Motorola Motoluxe vs. HTC One V vs. LG Optimus L7

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
AndyCapp
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 28. Jun 2011. 16:42

Motorola Motoluxe vs. HTC One V vs. LG Optimus L7

Post od AndyCapp »

Поздрав, узео бих телефон у ВИПу уз уговор, па ме занима који од ових телефона се показао као најбољи у пракси? Најважнији критеријуми су ми да телефон брзо ради (без кочења и рестартовања), дисплеј (не толико величина екрана, колико јасноћа слике) и трајање батерије. Погледао сам неке тестове на нету, и за сада ми се као најбољи чини ХТЦ... Хвала на помоћи.

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Re: Motorola Motoluxe vs. HTC One V vs. LG Optimus L7

Post od LittlePrince »

На жалост нисам држао дотичне моделе али су ме заинтересовали па сам их испратио мало на нету.
ХТЦ не бих купио јер се многи жале на фалш моделе а ја не волим да пре куповине идем код гатаре да ми погледа у пасуљ да ли ћу да добијем исправан модел.

Између Мотороле и ЛГ-ја бирам ЛГ. Процесор је исти стим што ЛГ-јев има већи радни такт (1000 наспрам 800), графичка је такође иста али ЛГ има већи екран, јачу батерију и новији Андроид. Такође ЛГ-јев НОВА екран има лепе боје.
Када ХТЦ не би имао фабричке грешке вероватно бих узео њега али овако :uhuh:

AndyCapp
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 28. Jun 2011. 16:42

Re: Motorola Motoluxe vs. HTC One V vs. LG Optimus L7

Post od AndyCapp »

Управо то. И мени се овај ХТЦ највише свиђа по спецификацијама, али џаба све то ако ми упадне неки фелерични модел.
Хвала на одговору. 8)

PetarMilosavljevic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 07. Jul 2012. 13:04
:: aa
:: aa

Re: Motorola Motoluxe vs. HTC One V vs. LG Optimus L7

Post od PetarMilosavljevic »

I ja upravo gledam ponudu iz vipa, ali me interesuje jedna stvar: koliko je sustinski bitan operativni sistem, tj. interesuje me da li mi je bolje da odaberem motorolu motolux zbog jace kamere od 8 megapiksela naspram LG sa svojih 5? LG ima operativni sistem Android OS, v4.0.3 (Ice Cream Sandwich), dok je kod motoluxa Android OS, v2.3.7 (Gingerbread). Nikada nisam imao touchscreen telefon, tako da iskreno ne znam koliko je ta razlika u softveru vazna u odnosu, na primer, na razliku u kvalitetu kamere. Hvala unapred

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Re: Motorola Motoluxe vs. HTC One V vs. LG Optimus L7

Post od LittlePrince »

Питање је да ли теби треба јача камера, верзија оперативног система је веома битна јер се све нове апликације праве за нови ОС и корисници старијих систама могу бити ускраћени за исте. Такође нови ОС додаје нове могућности и повећану брзину телефону.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Motorola Motoluxe vs. HTC One V vs. LG Optimus L7

Post od acamatic »

LittlePrince, ti je dao lep savet,pitanje je da li je tebi potrebna toliko kamerica ili ne..E sad sve sto imas stariji OS,bices sigurno uskracen u vezi aplikacija,jer nove aplikacije koje izlaze zahtevaju noviji OS..Tako ako ti treba bolja kamerica,moj savet ti je da pogledas neki drugi telefon,sa novijim OS i koji ima tu kamericu koja je tebi potrebna...

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Одг: Motorola Motoluxe vs. HTC One V vs. LG Optimus L7

Post od ~Arkan~ »

Ja od ta 3 modela ne bih uzeo Motorolu, a Htc mi je ipak favorit u odnosu na LG mada nije ni on los izbor, daleko od toga :)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Motorola Motoluxe vs. HTC One V vs. LG Optimus L7

Post od znemanja »

U tom izboru bih išao na HTC One V.Iako mi ta motorola izgleda jako lepo, mislim da je bolji izbor One V.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Motorola Motoluxe vs. HTC One V vs. LG Optimus L7

Post od hirurg »

AndyCapp, htc definitivno, e sad zavisno gdje kupujes...ali manje vise svi provajderi prodaju smece od aparata...tako da bilo koji uzmes sta ti je sudjeno to ces i dobiti
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

Odgovori