e60 ili n70

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

mazza napisao: Hvala svima, sada jos samo da ugrabim vreme i odem po telefoncic! I nov broj...
Ako si se vezala za stari broj, pokusaj da ga povratis kod operatera...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

mazza
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 23. Jul 2006. 13:46

Post od mazza »

Hvala na predlogu, i iskreno jesam se vezala i imam 1000 vizit karti sa tim brojem, ali sada je to suvise komplikovano, pogotovo ovde... Nema veze, imacu dobru zamenu ;)
I, evo jos nisam otisla da ga kupim! nadam se da cu veceras!

mazza
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 23. Jul 2006. 13:46

Post od mazza »

Kupila sam ga :D :D :D
Jedna stvar mi je cudna - u kutiji nije bila kartica :?
Da li ste vi, ostali vlasnici e60, dobili ikakvu MC uz fon ili se svaka naknadno kupuje?
Ali stvarno je savrsen...

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

mazza, ja jos nisam cuo da takav tel ide bez kartice :? ..... sigurno su je izvadili iz paketa ... ili su "zaboravili" da ti je daju...

pozdrav...

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Da zaboravili, kao što su mom drugaru na njegove oči iz kutije, kad je kupovao diskmen, izvadili slušalice i pokušali da ga ubede da uz taj model ne idu slušalice. Naravno nije hteo da izađe iz radnje dok mu ih nisu vratili uz ono: "dobro ajde, evo ti . . .".

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

gargamel4, pa zato uvek u uputstvu kad kupujes bilo koji uredjaj lepo piste sta sve treba da dobijes ..... e sad, to sto mi kupujemo telefone kako ih kupujemo ...

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Evo sad baš gledam na ovom sajtu i piše da su DV-RS MMC podržane, a ne i da idu uz aparat. Za moj 6680 piše da ide uz aparat, a za e60 samo da su podržane. Malo čudno, ali možda je stvarno tako. Uostalom te kartice koje se dobijaju uz aparte, su samo da bi on pri kupovini imao bilo kakvu funkcionalnost, a svi kad-tad kupe veću memoriju.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

ad_insane, zbun :?

gargamel4, pa nekome ni ne treba veca od, recimo, 64MB ... ne slusaju svi muziku na telefonu, a taj model nema kameru tako da...

vlajche
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 21:42
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vlajche »

mazza napisao:Da bih aktivirala WiFi treba da se "aktiviram" kod operatera? Mislite da je to dz u inostranstvu?
Hvala!
Znam da je u Madridu u hotelu bilo za dz. A i svuda gde je moglo da se uhvati nije se naplacivalo. Pricala mi je koleginica kad su bili na nekoj razmeni da je kolega sa lap topom sedeo u hodniku ispred sobe i razgovarao sa devojkom preko skype-a jer u sobi nije mogao da uhvati signal :lol: Valjao sam se od smeha kad sam cuo :lol: :lol: :lol:

mazza
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 23. Jul 2006. 13:46

Post od mazza »

Znaci zakljucak je - paket bez kartice? Sad cu ja da odem do jos jedne radnje da vidim sta ce tamo da mi pokazu u paketu, pa ako stoji kartica idem da vristim ovima sto su mi prodali! Ipak je ovo Dubai, obicno ne rade ovakve prevare... Pisem rezultat... Hvala vam na pomoci!
Inace, jedna od mana je sto ne podrzava MAC, samo Windows...

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

mazza, pa ako nisi ovde kupila onda verovatno ne ide kartica dok ti je nisu dali ;) :D ...

pozdrav...

Misa011
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2005. 07:45

Post od Misa011 »

Mazzo, ako si zaista business user, mislm da si mogla da razmotris E61... Ja jesam poslovni korisnik, i zaista posle E61, svaki drugi model mi izgleda smesno.... Naravno sa moje tacke gledista!

mazza
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 23. Jul 2006. 13:46

Post od mazza »

Miso, vec sam postala vlasnica e60! Pazi, nije da me nije zanimao ali je ipak malo sirok za zenske tasnice :oops:
Ne, ozbiljno, stvarno mislim da je odlican i bas profi ali sam se isuvise navikla na numericku tastaturu, a i dizajn e60 me kupio...

Nego, dolazim uskoro u BG pa mi recite, molim vas, koliko su kartice tu. ovde je 50evra 512.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Imaš na sajtu, ali ovde ti je 1Gb 30€.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

mazza
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 23. Jul 2006. 13:46

Post od mazza »

Ne zezas? 1GB 30evra?! Aj mi daj link za te cene. Ne mogu da verujem...
Jako cudno, telefoni skuplji, kartice jeftinije..

e-treo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2006. 21:17

Post od e-treo »

mazzo, imao sam e60 celih 10 dana pa sam ga prodao! Telefon ima vrhunski dizajn, ali jako slabo "hvata" wireless signal zbog cega sam ga, u osnovi, i kupio! Kada kuci na laptop-u imam savrsen signal (kao sada) on jedva i registruje provajdera. Najbolje na njemu je savrsen displej, i jedino zbog njega mi je bilo zao da se odvojim od te spravice. Ostalo nije za pohvalu: jako malo kompatibilnih Symbian programa, velike dimenzije a previse glatka zavrsna obrada, pa preti da pri svakom javljanju izleti iz ruke, losa MP3 reprodukcija, desetak, ili vise, dead pixela (test na crno) ...

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

Ma telefon je odlican.... dobio sam ga juce i apsolutno sam prezadovoljan!
Nedostatak kamere me uopste nije pogodio, naprotiv! Telefon kosta manje novca, tako da nisam platio nesto sto necu ni koristiti. Promenuo sam podosta telefona i koji god je imao kameru, stajala je tamo za ukras. Tek ovi noviji modeli telefona imaju zaista upotrebljivu kameru koja moze da parira poluprofesionalnim digitalnim fotoaparatima i slike koje se razviju sa njih su OK. Na zalost, takve zveri kostaju pravo bogatstvo. Ja sam jedva skupio i za e60 :)
Mazzo, nisi pogresila :) Mnogo srece sa telefonom...

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Jager napisao: ... Tek ovi noviji modeli telefona imaju zaista upotrebljivu kameru koja moze da parira poluprofesionalnim digitalnim fotoaparatima i slike koje se razviju sa njih su OK. Na zalost, takve zveri kostaju pravo bogatstvo ...
izvini ali ne mogu da ne prokomentarisem: kakvi crni poluprofi aparati?! :o ...... pa te kamere se tek priblizavaju jeftinim amaterskim digitalcima ..... jos su daleko i od naprednijih amaterskih .... a tek od polu-profesionalnih da i ne govorim ....

pozdrav...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Jager, jesi uspeo da nadjes aplikacije i programe za n60?... :roll:

Mnogi ce shvatiti prednost koju ima n70 u odnosu na e60 tek kad se budu suocili sa problemom pronalaska upotrebljivih programa, kojih za OS 9.1 ipak ima malo, a i ne radi se na njma koliko bi trebalo, tako da nemas s njim mogucnosti koje postoje sa OS-om 8.x... 8) :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Roy Fokker
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 288
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 21:39
Lokacija: Podgorica

Post od Roy Fokker »

Hmmm... zar neće vlasnici E60 za koji mjesec moći isto to da kažu za vlasnike N70? Zar nije u tome poenta novih modela i OS-ova? :)

Odgovori