pomoc alcatel idol 2 ili lumia 535

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: pomoc alcatel idol 2 ili lumia 535

Post od miodrage »

Samozvani strucnjak svakako zna sve najbolje, pa i nema potrebe da se pravda bilo kome. Jedino zali druge u zabludi, i pokusava da im pomogne da izadju na pravi zivotni put. Sta cu kad sam altruista.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: pomoc alcatel idol 2 ili lumia 535

Post od 1808 »

miodrage napisao:...Jedino zali druge u zabludi, i pokusava da im pomogne da izadju na pravi zivotni put.
Kako ćeš da im pomogneš kad nisi u stanju ni sebi da pomogneš. Ko nije dobar za sebe, nije ni za druge. :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: pomoc alcatel idol 2 ili lumia 535

Post od miodrage »

Izvini 1808, na tebe nisam ni mislio, tebi svakako nema pomoci, a ja iskreno ne volim uzaludne poslove. Usput, jos tajis koji telefon imas kao zmija noge... sad vec tripujem da imas neku Lumiu, kojom nisi zadovoljan. Ili samo trolujes okolo... jedno od ta dva u svakom slucaju :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Ally
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 265
Pridružio se: Ned, 22. Mar 2015. 11:35
:: Galaxy j1

Re: pomoc alcatel idol 2 ili lumia 535

Post od Ally »

Zaista jako teska odluka po meni na prvu loptu Idol 2 deluje mi bolje izrade i da lepse lezi u reci,android zaista dobro radi i kamere su mu super . U slobodnoj prodaji je maltene duplo skuplji nego Lumia 535 . Ja ga ne bih preporucio samo zbog androida iskreno ne mogu nikome vise da preporucim android od kako sam koristio WP ali to je vec moje licno misljenje . L535 je zasigurno na duze staze jer ce sistem raditi bolje napsram androida i to dosta bolje posle godinu dana koriscenja ako ne i 6 meseci kada android pocinje da baguje . Ako ti sistem nije bitan uzmi Idol 2 jer u pogledu izrade, hardvera , ekrana, zadnje kamere bolji telefon .

atilasasha13
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 14. Mar 2015. 14:56
:: alcatel 6030x

Re: pomoc alcatel idol 2 ili lumia 535

Post od atilasasha13 »

hvala svima na savetima,ja sam odlucio i uzeo Idol 2.imam ga vec nekih 5-6 dana i za sada sam prezadovoljan.kamera radi odlicne slike preko dana dok su nocu malo losijeg kvaliteta.odlicno lezi u ruci tanak full telefon.a i sto je od jos jednog znacaja kad budem prodavao tel uzecu vise para (kao polovan) u odnosu na 535 :)))) jos jednom hvala svima....

Odgovori