Samsung i5700 ili Nokia 5800NE?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
naismith
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 24. Jul 2010. 14:55

Samsung i5700 ili Nokia 5800NE?

Post od naismith »

Imam veliku dilemu, a malo vremena. Koji od ova dva telefona da uzmem?
Iskreno, vise mi se svidja Samsung, ali koristim Nokiu vec godinama i mal sam skeptican sto se promene tice. Mala pomoc?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

naismith, ako već koristiš Nokiu godinama, ova promena bi ti prijala..:) Sve što može jedan, može i drugi, ali sa drugačijim OSom :) Android koji je u Samsungu, u usponu je, pa mislim da bolje njemu daš prednost :) A po mom mišljenju je i lepši :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Pogledaj i OVO mozda ce ti biti od koristi.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Post od znemanja »

naismith, Nisi naveo šta ti je konkretno bitno na telefonu (kamera, GPS, Wi-Fi....), između ova dva svoj glas dajem 5800NE, lepši mi je od samsunga, takođe 5800NE ima blic, mada samsung ima android OS što je svakako prednost. Ako nećeš da menjaš OS, onda svakako 5800NE, a ako ipak želiš neku promenu onda izaberi samsung.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

naismith
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 24. Jul 2010. 14:55

Post od naismith »

Po ovome sto mi je Deksi vidim da imaju slicne karakteristike i da su najbitnije razlike OS i blic. Meni se fizicki vise dopada Samsung, ali navikao sam na Nokiu, pa ne znam da li da menjam naviku ili ukus. :D

hibiskus
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 666
Pridružio se: Sre, 18. Mar 2009. 01:34

Post od hibiskus »

naismith, pa ako ti se do sad nije smuio Symbian onda uzmi 5800, ali posto je velika verovatnoca da si se smucio onda moja preporuka ide za Samsung

sokol
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Uto, 21. Jul 2009. 15:50
Lokacija: Beograd

Post od sokol »

Hmm...iz mog licng iskustva sa Sybianom tokom poslenjih ko zna koliko godina...bezhi od njega, mao za promenu... XD
Samsung preporuka i od mene.

naismith
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 24. Jul 2010. 14:55

Post od naismith »

Hvala svima na pomoci, poslusao sam vas i danas uzeo Samsung. za sada je odlican! :)

Odgovori