Kakvi su Lenovo K900, BB Z10 i Z30?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
DrogbaNS
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Ned, 19. Okt 2014. 18:01
:: samsung

Kakvi su Lenovo K900, BB Z10 i Z30?

Post od DrogbaNS »

Pozdrav ljudi,
trazim vec duze vreme novi telefon, gledam razne modele i ne mogu nikako da se odlucim. Prvi mi je zapao za oko xperia Z, ali koliko sam primetio po raznim komentarima ima jako los ekran. Da li je neko upoznat kakvi su Lenovo K900 i BB Z10, Z30?

Challenge
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 11. Jun 2013. 16:06
:: BlackBerry Z30
:: Nokia E72

Re: Kakvi su Lenovo K900, BB Z10 i Z30?

Post od Challenge »

Lenovo zaobiđi - savet svih servisera koje poznajem, pa i jednog koji radi u ovlašćenom servisu.

Malo je čudno da si ubacio BB Z10 u opciju, s obzirom na manji ekran u odnosu na druga dva modela za koje si zainteresovan, ali evo da ti nešto o tome kaže sveži korisnik BB serije.

Iz mog ugla (poslovni korisnik, sa intenzivnim radom na internetu, bez igranja igrica), BB Z10 je fenomenalan telefon, najbolji odnos kvaliteta i cene. Ako nemaš potrebu za velikim ekranom i ne igraš igrice, nemaš više o čemu razmišljati, jer za 180-200 evra, po koliko se prodaje nov uređaj sa garancijom, nećeš naći bolji telefon. Izuzetno brzo radi, internet fercera bez obzira da li je u pitanju wi-fi konekcija ili preko provajdera (kod mene mts), niz korisnih opcija, a Blackberry Hub je nešto bez čega više ne bih mogao. Danas sam ga probao na suncu i još jednom se oduševio. Trenutno sam bez njega, jer sam ga ustupio svom prijatelju, a sutra uzimam Z30. U međuvremenu sam jako nestrpljiv, jer povratak na Android mi nikako ne prija, ali izdržaću jedan dan. :)

DrogbaNS
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Ned, 19. Okt 2014. 18:01
:: samsung

Re: Kakvi su Lenovo K900, BB Z10 i Z30?

Post od DrogbaNS »

E da, da ne bude zabune, napisao sam post prvo na temi telefon za 250 eura od clana Kompresor, pa su mi izmenili post i otvorili od toga temu.
Znaci trazim telefon u tom nekom cenovnom rangu izmedju 200-300 evra. Ne igram igrice, najvise koristim whatsapp,viber, fb, slikanje, znaci bitna mi je neka stabilnost, da nema lagova i zapucavanja. Trenutno imam neki Samsung galaxy trend koji mi je zivce iskidao zapucavanjem, tako da mi treba nesto sto moze normalno da pokrece aplikacije i posle nekoliko meseci, a ne da je dobar samo u pocetku.

Challenge
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 11. Jun 2013. 16:06
:: BlackBerry Z30
:: Nokia E72

Re: Kakvi su Lenovo K900, BB Z10 i Z30?

Post od Challenge »

Ako bi ostao u Samsung sistemu, onda S4, dobar i lep telefon. Ako ne, onda verovatno LG G2 - trenutno najpopularniji telefon u tom cenovnom rangu.

Odgovori