S3 Neo ili S4 mini Duos

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
zare1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 05. Jul 2007. 19:49

S3 Neo ili S4 mini Duos

Post od zare1 »

Koji telefon biste preporučili da uzmem, S3 Neo (9300I) ili S4 Mini Duos (9192)?
Znam da je ekran na S3 veći ali nigde ne mogu da nadjem tačne karakteristike. Veoma mi je važno da se vidi na suncu.
Koji čip je bolji? Takodje je bitno koliko baterija dugo traje pri nekoj prosečnoj upotrebi.

Generalno S4 mini je pravljen za svetsko trziste i dobice 4.4. upgrade a S3 Neo je pravljen za Indijsko i neće dobiti 4.4.

Pokusajte da mi razrešite dilemu. :-)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: S3 Neo ili S4 mini Duos

Post od Azimuth »

S4 mini.
Ali znaj da i pri najjacem osvetljenju neces videti jasno na suncu. Ne znam sta je prosecno koriscenje za tebe, ali imam drugara kojem obican S4 mini izgura dan.

OdličanJeMemo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 21:34
:: S3 Neo duos
Lokacija: Banjaluka

Re: S3 Neo ili S4 mini Duos

Post od OdličanJeMemo »

Što ne uzmeš u obzir i Grand 2 ?
Poslednja izmena od Lobachewsky u Sre, 20. Avg 2014. 14:45, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Izbegavaj da komentarisanjem pravila 60 karaktera dopunjujes do potrebnih 60 karaktera. Budi kreativniji.

zare1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 05. Jul 2007. 19:49

Re: S3 Neo ili S4 mini Duos

Post od zare1 »

Grand 2 mi je preveliki a i po testu na GSM Areni vidljivost na suncu mu je dosta losija od S4 mini. Uzeo big S3 Neo zbog veceg ekrana ali kako vidim da nema Gorrila Glass i radjen je za Indijsko tržište pa se onda pitam da li je i sa ostalim komponentama se štedelo. Npr. procitao sam da kamera ima dosta malo podešavanja. Možda se ja tripujem.

Koliko znaci Gorilla Glass? Sada imam Desire HD i koliko vidim znači jer nikad nisam stavljao foliju a ekran je neizgreban.

OdličanJeMemo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 21:34
:: S3 Neo duos
Lokacija: Banjaluka

Re: S3 Neo ili S4 mini Duos

Post od OdličanJeMemo »

Ja na Ace 3 duosu nisam imao GG, nosio sam ga bez futrole i folije, pa opet nisam imao nijednu ogrebotinu na ekranu. A nisam ga uopšte čuvao, jedino ga nisam stavljao u džep od farmerki ako su tu ključevi ili kovanice.

A drug ima GG na telefonu, sa jedno 7-8 ogrebotina.

Ja imam Grand 2, imao sam S4 mini duos, i ne vidim neku razliku na suncu. Mada realno, i ne gledam često u ekran dok ga obasjavaju sunčevi zraci.

zare1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 05. Jul 2007. 19:49

Re: S3 Neo ili S4 mini Duos

Post od zare1 »

@OdličanJeMemo
A jel ti izdržavao S4 mini duos ceo dan nekog prosečnog korišćenja tipa malo net, poruke, i recimo nekih sat razgovora?

OdličanJeMemo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 21:34
:: S3 Neo duos
Lokacija: Banjaluka

Re: S3 Neo ili S4 mini Duos

Post od OdličanJeMemo »

Jeste, i ostane mi 30-ak %.

zare1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 05. Jul 2007. 19:49

Re: S3 Neo ili S4 mini Duos

Post od zare1 »

A jel ti se pregrejavao? Vidam da se na netu dosta žale na pregrejavanje s4 mini.

OdličanJeMemo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 21:34
:: S3 Neo duos
Lokacija: Banjaluka

Re: S3 Neo ili S4 mini Duos

Post od OdličanJeMemo »

Kad se igram na njemu duže vrijeme, da, bude topao pozadi, ali zar to nije normalno. Tako je i na Grandu 2 i ostalim telefonima koje sam imao.

S4 mini je jedan kompletan telefončić, ja ga ne bih mijenjao da mi nije trebao veći ekran radi lakšeg baratanja mejlovima.

Odgovori