n70 vs w810

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

n70 vs w810

Post od christofer »

razmisljam se da uzmem novi fon ovih dana i izbor je pao na ova 2. nemam neke posebne zahteve......manje vise standardno..solidna kamera, reprodukcija video fajlova i mp3.......a da li je symbian je nebitno. ono sto me u startu privlaci sony-ju je kartica od 512 mb......al opet n70 je 3g (ne bih voleo da za mesec dana pocne ova usluga pa da moram opet da menjam telefon :dry: ) svaki savet dobrodosao
screw u guys I'm going home

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

i ja se isto ovako dvoumim, samo što moram da odlučim do sutra... :? :smutny:


mislim da ne ipak n70 bolji ako ništa bar symb i 3g jer ipak on nema bolji mp3, ali ipak ga ima, a w810 nikad ne može da ima symbian... :wink:


hehe mislim da sam sada konačno odlučio... :lol: :)



poz! :wink:

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

n70 naravno razloga mali milion
1. to je nokia
2. 3g
3. symbian
4. dizajn
mislim da je dovoljno :wink:

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

glas za w810 koji je fenomenalan u svakom pogledu,nije smartphone ali imas za njega java aplikacije i skoro moze da stane dosta blizu simbianu 8)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

F e n i k s
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Čet, 27. Jul 2006. 11:53
Lokacija: Meine stadt Frankfrt

Post od F e n i k s »

n70 je najbolji ja sam kupio pre neki dan,mao ce ti biti napocetku nezgodno ali navices se kamera je extra!! :D
Träumen Sie, als Sie ewig leben werden, lebt, als Sie morgen sterben werden.

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

recimo da sam se odlucio za n70, samo me jos zanima koliko je zvuk na slusalicama losiji od w810.......da li je u pitanju drasticna razlika ili....?
screw u guys I'm going home

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

ja da sam na tvom mjestu , ne bih ni razmisljao nego bih odma uzeo nokiu n70 8) :wink: :D

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

mislim da ce tako i biti...samo, jos da vidim koliko ce me izaci dodatna memorija i neke bolje slusalice+adapter
p.s. na koje stvari da obratim paznju u radnji.......da mi ne uglave koriscen tel....i to.......znam da postoje neki kodovi koji se mogu ukucati..... :unsure:
Poslednja izmena od christofer u Pon, 31. Jul 2006. 15:20, izmenjeno 1 put ukupno.
screw u guys I'm going home

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

christofer, kod za lifetimet je: *#92702689# (ili ako je lakse da zapamtis:*#WAR0ANTY# )

a na sta jos obratiti paznju pogledaj ovde: viewtopic.php?t=5608

F e n i k s
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Čet, 27. Jul 2006. 11:53
Lokacija: Meine stadt Frankfrt

Post od F e n i k s »

za starost je *0000# :roll:
extra je kod mene sluzi baterija 3-4 dana!
uz telefon od opreme sam dobio cd,slusalice i usb kabal!
to je standardna oprema!
Träumen Sie, als Sie ewig leben werden, lebt, als Sie morgen sterben werden.

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

izgleda da cu morati da odem u bg.....jer ovde u ns-u.....su cene vise za nekih 40-ak e.........a za te pare fino mogu da odem...kupim tel....popijem pice......i mozda ostane koja kinta za vecu karticu

mada ..moram priznati....sad kad sam video...w810...bas dobro izgleda.....i jos...mnoooooogo bolji zvuk......... :smutny: ....tek sad ne znam sta cu.....idem za dan-2 u bg....pa na koji prvi naletim.....
screw u guys I'm going home

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

evo danas sam uzeo w810 i zadovoljan sam (tj. prezadovoljan :D ) tel je extra u svakom pogledu. izgled, kamera, mp3 :) , ima sve što i nokia sem symbiana, koji mi i ne treba (onaj ko me zna, zna i zašto mi ne treba symb...) samo ću reći da sam poslednje telefone imao 6600,6630,7710,6630 (mislim da je svima jasno...)

znači prezadovoljan sam... ali, koji god da odabereš nećeš pogrešiti...




bwt. neće me biti 10-15 dana, pa kad se vratim videću da li mislite da sam pogrešio...



poz!!!!!!!!!!! :)

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

christofer, pazi, ako nisi uzeo tel moj ti je predlog za w810 (iako sam nokiin fan) jel tebi treba mp3 kamera a symbian ti nije vazan


dakle mp3 je 1000000000000000x bolji od n70
a sto se tice kamere tu su
n70 ima prednost zato sto je u "n" seriji.
tako da ti lepo odluci...


pozz
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

u principu ono sto me najvise privlaci n70 je 3g.....znam jos ga nema kod nas...al sad posto je mobtel kupljen ...mozda ima sanse da krene.....a ne bih voleo da moram da menjam tel za mesec-dva....... :angry: ....a koliko sam citao ovih dana...zvuk na n70 moze da se poboljsa sa boljim slusalicama...al to je opet.....trosak...koga...nema kod w810......potpuno sam neodlucan..kao sto rekoh...na kog prvog naidjem...kupujem..i gotovo..... :disgust:
screw u guys I'm going home

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

i btw koji je zadnji firmware za n70? kao i za w810.....cisto da proverim u radnji........da ne uzmem bas neku stariju verziju.......
screw u guys I'm going home

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Po meni bolji je W810i, zato sto mi 3g ne treba, kao sto galee kaze bice skupo kad bude dostupno u nasoj mrezi, ima da nas oderu, a i SE proizvodi mnogo bolje modele koji su znatno jeftiniji od Nokie. Imao sam prilike da vidim n70 i nije nesto. Komplikovan je i ima losu ergonomiju.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

christofer, poslednja verzija firmware-a za N70 je V 5.0616.2.0.3...za w810 ne bih znala da ti kazem... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Daleko bolja kupovina je N-70.Da se ne ponavljam,sve je lepo napisao Mirko BGD.Telefon bez simbian os-a odmah dosadi.

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@Mirko BGD:
W810 naravno.
1. To je SE !!! (nema teorije da kupish od njih telefon a da mu je nesto klimavo ili da nesto ne valja!)
2. Extra mp3
3. Extra kamera (sa Autofocusom)
4. Bolja baterija od n70
5. Za skoro istu cenu dobija se i 512mb kartica (n70 sa 512mb je skuplja varijanta)
6. MNOGO DOBAR "BLIC" tj. LAMPICA KOJA PORED SLIKANJA JE JAKO KORISTNA !!! <<<<<
7. dizajn (kada si ti rekao, sto ne bih i ja).
8. Dobar zvucnik (ne znam kakav je na n70, ali na w810 je jako dobar)

@nikola: ne kupuju svi telefone kao igracke da bi se igrali sa njima. W810 je bolji izbor od n70 jer ako idesh npr. na neke krace ekskurzije ili bilo gde, ponesesh telefon i vec imas mp3 player i koliko toliko dobru kameru. N70 moze isto to ali je skuplji (jer treba dodati pare za 512mb karticu) i nije toliko efikasan.
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

F e n i k s
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Čet, 27. Jul 2006. 11:53
Lokacija: Meine stadt Frankfrt

Post od F e n i k s »

ja moj n70 koristim sasvim normalno i zadovaljan sam,a ako hoces da se igras :uhuh: sa njim uzmi neki drugi :smutny:
Träumen Sie, als Sie ewig leben werden, lebt, als Sie morgen sterben werden.

Odgovori