Telefoni u USA..:)

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Telefoni u USA..:)

Post od kuzobrat »

E, ovako..krajem maja idem na Work and Travel program, SEverna Dakota..Radice se 4meseca, nadam se i zaraditi nesto...E, sad... valja se i ponoviti malo sto se tice telefona,..;)
trenutno posedujem Nokiu Lumiu 520..i nju ne menjam, ostaje.:)
Nakon nje..UZeo bih nesto...a Sta, to ne znam...kupovina bi se obavila negde tokom jula,avgusta... jer,izlaze novi modeli, pa ce valjda cena starima i pasti....
KAkva li se cena ocekuje Ativu SE? da li ce padati cena 1020,1520, 925 i sl.:)
u obzir dolaze i ANdroidi naravno, teze bi mi bilo privikavanje opet na zelenka nazad..ali, ako bi bila dobra kupovina, dolazi u obzir..Nisam okoreli WP8(1)..ali..vise vucem na tu stranu..ipak je ovo sto mi je pruzila 520-ica za ovih 7 meseci uzrok a i posledica.:) zadovoljnog Wp8 korisnika.:)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Telefoni u USA..:)

Post od acamatic »

Sta ocekujes od telefona,tj sta bi voleo da poseduje,jer u ovom postu ja samo vidim da zelis novu pridoslicu,ali koju i da napomenuo si android ili wp,nisi uzimao u obzir iOs?
I da najbitnije da moze da radi i na nasoj mrezi,tj na GSM to sigurno znas nasta mislim.. :)

kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Re: Telefoni u USA..:)

Post od kuzobrat »

PA da da...:) naravno..pa sad, iOS je skup..a preko 300$ ne bih davao.:) 350Max.... a s obrzirom da 520 ispunjava apsolutno sve moje potrebe..sve bolje je dobrodoslo.:)

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: Telefoni u USA..:)

Post od novak »

Najbolje bi ti bilo da stedis lovu pa kupis nesto kad se vratis

kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Re: Telefoni u USA..:)

Post od kuzobrat »

PA bas zato i hocu tamo da kupim,zato sto su telefoni uglavnom jeftiniji tamo....

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Telefoni u USA..:)

Post od Azimuth »

Pa ako ostajes na WP onda gledaj ove sto tek treba da se pojave. Oni ce dobijati pun apdejt narednih barem godinu dana, a ovi proslogodisnji je pitanje koliko ce jos biti zanimljivi za takvu rabotu.
I da, jeste najvaznije da rade na GSM. To je prvo sto trebas da proveris.
A zasto mislis da su Ajfoni tamo skupi? Pa verovatno ima i onih koji su skinuti sa ugovora i sl fore. Mora da se moze naci nesto ;)

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: Telefoni u USA..:)

Post od novak »

Ne znam kako se krecu cijene u USA, al tesko da mogu ici puno nize od crnog trzista na Balkanu.
Konkretno Lumie se mogu naci za 590-490-390$ ovamo. Najbolje ti je da prvo uporedis

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telefoni u USA..:)

Post od Lobachewsky »

kuzobrat, ono sto ti sigurno nece raditi ovde je LTE. Ovde, mislim sa ove strane atlantika.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Re: Telefoni u USA..:)

Post od kuzobrat »

Pa da..to znam..:) ali, postoje standardni,univerzalni modeli.. sa GSM-om..:) nesto ce biti valjda..zaradice se za novog ljubimca...

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Telefoni u USA..:)

Post od m@c|-|oR »

Lobachewsky, ne rade ni CDMA telefoni. Oni rade na drugim frekvencijama.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Re: Telefoni u USA..:)

Post od Freyr »

Kada budes video da za dan.mozes da zaradis tih sto dolara shvatices da je budzet relativna stvar :lol: ja bih uzeo lumiu 930 ili 1520 (ako ti ne smeta velicina) a da sam ja u slicnoj situaciji druzini bih pridodao i 5s i.onda odlucio
12 godina na forumu!

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Telefoni u USA..:)

Post od El Laki »

Donesi pare kući i kupi kod nas na crnom tržištu telefon, bar si siguran da će ti raditi sve opcije. Bolje da das koji evrić više nego da baciš džabe silne dolare ;)

kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Re: Telefoni u USA..:)

Post od kuzobrat »

Pa to.. opet.. nexus 4 moj drug uzeo pre 7,8 meseci za 169 dolara.:) kad je izasao n5..:) ne odvaja mi se od wp8..Ali,takodje...G2, N5..:) privlacni...lepi.. masine prave....
ali, kad koristim nesto od cca 100e, i znam kako radi....Lumiu 520, onda samo mogu da pomislim kako lepo radi nesto od 300,400$...1520, 1020,925..:)
pa jeste, 100$ je nista tamo..ali opet.. kad se treba kupiti i lap top pride... brdo garderobe, putovati malo.ipak treba biti racioonalan.:)

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Re: Telefoni u USA..:)

Post od IDzO »

kuzobrat napisao:...1520, 1020...

kad se treba kupiti i lap top pride... brdo garderobe, putovati malo...
Ako budeš imao prostora idi na ili na jedan od gore dva navedena ili na iPhone. Mada pojaviće se i novi WP tel. ali pita je je kakva će biti cena.

Što se tiče drugog dela citirane poruke...Hoćeš li ti to biti Trampov asistent? :p
Šalu na stranu, videćeš sam koliko ćeš zarađivati i kakva će ti biti računica pa ćeš znati kako ćeš novce rasporediti.

kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Re: Telefoni u USA..:)

Post od kuzobrat »

pa to se i nadam..novi wp..a ovim "starim" padne cena..i svi srecni..nadam se.:)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telefoni u USA..:)

Post od Lobachewsky »

m@c|-|oR napisao:Lobachewsky, ne rade ni CDMA telefoni. Oni rade na drugim frekvencijama.
Dobro, mislim, bas da neko kupi fon i da ne provali da nema gde da ubaci sim karticu. :roll:
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Telefoni u USA..:)

Post od acamatic »

Lobachewsky napisao: Dobro, mislim, bas da neko kupi fon i da ne provali da nema gde da ubaci sim karticu. :roll:
Hahahahahaha koliko si me nasmejao :lol: :lol:

Odgovori