Sta uzeti N73 ili n91? HITNO!

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
boske04
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 17. Jan 2005. 19:19
Lokacija: Novi Sad

Sta uzeti N73 ili n91? HITNO!

Post od boske04 »

Ne mogu da se odlucim izmedju ova dva telefona.N91 ima puno memorije,Wi-fi,extra izgled ali malo losiju kameru i displej,slabu bateriju.
N73 ima bolju kameru i displej simbyan je isti,ima malo memorije....

POMAGAJTE!

Low Rider
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 99
Pridružio se: Pon, 31. Okt 2005. 21:35

Post od Low Rider »

po meni su ova dva fona nebo i zemlja. naravno n73 je gore. po meni nema mnogo da se mozga. n73 + kartica i tvoji problemi oko telefona su reseni u narednih godinu dana :wink:

POMOGAO SAM! :)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

boske04, pa ja bih pre uzela N91... :wink: ...mocniji je nekako, kad sve uzmes u obzir... :roll:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Kako god okrenes tebi upgrade ne gine,ako hoces da se nauzivas u mogucnostima N91 onda ces morati da dokupis jos jednu ili dve baterije a ja bih nekako pre uzeo N73,lepsi mi je,mnoooogo jaca baterija,ima bolju kameru i autofokus za kojima vidim po tonu tvog posta da jako zalis sto N91 nema pa mi se cini da si ti vec odlucio a ionako za ustedu u ceni ako kupis N73 mozes da kupis 2GB memorijsku karticu! :wink:
Jedino Wi-Fi neces moci da nadoknadis,ali to je jos uvek,kod nas bar,nevazno jer ionako mozes koristiti samo kod kuce u svojoj mrezi!
Pozdrav 8)

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

i ja bih isto pre uzeo N73 jer deluje mnogo bolje i kvalitetnije od N91...hard kao hard...nikad ga neces napuniti sa muzikom ( glomazan,kamera nije na nivou,)a i batt. ti ode za cas....N73 ima mnogo vise inovacija :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Djordje20
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 08. Avg 2006. 14:16

Post od Djordje20 »

N73 je stvarno super telefon.Imao sam priliku da ga vidim uzivo i utisci su :D ali nisam uspeo, tj., nisam imao vremena da se nauzivam u svemu sto moze da pruzi...Fotke su ekstra!!!!Jedino sto ces morati malo da pricekas da se razviju programi za symbian 9.1,(ako vec nisu).
Tako da ti, po svemu sudeci, posle svih ovih komentara, ostaje jedino da pazaris i uzivas... :D

Samo, sto uvek volim da kazem, pazi da ti ne uvale....
pozz

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Za n91 ne bih dao ni 200 evra.

-Veliki (ogroman)
-Mega spor!!! (zbog hdd-a)
-Baterije je UZAS !!!! (a telefon je kao music phone.....)
-Music phone treba da bude sto manji i da ima besnu bateriju, ovo nije slucaj :(
-Extra skup!!!

Znaci telefon Nula Na KVADRAT !!!! Kada bih ja dobio taj telefon (na nekoj nagradnoj igri ili slicno) ja ga ne bih ni otvarao iz paketa nego bih ga odmah prodao, i to po niskoj ceni da ga se sto pre resim! Nema prosto nista specialno za tih 500 evra.... Bolje kupish neki drugi telefon i kupishe lepo mem. karticu od 2gb i to je to!

Ja kameru ne gledam kada kupujem telefon, tako da necu je ni prokomentarisati, ja ti samo kazem da ako se dvoumish izmedju ta dva telefona da uzmesh OBAVEZNO N73 i bicesh zadovoljan. Ako se bash lozish na Wi-Fi (mada ja extra skup kod nas) onda razmisli i o N80, ali N91 izbaci odmah iz glave! To moze da bude sve samo telefon NE, a najgori deo cele price je sto je kao MUSIC PHONE!! MA UZAS !!!
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

boske04
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 17. Jan 2005. 19:19
Lokacija: Novi Sad

Post od boske04 »

Hvala svima.
Uzimam N73.Ipak je bolji,kamera,ekran a i memorija nije problem.
Pozdrav

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

boske04, pametan izbor neces pogresiti, stvarno mocan telefon, sa mocnom kamerom, prenesi nam svoje utiske kad ga budes uzeo

boske04
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 17. Jan 2005. 19:19
Lokacija: Novi Sad

Post od boske04 »

Uzeo sam tel.Stvarno je mocan, ima gomila opcija,ogroman ekran,stereo zvuk,kamera je takodje extra.
Sad me samo zanima odakle jos mogu da skinem neke programe i sl. za njega?

Schkomi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Uto, 21. Sep 2004. 11:53
Lokacija: Novi Sad

Post od Schkomi »

e, da... to je drugi deo problema... :smutny:

Programi za Symbian serije 6, treće revizije (što tvoj N73 ima) još nisu razvijeni, tj potrebno je sve programe iz prethodnih revizija kompletno "prepisati" za ovu verziju Symbiana.

To će se desiti, samo je pitanje vremena KAD. :smutny: :unsure: Budi strpljiv i sačekaj koji mesec (čuo sam da će sad u Septembru da se izbaci prvi "paket" s60, rev3 programa....

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

boske04, e lepo cekamo neke slike i mali review,verujem da je mocan uhh kako bih voleo da ga imam oces mi poklonis :D :wink: Programa ima jako malo za njega ali polako se prave valjda ce biti vise posto je zabranjeno postavljanje linkova poslacu ti na pp,i da te sluzi telefon 8) :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

N73 je mnogo kvalitetan telefon,brz,kamera vrh(slike N73 su vidno bolje od aparata N80 koje on pravi) ,displej vrh ... pravo osvezenje i uzitak koristiti telefon i jako je prijatan za rad,iznenadjuje kojom brzinom otvara slike u galeriji u odnosu na N70, N72 ili bivsi najbrzi 6630.
Par slika sa i N73 i jedna sa 6680.
Kod ekonomskog
http://img369.imageshack.us/my.php?imag ... isasg7.jpg
moje cvece
http://img382.imageshack.us/my.php?imag ... ce1ej8.jpg
moje cvece 2
http://img488.imageshack.us/my.php?imag ... ce2qp7.jpg
Iz autobusa na auto putu koji je leteo bukvalno
http://img102.imageshack.us/my.php?imag ... putly4.jpg
6680 slikao N73
http://img115.imageshack.us/my.php?imag ... n73on4.jpg
U prostoriji bez svetla pravi odlicne slike ali nemam trenutno ni jednu prikladnu da okacim.

Pozdrav

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

6630 app, oces da pozajmis meni na 3dana n73 da se malo poigram :D :) :wink: Pa koji ti telefon nisi probao blago tebi ti si sve telefone trzao i igrao se sa njima :wink: :) 8)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Post od Malone »

Ja sam odlucio da ne bacam pare na 6630 ili n70.Sacekacu malo da mu padne cena i uzimam n73.Vec sam ga video uzivo.Doduse iza stakla.U komentarima za n73 pise da je obican plastikaner.Sta li su mislili pod tim???Jel deluje kvalitetno?Ne krcka u ruci?

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

milan91, moze,dogovoreno,sta cu kad imam veliko srce(samo da ne pukne 8) ) a ti posto si dobar covek pravi drug i patriota i neces dozvoliti da moj trud prodje ne nagradjeno daces mi 410e da se i ti osetis ovako ekstra kao ja,ih pa nek nam drugi zavide, a sta kazes?
Telefon je uradjen kvalitetno,ja ga koristim i konacno sam nasao telefon koji je zamenio moj 6630 koji sam koristio 1.5 god. po kvalitetu i funkcionalnosti,prodao sam gomilu N73 kao i drugih telefona i bolji telefon sebi nisam uspeo od ovog da nadjem,sve funkcionise perfektno i ne baguje se.
Nista ne skripi ili se ljulja sto je meni jako bitno. Sve pohvale i preporuka za kupovinu N73.
Ako imate jos neko pitanje slobodno napred?

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Post od Malone »

E ovako.Mozda su sad kvalitetni al to je kao sa 6630 na pocetku.Sada sam gledao maskice za 6630 i poklopac od kamere mrda za 3-4 milimetra kod ovih sa tima.Mislim da ce za par meseci takodje da uvezu neke krseve sa neke mreze.A prodavci farbaju kao to je tako normalno i cak da je potrebno da se ne osteti kamera...Hocu da kazem da kod nas ne mozes da kupis normalan telefon kada mu cena dodje na normalu.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

6630 app, vazi znaci 410e je moze nesto jeftinije popust za clanove MS foruma a :D :wink: KAd budem skupio,ovaj kad budem ukrao nekom ili nasao na ulici ili osvojio na nagradnoj igri uzimam odmah n73 :lol: :wink: Verujem da je sve odradjeno vrh za sad mogu samo da ga posmatram i da mu se divim kako je lep :cry: Da li neko poklanja n73 ako poklanja tu sam :D :) :wink: Okaci jos neke slikice
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Zar ovo nije dovoljan popust za clanove MS? Imas jos slika MOBILNISVET forum > Kafić > Slike sa mobilnih telefona.

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

On je mislio ako mozesh josh jedno 5 evra jeftinije...... znash nema se para...... :lol: :lol: :lol:

@boske: okaci i ti koju sliku, pohvali se malo sa njim :)

Odgovori