ZTE Blade 3 ili Huawei Ascend G300 ili da sacekam?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

ZTE Blade 3 ili Huawei Ascend G300 ili da sacekam?

Post od Malone »

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3524/ZTE/Blade-III
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3354 ... G300-U8815

Na papiru deluju isto, mozda neko ima iskustva sta se bolje prodaje jer bih odmah prodao telefon.
mts - 2100 mesecno 1.5gb, 600minuta;
telenor - 1820 mesecno 300min, 1gb.
U mts-u ima g300 za 1din uz moj paket, dok u telenoru za g300 moram da doplatim 2000, a zte je 1din.
Ili mozda da sacekam sa potpisivanje jer mi nije toliko hitno. Mozda se pojavi nesto bolje na prolece mada je meni svejedno jer se nadam da u svakom slucaju mogu da izvucem jedno 120e?

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: ZTE Blade 3 ili Huawei Ascend G300 ili da sacekam?

Post od sugarcoated_ass »

Za G300 mozes izvuci i do 15000 din! 130€ bez problema. Blade III bi bio max 120€.
Sto nisi javio 3 dana ranije da ces uzimati, vec bi bio rezervisan! :D

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Re: ZTE Blade 3 ili Huawei Ascend G300 ili da sacekam?

Post od Malone »

Gledam oglase, traze za nov, neotpakovan blade 3 uzet preko operatera 130e, tako da bi meni 120e bilo super. Takodje sam video i da za g300 traze 130e.
Jedino sto bi mts mogao da me zeza jer tek nakon 3 meseca od potpisivanja postpaid-a moze da se uzme telefon (potpisao sam ugovor mix L zbog minuta i neta, a nisam odmah uzeo telefon tj nisam sklopio dvogodisnji ugovor). U svakom slucaju mogu mts da ukinem i uzmem preko telenora ovaj blade 3 mada mts ima malo jaci paket za slicnu lovu (500mb vise plus se prenosi u sledeci mesec, minuti mi nisu toliko bitni).
Nekako sam blizi ovom zte blade 3. Steta psyhound, nisam ni ja znao sta cu. Ovo mi sve neke kombinacije za telefon koji uzimam na crno. Ne znam samo dal ce da dobiju nesto dosta bolje u martu/aprilu, mozda bih prodao sestri malo jeftinije, treba joj za cerku.

Master Joda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Sre, 16. Jun 2010. 16:30
:: iPhone 8 Plus
Lokacija: Novi Sad

Re: ZTE Blade 3 ili Huawei Ascend G300 ili da sacekam?

Post od Master Joda »

Malone, sta si na kraju uradio? I ja sam u identicnoj situaciji, stim sto sam ja ogranicen na VIP. Mogu za dinar da uzmem Blade 3 ili da doplatim 2500din za G300. Realno, rekao bih da je G300 bolji, ali da li se isplati da dodajem 22e ako su im prodajne cene takoreci iste (eventualno razlika 10-15e). Nameracio sam se da kupim Xperia U, a posto ga VIP vise nema u ponudi onda moram ovako da se snalazim, prodaja i kupovina na crno :)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: ZTE Blade 3 ili Huawei Ascend G300 ili da sacekam?

Post od Deksi »

Master Joda, pa xperia u je ima na nihovom sajtu jos uvek.
Imas u vipu xperiu j za malo vise para a donekle i bolji od xperie u.
Ali xperiu u u oglasima imas bas puno a i na crno kosta 170 eu. tako da i to mozda nije lose. Ja bih ipak isao na xperiu J.

Master Joda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Sre, 16. Jun 2010. 16:30
:: iPhone 8 Plus
Lokacija: Novi Sad

Re: ZTE Blade 3 ili Huawei Ascend G300 ili da sacekam?

Post od Master Joda »

Ja trenutno imam LG Optimus L7 i zadovoljan sam. Xperia U je za moju suprugu kojoj se jako svideo ,pa jos im ai onu roze maskicu :) . Xperia U je dual core i rekao bih da je hardverski jaci od Xperia J. ovaj je single core i jako je slican sa L7. Mana kod Xperia U je mali ekran i sto nije prosiriva memorija. Mojoj lepsoj polovini bas odgovara tako mali ekran, a za memoriju bas je briga. Da mi je znati da ima negde u BG da se nadje telefon, sutra bih zapalio tamo. ni u jednoj VIP poslovnici u Novom Sadu nema ovog telefona.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: ZTE Blade 3 ili Huawei Ascend G300 ili da sacekam?

Post od Baraba »

Master Joda, odeš u poslovnicu u NS i tražiš da ti provere ima li negde prvo u NS, ako nema onda gde ima :)

Master Joda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Sre, 16. Jun 2010. 16:30
:: iPhone 8 Plus
Lokacija: Novi Sad

Re: ZTE Blade 3 ili Huawei Ascend G300 ili da sacekam?

Post od Master Joda »

Baraba, vidis to mi uopste nije palo na pamet :) . Hvala na savetu, to cu raditi koliko jos danas. Inace, ako ne nadjem Xperia U, ima li neko savet koji telefon uzeti radi preprodaje. Blade 3 i G300 su mi trenutno najpristupaciniji, ali vidim da ih na trzistu ima koliko god hoces, svi su novi, neotpakovani :). Cene oba telefona su okvirno iste i krecu se oko 130e. G300 jeste bolji telefon i ima Gorilla Glass, ali mi glupo da za njega doplacujem 2500din, ako cu ga prodati za iste pare kao i Blade 3. Neki savet... zaista bi mi znacilo. Pozdrav

Odgovori