Novi touch screen telefon do 350e

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Zavisi, ja mislim da ce android aparati dobiti na ceni vrlo brzo, WM verovatno, symbian ce DRASTICNO opasti, zbog maemo-a, androida i cega sve ne...
Tako da je mozda bolje sad da delas... A sa Iphone-om ces imati i bolju osnovu kasnije, jer je ovo ipak Srbija... Ovde golf 2, Nokia I Iphone ne mogu da se zamene...
Nokia E71... Elegant, but deadly

banman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 153
Pridružio se: Čet, 24. Dec 2009. 18:47

Post od banman »

kapoerista90, ono za niže cene u 2010. telefona sa androidom se odnosi na izjavu nekog proizvođača (ne mogu da se setim kog- mislim da je htc, ali nisam siguran) i sam sam skeptičan na takve izjave :?
Moj ti je savet,kao i u prvom postu- uzmi heroja,pogotovo što može da ga kuiš ukoro a ne da čekaš (ja imam e71 i neću je menjati već žicam keš za hd2 i mogu da čekam)! Kao što si rekao imaš n82 i 170€ za njega, znači do heroja ti fali 100-130€ i to da je nov sa garancijom, do iphona još na to 30 do 50€, polovan i bez garancije, a o hd2 sad je bzv da govorimo. Ako čekaš leto (kraj škole) sa n82 opet gubiš pedesetak evra od osnovice za kupovinu novog tel... Ali kao što ti je rekaokapoerista90, iphonu ne pada tako brzo cena ( i "običan" iphone nema bez 200€) što znači sad se malo više "opružiš" ali posle opet imaš sa čim da trguješ za nešto bolje, dok za hero- ko zna šta će biti aktuelno na leto.
, ali ja ga ne bi tako lako menjao jer mislim da je trenutno best bay.

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Ako i dalje ides u skolu (racunam da imas 14-18 godina,mozda i manje :roll: ) onda ce ti iPhone biti najbolji izbor. a i posle ces ga bolje prodati od heroja, to je sigurno, jer kao sto rece kapoerista90, Nokia je Nokia, iPhone je nesto WOW (a za golfa 2 nisam zainteresovan :D ) u Srbiji ;)
iPhone 4.

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Marko_NS, имам 15 :roll:
Можда би хд2 био добар избор,али ја ипак не верујем да ће његова цене на лето бити мања од 400е! 8)
а јес да за ајфон немам гаранцију онда,ал кад је неком радио 3 месеца одлично,ваљда ће тако и наставити! :wink:
а јебеш га,да извинете,нешто мора да се предузме. :lol:
Nokia 6220 Classic

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Ja bih uzeo na tvom mestu iPhone 3G odma ;)
Moj se nijednom nije pokvrio, samo me je posle 3 meseca smorio. Htedoh da probam nesto novo posto sma pre 3Ga imao iPod Touch [i dalje ga imam, i za net je extra, mozda bolji od Androida :roll: ]
iPhone 4.

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Не знам...изгледа да је најбоље да жицкам паре и чекам хд2! :P
Најбоље да сад продам н82 па користим до лета неки крш и онда хд2 или 3гс узмем! 8)
Мени је софтвер на ајфону супер има толико игрица да није нормално!

Да ли хд2 може да уђе у ту неку причу игрица? :?
Nokia 6220 Classic

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Sumnjam. Nikada WM nije imao dobre igrice. Mada bi taj procesor mogao to da izdrzi. Ali, opet mislim da je iPhone najbolji sto se tice igrica, muzike, neta. :wink:
iPhone 4.

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Хммм...музика и нет,рекао бих да је исто? :? :unsure:
Не знам што би био бољи! :oops:
Једино ме игрице брину...некако све сам ближи хд2...ипак није мала ствар разлика у екрану и камера!И мислим да је хд2 доста квалитетније одрађен од ајфона!На ајфону се плашим ситних пукотина по масци! :disgust: Има доста таквих,тј. њих који се жале...

Још ако за хд2 буде било игрица,прави је погодак! А Marko_NS, са својим процесором,не да би издржао него би их појео! :P
Nokia 6220 Classic

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Godzilla, ako si odlucio da kupis neki tel. onda sagledaj komletnu situaciju bez zatrcavanja. Ako ces cekati HD2 onda ti ne vredi cuvati N82 narednih pola godine, jer ces izgubiti dosta novaca cekajuci. Prodaj N82 i skupljaj pa kada skupis kupi ga. 40-60e nije mala para kada se kupuje tel., a ima sanse da ces toliku sumu izgubiti cekajuci.
Ako si se odlucio za iPhone kupuj i prouci "teoriju opremljanja" i uzivaj u njegovim blagodetima.
Posto postoji generalni zastupnik za Apple prizvode u Srbiji, a samim tim i servis, onda neces imati problema ako nesto crkne na jabuci.
Prelomi i baci se na posao! :wink:

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

IDzO, da li si siguran da "generalni zastupnik Apple-a" servisira Iphone? Uzimajuci u obzir da se isti ne prodaje zvanicno i legalno u Srbiji.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Ништа,најбоље да продам сад за 180е,већ имам купца,па да до лета користим неки крш.
И онда да падне хд2?
Јел се слажете или да радим нешто друго?И јел може неко да ми каже како хд2 стоји са игрицама?
Штета је тако јаку макину не искористити за игрице!Па чему онда толики процесор! :wacko:
Nokia 6220 Classic

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

Godzilla, sacekaj ti brate n910 kazem ti veruj mi svidece ti se :wink:

ione
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Uto, 24. Feb 2009. 07:28

Post od ione »

http://www.youtube.com/watch?v=VFYeAmW0 ... re=related

Prodaj osamdesetdvojku sada i stekaj novce za "azdaju" HD2!

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

ione,не знам. :unsure: Мени се чини да је wm графички лоше одрађен...
мекинтошу није ни до колена,и по томе како је одрађен,и по броју апликација...
не знам шта радити... :|
Nokia 6220 Classic

Njami
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Sub, 23. Feb 2008. 15:59
Lokacija: Banovo brdo

Post od Njami »

Imam ja jedan predlog, mada ne znam koliko ti je to ok... Htc Touch Diamond 2, cini mi se kao sasvim ok telefon, eno ga na oglasima star 4 meseca, u garanciji jos 18 meseci, za 320e, i to bi trebalo da moze malo da se spusti ( seka je zar, ne :) ).
Pozdrav!
Linux&Android

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Njami, ма јок... мени више треба нека справица као ајпод,тако да то све више вуче ка ајфону...
изгледа да ће на лето да падне 3гс... :oops:
некако је бољи од 3г,само што ја не волим половне телефоне :roll:
Тако да можда ако за хд2 изађу неки игрице и добре апликације,могао би и он да падне (пошто ми је за филмове чак и бољи од ајфона,већи је екран...)

edit:како овај задаје команде?мени изгледа да ништа не ради :dry:
http://www.youtube.com/watch?v=gjpWGwaoilY
Nokia 6220 Classic

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Godzilla, mala informacija za tebe. Operativni sistem na Iphoneu se zove "Iphone OS", Mekintos nije naziv operativnog sistema vec vrste (Apple) racunara, koji se inace vise ne proizovodi. Moderni Apple racunari koriste MacOS ali to nisu sve "mekintosi" kako ih popularno zovu.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

IDzO, Nas servis ne servisira Iphone koliko sam upoznat. Mislim da moras u Sloveniju da ga posaljes na servis... Zbog delova...
Godzilla, ne znam koliko ti se isplati ta razlika u ceni izmedju 3G i 3GS... Nisu toliko razliciti...
Nokia E71... Elegant, but deadly

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

tomas.hokenberi, просветлио си ме. :|
Mac OS X је софтвер...сви знају шта сам хтео да кажем... :dry: тј. хтео, не хтео сви су разумели! :wink:

kapoerista90, па не знам,ипак доста је бржи и то,али ипак камера је боља и може да снима,мени је то исто битно!
Али ипак мислим да је hd2 бољи избор,једино је можда у секцији игрица ајфон бољи!
Како wm стоји са апликацијама?можда га и ту побеђује Mac OS Х? :smutny:

И hd2 има већи екран,за сурф и филмове душу дало! 8)
Nokia 6220 Classic

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Aplikacija imas podosta, ne koliko za symbian, al opet, daleko su bolje nego one za symbian... i plus, free su :) preskoci igrice... mislim, nemoj po tome da gledas tel... HD2 bi pojeo Iphone za dorucak, al svi ti bas jabuku predlazu sto zbog godina sto zbog cinjenice da stalno pominjes igrice...
Nokia E71... Elegant, but deadly

Odgovori