Šta posle Nokije N73?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
StojSha
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Ned, 13. Maj 2012. 17:29
:: Xiaomi Mi 9 Lite

Re: Препорука.

Post od StojSha »

Искрено, мени је ризично куповати телефон од 150€ без гаранције зато што знам како су моји другови пролазили са половњацима... :smutny:
ПАРТИЗАН + ПАОК

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Препорука.

Post od Behemoth »

To nije merilo,ja sam godinama kupovao polovne telefone preko ovog sajta,nijedan nije imao garanciju i svi su radili perfektno.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Re: Препорука.

Post od gargamel4 »

I ja isto. Ali to nema veze sa ovim sajtom nego sa tim da je telefon ili bio u kutiji na kojoj sam ja otvorio celofan, ili ako su bili polovni bili su u odličnom stanju a prethodno sam se raspitao o svemu što taj telefon može i kako, šta su mu mane i prednosti, šta se kako i koliko kvari, pa sam znao da proverim da li mu sve radi, i služili me verno po 2+ godina.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

StojSha
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Ned, 13. Maj 2012. 17:29
:: Xiaomi Mi 9 Lite

Re: Препорука.

Post od StojSha »

Не знам за вас, али по мени ново je ново јер како ја могу да знам шта је све власник радио са тим фоном, има нас разних. Ни у ново не можеш да будеш сигуран али ипак имаш гаранцију.
ПАРТИЗАН + ПАОК

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Re: Препорука.

Post od lesa0208 »

Za to si upravu, al kao sto su ti kolege sa foruma rekle za te novce ne mozes da kupis nista od toga sto bi ti uzeo, jedino ti ostaje da pogledas po malim radnjama, gde su uredjaji jeftiniji nego sto vidis ovde na sajtu, ali ni one ti bas nisu najsigurnije i daju garanciju od 6 meseci.

Odgovori