Sony Ericsson XPERIA Neo

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Soul Fly
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 11:59

Sony Ericsson XPERIA Neo

Post od Soul Fly »

e sad vec stvarno moram da prelomim.
pocetkom marta mi istice ugovor i u jednoj prodavnici opet stoji ponuda za ovaj telefon http://www.mobilnishop.com/mobilni-t...11i-1270#specs, uz paket mixnet m http://www.mts.telekom.rs/index.php/mix-net-tarifa.html. i za to treba kesirati 12600 dinara.uz to se dobija valjda i neki pokloncic kao sto je fm transmiter, futrola ili blutut slusalica. citao sam dosta o tom telefonu i uglavnom su utisci ok, vidim da ce moci i ICS . kakvo je vase misljenje o ovoj ponudi? vidim da dolaze novi telefoni dosta jaci ali mislimda im skoro cena nece biti ovakva?
sony ericsson xperia neo v

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

mozes li ov0 da pojasnis?
telekom u ponudi nema ovaj telefon, o kakvoj se onda kombinaciji paketa i aparata radi?

definitivno sam odlucila da uzmem ovaj telefon, jos samo da ga nadjem po radnjama, od juce zovem redom i niko nema NEO na stanju :unsure: a narocito ne crno plavu varijantu.
svasta.
ako neko zna gde se moze naci, bicu zahvalna na odgovoru :)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Oljica imaš sličnu ako ne i istu ponudu u hendiju.jesi li probala tamo?njima treba oko jednog dana da doteraju mob ako ga nema u toj prodavinici.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Oljica, je l' moze polovan ili bas mora nov? :D

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

sad sam bas zvala hendi da se raspitam, niko se ne javlja :disgust:
u sekciji sa pitanjima kazu
ukoliko potrošač želi da iskoristi mogućnost kupovine mobilnog telefona preko postpaid paketa dobija specijalnu akcijsku cenu.
tako da je to verovatno to.
psyhound u principu me zanima ganc nov tel, ali pusti mi pm sa opisom stanja tj ponudom :)
hvala vam!

EDIT:
dobila sam ih na kraju, niti u jednoj njihovoj radnji, a u beogradu ih ima milion, nemaju ovaj model telefona, to mi je rekao prodavac :o

Soul Fly
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 11:59

Post od Soul Fly »

tacno i ja sam video u hendiju. nemaju ga trenutno. meni su poslali tabelu sa akcijom za mart i tamo ga ima u spisku. verovatno ce ga nabaviti. uz mix net m je 12680 dinara sa tim da je u martu akcija pa se moze uzeti ta kombinacija na rate bez kamate na 3 , 6, 9 ,12 meseci.
i ja sam zvao u dva dana dve njihove radnje u ns i jos ga nemaju.

a inace koje jos radnje prodaju telefone uz mts pakete? zanima me novi sad i okolina. cisto da se proveri sta ostali imaju.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Soul Fly, da mogu ne bih ga sto posto prodavao, ali posto nemam dovoljno para moram ga se odreci. Najradije bih prodao explorer i napravio kombinaciju Neo (funkcija telefona) i Evo 3D (net paket,muzika,igrice)... Jbg, socijala... :(

Soul Fly
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 11:59

Post od Soul Fly »

ma strpi se danas sutra ce nam svima biti bolje :wink:
vidis da se vec sve slavi. a i steta je prodavati bolji telefon, osim ako nemas lose iskustvo
sony ericsson xperia neo v

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Soul Fly, zato i gledam da sredim nesto za tel . Raduckam nesto honorarno preko net-a, a to je katastrofa raditi na 3,7"... Tablet mi je prevelik da ga stalno vucem za sobom (a nisu bas ni jeftini) i 4,3" bi bilo bas kako treba. Jeste trosak (radice kreditna kartica za doplatu) ali se nadam da ce se isplatiti... Aj' da ne oftopikujem, odoh da se oglasavam. :)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

E, ljudi moji, ja vas sve pozdravljam! Selim se sa ove teme na (pogledati potpis)! :D

Soul Fly
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 11:59

Post od Soul Fly »

psyhound, pa i nije bas socijala? :| kes ili na paket? utisci? koliko vidim on nema hdmi izlaz ili se varam?

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Soul Fly, dao oba telefona (Neo i Explorer)... :D Imao sam super srecu ovog puta. Aj' napisacu vise na Evo 3D temi. :)

Soul Fly
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 11:59

Post od Soul Fly »

e sad stvarno sam sebi nisam jasan. pojavio se u ponudi Samsung Galaxy i9001 S Plus i uz moj paket treba da se kesira 14900 dinara. znam da mi je na meti stalno sony ericsson xperia neo v koji je 12680 , ali procitavsi specifikacije u dilemi sam. znam da na oba mogu da ubacim navigaciju i pretpostavljam da je na SE bolja kamera i ima izlaz hdmi, a ovaj ima tv out . razmisljam se :wink:
sony ericsson xperia neo v

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Soul Fly sačekaj još koji mesec pa će još neki model da bude za tu cenu :P :P :P
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Soul Fly
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 11:59

Post od Soul Fly »

pa dobro, znam da mozda preterujem ali ipak..
al kad si se vec javio sta ti licno mislis? koliko vidim nema za njega najave za ICS?
sta mislis da je bolje po tvom misljenju?
sony ericsson xperia neo v

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ja sam SE fan prema tome dajem prednost matrixu.moj savet uzmi onaj koji ti se više svidja .
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

U ovom slucaju je stvarno tako - uzmi sta ti se vise djasvi! :) Neces se zeznuti sta god da uzmes. ;)

Soul Fly
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 11:59

Post od Soul Fly »

ok , zanima me jos nesto. :wink: SE ima hdmi izlaz.samsung ima tvout. znaci njega mogu povezati na moj sadasnji crt tv. ako uzmem SE i hdmi kabel da li postoji varijanta da se kupi kabel koji ce biti zenski hdmi a na drugom kraju tvout,znaci ona varijanta sa cincevima u boji pa kad se to spoji da se sa SE slika prenosi na crt tv?
sony ericsson xperia neo v

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Soul Fly mislim da je sve moguće

Slika
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Odgovori