G2 ili Nexus5?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Zivanovic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 16. Mar 2014. 09:26
:: HTC DESIRE C

G2 ili Nexus5?

Post od Zivanovic »

Pozdrav svima.Dvoumim se izmedju par modela pa bih zamolio za neke preporuke.Dvoumim se izmedju g2,nexus5.Trenutno imam neki HTCov smartphone i ugovor mi ističe uskoro, pa bih tražio pomoć oko ovih uređaja i neke smernice oko kupovine.Da li neko koristi neki od ovih telefona i kako se pokazao? Hvala :)

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: G2 ili Nexus5?

Post od Behemoth »

Nexus brz i stabilan uredjaj koji prvi dobija update.G2 veci ekran,bolja kamera i baterija.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Re: G2 ili Nexus5?

Post od wucinac »

I ja planiram da kupim novi telefon i citao sam dosta na raznim forumima utiske.
Hardverski, osim kamere, baterije i ekrana su isti.
Sto se tice softvera u velikoj prednosti , po meni, je Nexus 5.
Kad pogledas u proslost kako je LG izbacivao update za svoje najbolje uredjaje, dodjes do zakljucka da oni daju samo jedan zvanican update softvera i posle zaborave na taj telefon. Onda su jedini spas razni programeri koji jos imaju taj telefon i rade na kuvanim romovima.
Zrtvovacu bateriju (imam punjac) i 0.2 inches manjeg ekrana,
Zato sam se ja odlucio da uzmem Nexus 5.
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

Zivanovic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 16. Mar 2014. 09:26
:: HTC DESIRE C

Re: G2 ili Nexus5?

Post od Zivanovic »

Hvala!!!! :) Pitanje za @Benemoth, pošto verujem da ima g2 jer nosi taj avatar :D

Jesi li flešovao ROM? Ako se odlučim za G2 to ću sigurno uraditi, pošto mi se taj LG skin ne sviđa ni malo!:D

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: G2 ili Nexus5?

Post od kvaka33 »

ako ti se ne svidja launcher samo,instaliras nova launcher i uzivas ,ako ti se generalno ne svidja kompletan izgled onda jedino root
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: G2 ili Nexus5?

Post od znemanja »

Zivanovic, Jako slični modeli, ali glavna razilka je u redovnim update-ima.Tu nexus 5 ima apsulutnu prednsot. S druge strane G2 ima bolju kameru, dosta jaču bateriju i malo veći ekran. Lično mislim da razilka u veličini ekrana i malo bolje kamere ne igra veliku ulogu, stoga se glavna dilema nalazi između odlične baterije na G2 i redovnih update-a na N5.
Lično bih išao na Nexus 5.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: G2 ili Nexus5?

Post od Behemoth »

Nisam flesovao nista,ja sam apsolutno zadovoljan radom telefona.5 meseci ga vec koristim cak ga nisam ni rutovao jer nema potrebe.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Zivanovic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 16. Mar 2014. 09:26
:: HTC DESIRE C

Re: G2 ili Nexus5?

Post od Zivanovic »

Odlučio sam, uzimam G2, verovatno 32gb verziju.Javljam utiske :)

Odgovori