Koji najjeftiniji Android preporučujete?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
BaneZi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Uto, 25. Jul 2017. 12:43
:: Samsung J7 (2016)

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od BaneZi »

Pa ja sam do sad samo takve tašte furao :D tašte na visokoj nozi :D i plus da ima lepu i zgodnu ćerku ih :D jel ima nesto bolje
Lift do uspeha je u kvaru. Moraćete se popeti do njega stepenicu po stepenicu

emhno1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 28. Maj 2017. 15:50
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od emhno1 »

Ja bi na tvom mestu ipak izbegao Prestigio ako možeš... mnogo ljudi je sa njim imalo problema. Ili neka ide kod operatera za 1 din ili neka doda par hiljada za neki kršteni telefon...

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od Evindzer »

Možda da vidi(te) neki od onih Zenfona starije generacije? Moj zet je u Gigatronu uzeo neki (ne znam koji) stariji model za oko 100€, ako sam dobro zapamtio. Naravno, nervira ga sporost u odnosu na njegov raniji, pokvareni S7e (ili beše S6e, i to sam zaboravio), ali kao prelazno rešenje, služiće mu dobro bar nekoliko meseci.
Naravno, kad nabavi nešto dobro - a to će verovatno biti S8 - naredio sam mu striktno da taj Zenfon pokloni meni, da se malo zezam s njim. Na kraju krajeva, ja sam njemu dao dozvolu da se oženi mojom sestrom, pa valjda to vredi jednog polovnog Zenfona. :D :D

BaneZi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Uto, 25. Jul 2017. 12:43
:: Samsung J7 (2016)

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od BaneZi »

Ono sto sam ti dao predlog je sto se tice gigatrona to je to do 10000 din kao sto si rekao , a evo ti u win winu sta ima do 10000 din

http://www.winwin.rs/mobilni-i-fiksni-t ... 94862.html

Plus u Win Winu ako kupi ovaj telefon dobija kupon od 2000 din kao poklon , koji moze iskoristiti za kupovinu nekog artikla u radnji do 2000 din .. po meni bi njoj ovo zavrsilo posao ..

Evo i kratki video od minut sa YT kako izgleda

https://youtu.be/P4E6vxPGfrE
Poslednja izmena od BaneZi u Sre, 09. Avg 2017. 16:44, izmenjeno 1 put ukupno.
Lift do uspeha je u kvaru. Moraćete se popeti do njega stepenicu po stepenicu

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od гари »

Jedino što je ovo tema od pre više meseci. :) Pretpostavljam da je do sad nekako rešena ta problematika. A što se izbora tiče, jbg. kad Google zabole za telefone od 100€ i korisnike koje tako nešto zanima, tako nemaju korisnici čemu da se nadaju. Pre dve godine je mogla da kupi neku Lumiju za 10.000, i da bude mirna, sad ni to.

Sent from mTalk on Windows phone

BaneZi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Uto, 25. Jul 2017. 12:43
:: Samsung J7 (2016)

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od BaneZi »

Vidis nisam covece ni obratio pažnju na datum kad je otvorio temu , onda je verovatno rešila koji telefon da uzme :D Ja sam mu dao predlog za ono sto je tražio :) do 10000 nove ... to je to što ima , to što su to nama krševi ne znaci da bi njoj bili .. a dobro mozda jos neko hoce da uzme telefon do toliko novca pa nek stoji mozda nekom pomogne :)
Lift do uspeha je u kvaru. Moraćete se popeti do njega stepenicu po stepenicu

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od гари »

Ne znam baš. Ja baš i gledam da telefon što manje platim, i ne koristim skupe telefone. Sad imam polovno kupljenu od druga Lumiju 730, a pre toga je bila Lumia 532 koju sam zamenio jedino zbog kamere koja nema autofocus. I ipak mislim da je ono preslabo i za nezahtevnog korisnika. Samo će joj telefon usporavati, upozoravati je da nema dovoljno prostora, restartovati se, i slično. Neće je njeno neznanje poštedeti muka. :)

Lično smatram da je to što Google dopušta licenciranje svog sistema na očigledno slab hardver odobravanje prevare. Bolje da tih preslabih telefona ni nema, pa bar ljudi da znaju da ne troše uzaludno desetak hiljada, a da tu rupu u ceni popuni neko drugi. Tizen recimo... Ranije je bio i Firefox... Ali njima je stalo samo da guše konkurenciju.

Sent from mTalk on Windows phone

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od Evindzer »

Braćo, mislio sam da se još neko nadovezao na temu sa sličnom dilemom kao ja kad sam je otvarao, nisam ni primetio da vi, zapravo, i dalje dajete savet meni, za moju prijateljicu. Oprostite, ovih dana sam rekonvalescent, na šest vrsta tableta, pa tako udrogiran nije teško prevideti nešto. :)
Uglavnom, hvala svima na trudu.
Ona još nije kupila telefon, komšija joj je poklonio neki koji podržava Vajber (njene reči), pa je s njim otišla na more. Kad je poklonjen, mogu da mislim koliko je dobar. :D

BaneZi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Uto, 25. Jul 2017. 12:43
:: Samsung J7 (2016)

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od BaneZi »

Gari znas i sam da nema neki izbor za te novce :) a da je novo ... vidis da su gigatron i win win bezobrazni sa cenama ... pazi J7 2017 kosta 45000 (375e) u gigatronu , a na KP 280e nov sa fiskalnim i garancijom o cemu pricamo dalje ...

To je to jbg ima ovaj neki za 13000 din ima neki testovi na yt gde sa ovim telefonom razbijaju orahe i tuku ga sa cekicem kazu izdrzljiv :D ... trebalo bi kevi da uzmem telefon uskoro neki ona svoj jadna razvalila od zivota , pa mozda uzmem ovaj zanimljivo izgleda : d ... 5 " ekran ..16 giga interne , 2 giga rama , quad core procesor , 5 mp prednja kamera , 8 mp zadnja .. verovatno bi mogao neki bolji polovni da joj uzmem al necu bez garancije :) ovako nek se win win jeb.. ako se nesto desi i zdravo ..

http://www.winwin.rs/mobilni-i-fiksni-t ... 09373.html
Lift do uspeha je u kvaru. Moraćete se popeti do njega stepenicu po stepenicu

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od sugarcoated_ass »

BaneZi napisao: pazi J7 2017 kosta 45000 (375e) u gigatronu , a na KP 280e nov sa fiskalnim i garancijom o cemu pricamo dalje ...
Čekaj, da ne mešamo babe i žabe, to na KP su nekorišteni polovni uređaji uzeti preko operatera. Niko ti neće prodavati za te pare nov uređaj uz fiskalni jer će ga debelo koštati porezi i sa tom cenom bi bio u gubitku i to ne malom. Valjda je jasno da postoji razlog za te cene u legalnoj prodaji.


Sent from honor 8 lite using Tapatalk

BaneZi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Uto, 25. Jul 2017. 12:43
:: Samsung J7 (2016)

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od BaneZi »

Sve jasno momče :) al ja tako uvek uzimam na kp , kupim od nekog ko je uzeo kod operatera telefon nov u kutiji nikad upaljen sa fiskalnim jel hoces da mi kazes da ta garancija nije ista kao i ova u gigatronu a prodjem mnogo jeftinije , naravno da gigatron nikad nece takve cene imati i da mi je to jasno al opet su bezobrazne i preterane i pored svega navedenog ..
Lift do uspeha je u kvaru. Moraćete se popeti do njega stepenicu po stepenicu

BaneZi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Uto, 25. Jul 2017. 12:43
:: Samsung J7 (2016)

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od BaneZi »

Evo test izdrzljivosti onog telefona od gore za 13000 din :D lik je upravo zakucao 3 eksera sa ekranom ...i izudarao ga čekicem i bacio par puta .. :)) da je pokusao ovo da uradi na mom J7 kontam da bi ga odvalio od zivota

https://youtu.be/WoaTttyg2JA
Lift do uspeha je u kvaru. Moraćete se popeti do njega stepenicu po stepenicu

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od sugarcoated_ass »

BaneZi napisao:Sve jasno momče :) al ja tako uvek uzimam na kp , kupim od nekog ko je uzeo kod operatera telefon nov u kutiji nikad upaljen sa fiskalnim jel hoces da mi kazes da ta garancija nije ista kao i ova u gigatronu a prodjem mnogo jeftinije , naravno da gigatron nikad nece takve cene imati i da mi je to jasno al opet su bezobrazne i preterane i pored svega navedenog ..
Možeš imati problem ako dođe do kvara i ne može da se popravi pa mora da se menja. Novi uređaj u poslovnici može podići isključivo vlasnik ugovora na koji je uređaj uzet. :)

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

BaneZi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Uto, 25. Jul 2017. 12:43
:: Samsung J7 (2016)

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od BaneZi »

Znam :) 4 puta sam do sad uzimao telefone tako , znam za to, fala bogu nisam do sad imao takvih problema da ne moze da se popravi pa da mora vlasnik da podigne fon .. moj burazer je npr uzeo fon isto tako kao i ja što uzimam desio mu se kvar i odneo u ovlasceni servis , i nije mogao da mu se popravi tel i ovlasceni servis mu poslao poruku da dodje u servis da preuzme nov telefon ... otisao uzeo nov telefon bez ikakvih problema , isto i drugar imao Mate 7 i isti slucaj , poslao mu ovlasceni servis da dodje po nov tel tako da ono jeb.m li ga :) a kontam da bi ja u slucaju da mi se to desi okrenuo vlasnika pa bi me mozda ispostovao mozda ne , realno ja bi ispostovao tog nekog kome sam prodao telefon ako bi me zamolio i objasnio o čemu se radi .. sto da ne ..... treba nekad biti i čovek ne vidim da je to neki vellik problem
Lift do uspeha je u kvaru. Moraćete se popeti do njega stepenicu po stepenicu

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od znemanja »

sugarcoated_ass napisao:Možeš imati problem ako dođe do kvara i ne može da se popravi pa mora da se menja. Novi uređaj u poslovnici može podići isključivo vlasnik ugovora na koji je uređaj uzet. :)

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
Mislim da smo baš ja i ti imali diskusiju o ovome. Ovo što pišeš nije tačno. Ne mora vlasnik da podigne novi uređaj ako je predhodno dao punomoćje kupcu da može da raspolaže pravom iz tog ugovora a koje se odnosi na servisiranje i eventualnu zamenu uređaja.

Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

BaneZi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Uto, 25. Jul 2017. 12:43
:: Samsung J7 (2016)

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od BaneZi »

Cuo sam za to .. za davanje punomoćja , kazi mi ako ti nije problem , kakva je procedura oko toga gde se ide i koliko to traje da se odradi , kontam da 99 % njih da ih to zamolis da urade da ne bi htelo i da im je to smaranje :)
Lift do uspeha je u kvaru. Moraćete se popeti do njega stepenicu po stepenicu

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od sugarcoated_ass »

Ali koliko ljudi zna za to uopšte? Samo prodaju/kupe telefon i to je to. Druga stvar je šta ako kupac i prodavac nisu iz istog grada, a moraju oboje lično otići u poslovnocu sa ličnim kartama zbog potpisivanja prenosa punomoći. Nije to baš tako jednostavno.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od znemanja »

sugarcoated_ass, to što neko ne zna za to to je njegov problem, ali ne možeš da iznosiš takve netačne informacije. Punomoćje nema nikakve veze sa poslovnicom, možete bilo gde da potpišete punomoćje i isto overite. Overa istog se može izvršiti do nedavno u bilo kojoj opštini. Zbog notara neke opštine više ne overavaju punumoćja, ali neke i dalje to rade. Cena overe u opštini oko 300 dinara, kod notara mislim da je oko 720 dinara.

@BaneZi, cela procedura je jako jednostavna, punomoćje je obična pravna forma, proslediću ti obrazac istog koji sam sastavio isključivo za kupovinu telefona uzetih kod operatera uz ugovor, prodavac potpiše kao vlastodavac i u punomoćju se navede tvoje ime kao kupca, ode se kod bilo kog notara, a možete da odete i u opštinu jer neke od njih i dalje overavaju punomoćja, to se overi i to je to. Cela procedura manje od 5 minuta. Sa overenim punomoćjem možeš bilo sta da radiš sa uređajem, da ga nosiš preko poslovnice u servis, da traziš zamenu od operatera, bukvalno bilo šta, jer punomoćjem prodavac na tebe kao kupca prenosi sva prava raspolaganja tim uređajem.



Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od iLuka »

...ili kupis apple i odes u singapur i ostvaris garanciju ili bilo kakvu reklamaciju vezano za iphone 8) :lol:

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji najjeftiniji Android preporučujete?

Post od sugarcoated_ass »

Nije neistina jer ovo je informacija koju ja imam iz Vipa, a tada lopovsko-državna prevara zvana notari još nije bila uvedena. Znači kada sam hteo da devojci prebacim punomoć za telefon koji je uzet na moj ugovor rečeno je da oboje trebamo otići u Vip poslovnicu sa LK potpišemo neko papirle i to je to. Što je naravno nas dvoje koji živimo zajedno mrzelo da uradimo pa sad ti vidi koliko ljudi je spremno da se cima oko toga, a naročito sada kad, kao što kažeš, to rade notari. [emoji38]

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
Poslednja izmena od sugarcoated_ass u Čet, 10. Avg 2017. 10:06, izmenjeno 1 put ukupno.

Odgovori