V3x vs. K750i

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?

V3x ili K750i?

V3x
5
19%
K750i
22
81%
 
Ukupno glasova: 27

maliomladinac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 12. Mar 2006. 20:58

V3x vs. K750i

Post od maliomladinac »

Ljudi pomagajte...Skoro sam uzeo V3x i nije to za mene...Osetljivi su telefoni na preklop a ja bash nisam pazljiv...Dakle da li da menjam V3x za K750i? Jer zna zajebavati dzojstick kod K750i? Ko ima bolju kameru? Ko ima bolji mp3 player? Sva iskustva podelite,jer mi je ovo zaista vazno!!!!!! P.S nije mi preterano vazna podrska za 3G! Hvala unapred! p0zz

jeglupo
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sub, 01. Apr 2006. 11:21

Post od jeglupo »

ako ti nije vazna podrska za 3G onda definitivni K75o :wink: jel ima bolju kameru :D a sa dojszyc kako imas srece recimo meni jos ne steka za mp3 nisam siguran ipak mislim da SE ima bolji jel je on SONY :D ericsson e da i K750 mi je ljepsi :D :D :D

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »


kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Glasao sam za k750i.Dzojstik se meni pokvario ali sam sve to resio u garantnom roku,kod mene je problem sa dzojstikom bio jer sam polomio kontakt foliju koja se nalazi ispod.MP3 je bolji na k750 kao i kamera.Moja preporuka ti je k750i!
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

zorancd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 18:53

Post od zorancd »

Sta ste svi vi zapeli sa tim bre DZOISTIKOM u vezi K750 i....???? Pa vi ste ludi...naravno da vam rikne kada samo furate igrice na njemu....nikako da ga koristite u normalne svrhe...inace, osecam da vam je riknuo jer samo preko njeega i ulazite u meni telefona....pa mora tako....inace, meni vec i mojim ortacima oko 6 meseci sljaka ko nov da je, mislim na dzoistik..ali i na ostalo sve !!!!

LUDI STE AKO VAM SE SVIMA ZEZNE DZOISTIK NA FONTELU KOJI JE K750 i, onda ste kupili kinezzzzzzzzzzz shite....

Ali i ako vam se zezne..nov kosta 150 dinara, a ruke kod majstora, recimo 10 evrica...pa se onda preracunajte....mislim da je smesno da i kada bi vam se zeznuo, za fontele od 230 evra, lako se da 10 evrica...

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

zorancd, pa poenta je da kupis telefon od 230e i da ne razmisljas o glupom dzojstiku .... nije to tel od 50e pa kao - "sta ocekujes za te pare?"

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Glasao sam za k750i jer uopste ne volim motorolinu V3 seriju! :uhuh: Nijednog predstavnika... :uhuh:

Menjaj to za k750i :D 8)

PozZ

ninjaboy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 20:13

Post od ninjaboy »

ja imam motorolin telefon,ali u vezi tvog problema ipak moram da podržim SE.
znači menjaj! 8) 8) 8)

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Naravno da dzojstik crkne od stalnog igranja igrica,meni je zamena odradjena u garantnom roku,a fon sam kupio od zvanicnog distributera SE-ovih telefona....i dalje stojim iza toga da je k750i bolji od v3x!!!
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

Witcher
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Ned, 08. Maj 2005. 08:06

Post od Witcher »

O cemu mi pricamo K750i ili V3x??? :lol: Pa se'amstopedesetka naravno, a razloga je mali milion, da ne ponavljam vec napisano i da ne dodajem ono sto vec svi znaju...
Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno, nikad, kojekude!

Odgovori