Nešto do 250e

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Poznato je da D-link ima najbolju poluamatersku mreznu opremu, pa je za predpostavljati da ni BT nije losh. :wink: :mrgreen:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

koristim bt, ali i mrežnu karticu kojom povezujem 3 računara, mislim da je d-link odličan izbor, ali sam imao problema sa drajverima za bt, što je opet bilo do windovsa i service pack 2 komponenti.

preporučujem d-link :D

tepSIJA
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 31. Avg 2004. 21:49

Post od tepSIJA »

Eh pozdrav svima...

ev nakon 15-tak dana koristenja N6600 skontao sam svega i svacega. ajdemo redom.

Mobitel se pravooo SPORO pali , ne znam kako je kod vas ali kod mene treba puno vremena mozda 3 puta vise nego kod T610 ili Z600 ili N6610, sto se sjecam,

Kada otvaram UPRAVITELJ datoteka . mobitel nekada zna da zeledi. ili nece nikako da ih otvori dok se ne RESTARTuje.

Jednom kada sam klikno na fotoaparat dobio sam ovu poruku:

Fotoaparat koristi druga aplikacija ...

Onda sam preko CardReadera prebacio nekih igrica, .... i nekih zvukova, koje ne mogu izbrisati nikako, ni iz galerije ni iz Upravitelja datoteka.. pise mi :

Brisanje Mape nije omoguceno, Datoteka je vec otvorena ... tako nesta..

eh sve u svemu MOB je super,
prebacio sam Film od Severine i jos nekih zajebancija na njega, sve OK..

A sto sam govorio da cu kupiti BT ili CardReader nisam nista uzeo, jaran mi ima IC; BT, i CardReader pa kad pozelim nesta novo , donesem mu na CD i on meni prebaci,,


nego MOZE LI MI NEKO DATI LINK ILI POSLATI PROGRAM, POMOCU KOJEGA MOGU PREBACIVATI FAJLOVE NA KARTICU KADA IH PRIMIM PREKO IC ILI BT, JER ONI DOĐU KAO NOVA PORUKA ...

UNAPRIJED HVALA...

P.S.
Baterija meni bude 1-2 dana , max 3 dana , to je ova zadnja 3 dana jer sam smanjio upotrebu fona...


pozdrav
Szpilman !!!!!!

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Pali se sporo, dugo se "dize sistem"
Koji firmware imas? Ako je neki mator a obicno jeste, ubaci 5.27 i radice dosta bolje
Sto se tice mmc, kao sto danas ludak [cini mi se rece], ides u messages, pa options pa settings pa ides malo dole pa other i tu podesis memory in use MMC :)

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ovo za paljenje, mislim da je to tako kod svih, barem Nokijinih, smartfonova. Meni se N-gage QD isto dosta sporo pali.

Jesi li instalirao nesto od programa? Vjerovatno ti je neki program zeznuo nesto.

Ista stvar za fotoaparat ja mislim.

Imas FExplorer na www.my-symbian.com , idi na series 60 pa potrazi. Cini mi se da je program besplatan. Mada mozes i jednostavno na Save da sacuvas na kartici koliko znam...

Za bateriju je normalno ja mislim, svim smartfonovima baterija traje relativno kratko...

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Ne moz to bas tako kako stefan kaze, a sto se paljenja tice ono je tako kod svakog symbian telefona, proizvodjac je nebitan.. jednostavno zahtevan system a ograniceni hardware-ski resursi.
Maltene ni jedan soft za symbian nije free, ali.. postoje linkovi na kojima je sve free :) recimo onaj u mom potpisu... kako sam se ja preporodio kad sam krenuo da bunarim pre godinu i po aplikacije za 7650 :)

tepSIJA
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 31. Avg 2004. 21:49

Post od tepSIJA »

Joj hvala vam svima ... posebno za ovo :

> ides u messages, pa options pa settings pa ides malo dole pa other i tu podesis memory in use MMC<

Hvala---

a ovaj "firmware" ne znam koji je... ona sto je dosao takav i jeste ,, nisam nista dirao ... kako se ubacuje novi ?... jeli negdje u servisu ili ? koliko to kosta ?


<<<O cemu god da pricamo, full verziju imate na linku -> www.Nokia-Download.cjb.net>>>
ja se nikako ne snalazim na ovome link.. nigdje da nađem link gdje ima programa da se skine :D

ajd pozdrav..
Szpilman !!!!!!

tepSIJA
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 31. Avg 2004. 21:49

Post od tepSIJA »

Da vas nesta pitam dok nisam zaspao/zaboravio :D

evo vec nekoliko h skidam igirca, tema, melodija. app za N6600 i nesta mi zapelo u oku.
tj ono kod igrica , vidim sve su u ZIP-u ili RAR...

intresuje me da li da prebacim na mob cijeli ovaj zapakovani fajl ili to prije trebam srediti na kompu.. ja sam negdje citao ili sam sanjao da treba na mobu imati program ZIP ili RAR , i prebaci se zapakovan fajl i na mobitelu on njega raspakuje i instalira ...

pozdrav svima i hvala vam za sve . :) :wink:
Szpilman !!!!!!

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Dekompresuj to na kompu naravno. Mada zip fajlove bi trebao da otvoris bez problema i na mobu pomocu programa ZIPMan.
Firmver moras u servisu, sem ako neces da das 80e za kabl koji ti treba za to. :mrgreen: Kosta 10-15e.

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Naravno, raspakujes dok ne vidis .jar ili .sis pa nabacis na phone da se instalira, novi zipman prangija i zip i rar btw :)

tepSIJA
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 31. Avg 2004. 21:49

Post od tepSIJA »

e da vas nesta pitam...

evo vec 3-4 puta do sada mobitel mi je izgubio signal ... ono bash izgubio signal od mreze , nakon sto sam ga malo "zamorio", pomaze jedino paljenje pa gasenje..

Jel to ok ?--
sada sam ga restarovao , formatirao karticu sve je ok... nadam se da se nece ponavljati..

P.S
Nokia 6600 je u mene
Szpilman !!!!!!

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Nisam imao problema sa gubljenjem signala maltene nikad, cak sam i u tunelima imao odlican signal... ne bih znao sta je u pitanju...
Gde si pazario 6600?

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

auf... pa tu nesto bas ne valja. prvi put cujem za tako nesto na 6600. da odneses ti to na servis? :) :) :) :)
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Ni ja sa nokijom 6600 nikad nisam gubio signal, sem u bash extremnom podzemlju. :mrgreen: :mrgreen: 8)
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Mozda je telefon lose dekodiran ili je jednostavno pokvaren... odnesi na reklamaciju... bar ja bih... jedino ako si ga kvasio u medjuvremenu..

Odgovori