88 koji sam ja imao, telefon je fenomenalan. Stabilan, velik, izdrzljiv, odlican display, najjachi zvuk koji sam ikada chuo... E sad, kad sam ga uzimao u prodavnici, (ja sve isprobavam na licu mesta), u prvom primerku nije radio slot za A karticu. Ali u drugom je sve radilo savrsheno.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

nemania, A zasto mora da deluje kao "smart"? Uzmi za iste pare neki lep dumb SE, Samsung ili Nokia-u videces da ce ga vise ceniti od ovih kineza koji "izgledaju kao smart telefoni". Bolje to nego da posle prvih problema i kvarova pocne da kuka o "jeftinom djubretu koje si joj kupio".

Ovi kinezi mogu sasvim lepo da rade ali vrlo cesto moze da ti zapadne primerak koji ce da otkaze posle par meseci, a jos ako ga uzmes bez garancije bice to bacene pare.

Napisi koji ti je budzet pa cemo ti preporuciti neki model koji ce sigurno vise ceniti od ovih.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

vlada207
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 25. Nov 2008. 02:14

Post od vlada207 »

Ja bih isto uzeo Anycool neki model pa me interesuje koji se od ponudjenih najbolje pokazao?
U uzem izboru su mi T628, T818 i I929...

Odgovori