N86 ili ?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

N86 ili ?

Post od Baraba »

Od telefona tražim:
1. Odličnu kameru za fotografije i video,
2. Sat. navigacija, garmin ili igo,
3. Poželjna udobna tastatura za kucanje.

N86 full ima u radnji za 340€ sa 2god. garancije (ako neko zna povoljniju cenu sa garancijom radnje, može mi javiti na PM, možda bih uzimao dva kom.) i do te cifre bih išao. Predlozi do 340€?

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Baraba, problem je sto n86 nema xenon blic,tako da ce ti slikanje u mraku ili sumraku biti zesca jeza...
Od nokie i dalje je neprikosnovena n82,samo malo ju je vreme pregazilo....
U izbor ti mogu uci i SE satio (12mpx),ali on nema hw tastaturu....
ili c905 (8mpx),on ima i xenon i flash blic,ali nema upotrebljivu navigaciju (ima je ali trazi stalnu web konekciju)
Mislim da trenutno ne postoji takav allrounder.... :cry:
D500&E71

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

loki13, da li si video nocne slike n86? ne zbunjuj decka jer su fotografije odlicne, pogotovo sa poslednjim firmwareom. i ja licno koristim kameru istu kao sto ima n82, mozda cak i bolju kako su se slozili mnogi (rec je o 6220classic), a li ipak bih zeleo da uzmem n86
::luv phonez::

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Proguglaj neka poredjenja izmedju N86 i N82 pa mozda ti to pomogne da "prelomis" koji telefon da uzmes.
Neki linkovi koji bi mogli biti interesantni: link 1 i link 2.

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

Brate,ja bih ti preporucio N82-ojku,i neces se pokajati. Fotografije su neverovatne,i po mraku takodje,to znam jer najvise i slikam po mraku,od nekih 500+fotografija,~450 sam slikao po mraku,i sve su ispale fenomenalne!!!
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

GameBoy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Čet, 26. Mar 2009. 20:51

Post od GameBoy »

Prijatelj mi ima N82 i slike su stvarno odlicne,ali N86 je all in one,ja bi prije uzeo N86 ali pogledaj i drugi telefona prije nego se odlucis :)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

ja sam gledao poredjenja telefona sa 5 m.p. kamerom i tu je n82 najbolji.n86 ima kameru 8 m.p. trebale bi i slike biti bolje a nocno slikanje led blicom npr.kod n79 je zadnjom verzijom mnogo bolje da nepreteram ali poboljsanje je i do 70 posto.znaci po karakteristikama n86 danju ima sigurno bolje slike jos jedino da vidis karakteristike kamere nocu.nije to los telefon ako volis slajd kupuj i uzivaj. :roll: 8)

hibiskus
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 666
Pridružio se: Sre, 18. Mar 2009. 01:34

Post od hibiskus »

Deksi, sto se tice N79 i mraka potpuno si u pravu, bio sam prijatno iznenadjen kad sam video slike N79 po mraku.
Baraba, trenutno posedujem 5800 i zbog velicine ekrana garmin je vrlo praktican, kupis punjac za kola i postolje kod kineza (sve za 500 kinti cini mi se) i radi sve u 16 :). Htedoh reci da ti je mozda bolje da uzmes u obzir neki TS bez tastature (da se uklopi u cenu). Sa druge strane symbian me malo (vise) smorio, pa ti ovde necu preporuciti Nokiu nego Samsung Pixon 12. Jeste da je dumb telefon, al ima 12mp i xenon blic, veliki ekran, office reader itd. Ima i AGPS samo nisam siguran da li za njegov GPS softwer ima mapa Srbije.
Uzgred ko da je za 340 evra garanciju od 2 godine? Pre ce biti da je ona "6 meseci na hardver i 12 na sowtvare"

Odgovori