w550i vs n 6630/6680

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
altas
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Čet, 19. Jan 2006. 15:39

Post od altas »

Alien napisao:1.Ovakva tema vec postoji...
2.Hocete li prestati da poredite symbian sa obicnim telefonima??????? :uhuh:
3.Neko je napisao da w550i ima jak zvuk,jer je walkman telefon.To NIJE tacno,(mislim ima jak zvuk)jer walkman telefoni pretezno treba da imaju kvalitetan,a ne jak zvuk(ne pricam napamet,imam i d600 i w800,d600 je daleko,daleko glasniji.....)
4.Ove slike koje su pokazane,nisu nista posebno,ja sam sa 6630 imao mnogo bolje slike 8)
1. Ok

2. Slazem se, prvi post na ovom forumu mi je bio o tome

3. Takodje se slazem, ali sto se tice jacine W550 ima 3 zvucnika, i do sada najglasniji tel na nasem trzistu

4. Ne slazem se, digitalac moj drugarice samsungov digimax ima bolje fotke. Pa valjda svi vi znate da kamere u telefonima predstavljaju samo igracke... za razliku u Japanu. Pogledajte sta su telefoni na www.newgmobile.com...

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

kada izadje nova verzija softvera,trebalo bi da se poboljsha kvalitet fotografija.Za moje potrebe to je dovoljno,mnogo mi je btnija muzika :D sve zavisi ko shta voli i shta mu je na prvom mestu.I shvatite,sve kompanije bi mogle da napravi "savrsheni telefon" ali onda ga vishe niko ne bi menjao tako da bi im biznis propao...zato ce uvek neshto da fali svakom telefonu.

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Ja ljudi imam 6630 i slike po suncanom danu su extra, mnogo bolje od ovih ovde dok u zatvorenim prostorijama su lose
HOX Titanium gray

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Ja takodje imam Nokiu 6630 i slike po suncu jesu strava, ali me nervira sto telefon ima slabe zvucnike (bar po meni). W550i ima jake zvucnike, ali kamera nije nesto. Tanja je u pravu, savrsen telefon ne postoji, jer inace prodaja telefona ne bi imala svrhu kada bi svi kupovali jedan telefon. Mislim da je bolji izbor SE K750i koji ima extra kameru i dovoljno jak zvucnik, jaci nego onaj na 6630.

Sale2322
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 21. Jan 2006. 13:56

Post od Sale2322 »

Tanja interesuje me sta ti mislis da li je na W550i mali ekran. Mnogi mi kazu da je mali i da nije dovoljno veliki koliki bi trebao da bude. Meni je sasvim dovoljan sta ti mislis, da li je mali ili je dovoljno veliki???
Uskoro: P990i + 2 GB

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

hahahaha lol nije valjda da si se i ti primio na to :lol: odakle ti da ima mali ekran?To je savim normalna velichina ekrana,chini mi se da je veci od k750i,a i kada bi bio veci crpio bi vishe energije,shta ce ti veci ekran od tog?Ja samo imam zamerku shto mu plastika koja prekriva kontakte nije fixirana,upravo danas sam je izgubila a sumnjam da ima negde da se kupi :cry:

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Tanja reci mi da li je bolje da uzmem W550i ili K750i? W550i mi je strava, samo me nervira ova narandzasta maska i tema. Nadam se da mogu da se promene.

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

uz telefon dobijes i masku bele boje (menjanje maski je stvarno lako),a tema naravbo da moze da se promeni :D u telefonu chinim i se imasg 4-5 tema fabrichkih,ali poshto see dobija i usb kabal,sa neta mozesg da skinesh i puno drugin tema ;)
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Video sam da se neki zale da imaju problem sa paljenjem telefona kada se memorija malo vise optereti? Da li na ovom fonu ima opcija da telefon automatski odbija pozive od brijeva koje sam izaberes?

Sale2322
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 21. Jan 2006. 13:56

Post od Sale2322 »

Ja nemam nikakvih problema sa paljenjem telefona. Taj problem nastaje ako se lepo ne otkaci telefon sa racunara. Ocu da kazem da prvo treba da se disconnect-uje pa da se izvadi kabal, a ne da se cupa kabal u sred rada telefona. I sto se tice odbijanja poziva postoji ta mogucnost. Moze da se napravi lista ljudi kojima ces se javiti, a ostali ce dobiti znak kao da je zauzeto. Telefon je strava uzmi ga bez razmisljanja. POz
Uskoro: P990i + 2 GB

Odgovori