Iphone 13 vs Samsung S22+

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
pele90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 490
Pridružio se: Pon, 19. Mar 2012. 10:35
:: Samsung Galaxy S8

Iphone 13 vs Samsung S22+

Post od pele90 »

Zdravo svima. Većina vas verovatno zna za ove bagove koje S22 serija ima a vezana je za pucanje veze telefona i restart tokom razgovora,pa bih da se resim Samsunga i po prvi put probam apple.
Ne bih da dodajem neki novac veliki pa sam se zaintersovao za iphone 13. Sta mislite,da li gubim mnogo prelaskom sa jednog na drugi ili ne gubim uopšte. Kamera verujem da je bolja na Samsungu,ova treca za zoom mi nije presudna.
Sta mislite?
xperia arc s, galaxy S5, S6,S8,S10+

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Iphone 13 vs Samsung S22+

Post od znemanja »

Moj savet je da reklamiraš telefon ako imaš neki problem. Imam S22 Ultra od 9. mart i nijedan problem nisam imao za ovih sada skoro punih 8 messci kako koristim telefon.
Stoga moj savet je da zadržiš S22. S obzirom da si naveo da ćeš prvi put probati iPhone može ti smetati zatvorenost iOS a naročito ako dolaziš sa Samsungovog One UI. Generalno iP13 Pro je odličan uređaj ako možeš da svariš iOS, dobra baterija i odlična kamera.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Iphone 13 vs Samsung S22+

Post od miodrage »

Po meni obavezno treba da predjes na iPhone, i da mu das sansu cca mesec dana. Onda ces da vidis da li ti sistem odgovara ili ne. Nekima da, nekima ne. U svakom slucaju, cena mu ne pada, i lako ces da ga prodas za iste novce za koje si ga kupio nakon samo mesec dana.
Ako ti je taj S22 u garanciji, onda prvo ipak to resi, pa ga se ratosiljaj.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Iphone 13 vs Samsung S22+

Post od m@c|-|oR »

........ Iiiiiiii...... tako je posle mnogo vremena krenuo još jedan rat. Malo preostalih je i dalje tu uvek kad treba da se ratuje.
:) Respekt kolege.
@pele90, i ja se slažem da prvo reklamiraš svoj Samsung.Nešto tu nije u redu. A za prelazak sa jednog sistema na drugi ako do sada nisi koristio iOS, možda bude od koristi da pročitaš neke recenzije po netu korisnika (koji nisu plaćeni za to što pišu kao ova dvojica gore ;)) i onda odlučiš.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Odgovori