Kupiti iPhone4 ili sacekati 5-icu?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

Ova cena od 450e koju navodi miodrage, i za sim free je mnogo al ajd (dati tolike pare za telefon i nemati garanciju i ovlašćen servis po meni nije realno), nikako ne daj toliko za one sa gevey karticama za otključavanje, njima cena mora da bude dosta manja.

dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Post od dule88 »

Taj Iphone 4 generalno ne vredi vise od 200 eura.Toliko bih dao za njega a vise ni u ludilu,jer svaka cena preko 200 eura za njega je bolesna.

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

dule88, nemoj da se ljutis ali poruka koju si napisao je sinonim za poruku: ,,Nikad nisam koristio iPhone 4''... :|
Nokia Lumia 1520

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

dule88, isto tako cu i ja da kazem da nijedna Nokia ne vredi vise od 30€, nijedan Shitsung vise od 40, i da svi ostali telefoni ne mogu da se porede sa iPhone 4S; i ostadoh ziv. Mojne dajes takve izjave... Nije u redu.
Mislim, bolje je cutati i biti smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Post od bachika »

Na ovom forumu pod hitno da se uvede dugme za zahvalnost ili neka vrsta like-a... miodrage svaka ti k'o Njegoseva! Iako nisam iphone poklonik slazem se sa izjavom! :oops:
Poslednja izmena od bachika u Pet, 14. Okt 2011. 17:38, izmenjeno 1 put ukupno.
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

miodrage, govoriti da je neko budala zato sto je rekao svoje misljenje da nebi dao vise od 200 eura za pomenuti telefon nije ok. :) U svakom slucaju i da je isti 5000 eura opet bi vjerovatno nasao svoje kupce tako da o ukusima i potrebama ne vrijedi nepotrebno raspravljati. Realno receno jeste mozda nekih 20% od postojece cijene neopravdano veca cijena ali sigurno je da vrijedi vise od pomenutih 200 eura. ;) Sto se tice preporuke mislim da nije vrijedno uzimati 4S bar zbog razlike u cijeni, smatram da cetvorka moze odraditi posao za 50% manju cijenu i tek onda razmisljati o zvanicnoj 5-ici. :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

janka_88, nisam bas nikome rekao da je budala, nikad na ovome forumu, za ovih 5 godina koliko sam clan, ali ako se neko nasao uvredjen, ja se izvinjavam. Nije bilo upereno licno ni na koga. Jednostavno, sam na ovaj malo grublji nacin izrazio svoje negodovanje zbog ovakvih izjava. Ja nikad nisam rekao da SGS2 ne vredi te pare ili neki drugi telefon. Zato sam i reagovao kako jesam, jer izjave ove vrste je najpametnije zadrzati za sebe. Naravno da svaka roba ima svoju cenu i kupce.

Nadalje, nazalost i4 i 4S nemaju razliku od 50% u ceni, nego jedva 30%. Govorim o zvanicnim cenama (550-580 za i4 i 629 za 4S - trenutne cene u jEvropi).
Takodje se slazem da 4S nije neka revolucija, jer osim procesora, i Siri-a po meni ne nudi nista novo. Pitanje je kad ce taj A5 da iskoriste do kraja, a sto se Siri-a tice, vec ima na YouTube klipova koji pokazuju kako Siri ne razume sta ga pitate, jer nemate bas dobar engleski izgovor.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori