Note 10+ vs iphone 11 pro max

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Note 10+ vs iphone 11 pro max

Post od miodrage »

Svakako ces da uzmes case pa ti je svejedno koja je boja telefona, osim ako uzmes neki ultra tanak silikon case.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Re: Note 10+ vs iphone 11 pro max

Post od kocapro »

bitna mi je boja ,zato sto uvek koristim clear case,tako i sada isto planiram ,ali vidim da ovde ima i likova koji vole da se sale,svaku salu prihvatam i hvala vam svima :)
Forever !!!

Dmitar
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Čet, 07. Jun 2007. 20:51
:: S22 Ultra
:: iPhone 13pro

Re: Note 10+ vs iphone 11 pro max

Post od Dmitar »

ja sam u slicnoj situaciji i dvoumim se izmedju ova dva modela. Napisacu trenutno dobre i lose strane koje sam ja identifikovao. Naravno to za nekog moze isto biti prednost/mana.
Note: u ruci je jako glomazan, smeta mi sto mu je ekran sa strana savijen jer se cesto desi da pritisnem nesto ili izadjem iz menija dok drzim sam tel. O screenprotektoru da ne pricam. Retko mogu naci neki da odgovara a da ne spadne ukoliko imam case na tel. Dizajn mu je lepsi u odnosu na apple i ekran mi se cini takodje boljim. Mogucnost multitaskinga mi je isto prednost u odnosu na iPhone.
Iphone: baterija puno bolja, zvucna produkcija puno bolja, video zapis puno bolji. Manji ili skoro nikakav lag u odnosu na samsung koji nekad zna da uspori i zakoci. Mana je ogranicenje samo na internu memoriju i nemanje SD kartice.
Eto ako se jos neceg sjetim pisem. Mana je naravno i cena jer za iste pare se sa samsungom puno vise dobije ali... jabuka je jabuka taman bila crvljiva...

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Note 10+ vs iphone 11 pro max

Post od dachakragujevac80 »

Nikad,ali nikad na ovo pitanje neces dobiti odgovor koji ce te ubediti koji telefon da uzmes. Koji god da uzmes,kajaces se sto nisi uzeo onaj drugi. Oba su vrhunska telefona i po mom misljenju trenutno No1 i No2 u svetu industrije mobilnih telefona. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odgovori