Njbolji dizajn telefona..

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?

Najbolji dizajn

Glasanje se završava Čet, 24. Jan 2008. 00:04

Noka
13
22%
SE
12
21%
BenQ-Siemens
2
3%
LG
11
19%
Samsung
13
22%
Motorola
7
12%
 
Ukupno glasova: 58

reaper225
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Pon, 12. Feb 2007. 23:09
Lokacija: Planeta Zemlja

Njbolji dizajn telefona..

Post od reaper225 »

Koja kompanija ima najbolji dizajn Nokia, SE, BenQ siemens, samsung, LG ja iskreno mislim da je to SE samo pogledajte novi k850.
Ako ja budem kupio telefon za vise od 300e znajte da je to smak sveta!!!!

DukeofSerbia
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Pon, 15. Okt 2007. 19:32
:: ZTE V987
Lokacija: Sombor

Post od DukeofSerbia »

По мени је LG непревазиђен! Чоколада, Шајн, Прада... ;) Моторола на 2. месту.
ZTE V987 Grand X Quad + SanDisk Ultra microSD 8 GB

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Nisam cuo za firmu noka? jel to nesto novo.. :lol: :lol:
btw sry za off...

Vrlo diskutabilno sto se mene tice, ali ipak mislim da svako ima svoje adute...na primer, nokia,6500 classic, ima tako prefinjen dizajn napravljen za pravog bussinesmana...takodje i E serija a bogami i shirooco...u globalu nisu nesto preterano ali imaju blistave modele. Od nokie, najlepsi mi je n91...

Sto se tice SE, oni su standardni i ne menjaju puno kalupe tako da ispadaju iz igre osim w960, Benq-Siemens mi nikada nisu privlacili paznju...tako da su i oni out..
Motorola je po meni ranije imala interesante telefone, setimo se bebice , jos kada je izasao razr, krzr,rizr i slicni modeli, napravili su revoluciju dizajna po celom svetu. Necete verovati bukvalno svi u USA nose motorole...dizajn jeste dobar ali ne i vrhunski.

E sada nam ostaje slag na torti. LG i Samsung, jako tesko je odluciti ko ima u globalu bolji dizajn, ali odlucio bih se za LG, jer Samsung u proteklih par godina je nesto manje inventivniji...bukvalno svi modeli lice jedan na drugi.

Lg je pogodio poentu, izbacivski Shine model, digo ih je u visine...
Sto se tice najlepsih modela samsunga, to su u600 u700, e900, d900 sve slajderi :)
Tako da sve u svemu,sto se mene tice pobednik ne moze biti izglasan, jer svako ima svoj model(ili modele) koje ih ili ga izdvajaju od ostalih..

Ali ako bih glasao, glas ide za nokia telefone...

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

mislim najbolji sto se tice dizajna je nokija serija 8xxx, svojevremeno vrlo dobar dizajn je imala serija 7xxx,a danas su to zenski fashion telefoni.
Od drugih proizvodjaca, mislim da najbolju zavrsnu obradu, sa dobrim dizajnom i gdje se ne stedi sa materijalima ima motorola, ali kao sto je neko primjetio, nedostaje inventivnosti.
Od iste boljke boluje i samsung, vrhunac dizajna je postigao, sa prvim slajderima, i kasnije kada je izbacio prve tanke slajdere.
I posljednji po nabrajanju ali ne i po dizajnu je LG, od kojih mi se svidja trenutno prada, i tu je rame uz rame sa nokijom, a sto se tice shine, ja tu nevidim nista a da nije vec vidjeno, osim eto tog bljestavog materijala, mnogo bolji dizajn je svojevremeno imala chocolate.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

reaper225
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Pon, 12. Feb 2007. 23:09
Lokacija: Planeta Zemlja

Post od reaper225 »

Izvinite mislio sam Nokia :oops: pretpostavljam da svi znaju da je u pitanju Nokia.

Ja mislim da je SE najbolji jer oni ne prave od nekog telefona revoluciju vec svaki njihov ima neku sitnicu, recimo d-pad na k850 ili Xenon flash na k800 i po meni SE ima najcudnije poklopce za kamere. (ali ne i k850 koj recimo ima automatski poklopac za kameru)
Ako ja budem kupio telefon za vise od 300e znajte da je to smak sveta!!!!

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

Svaki je SE monoblok 90% isti... mislim da Samsung ima najlepse telefone...i zato ide glas za samsung...
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

Lampash
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2007. 10:14
Lokacija: RS

Post od Lampash »

Zavisi,po meni svaki od ovih proizvodjaca ima par bas dobrih modela ali mislim da LG predjnaci...
Znaci,glas za LG...
Nokia E61....Skyworth V668 Dual Sim

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

reaper225 nijedan od tih marki koji si naveo po meni nema bolji dizajn od VERTU modela, njihov dizajn mi je bas extra, a i cena. a kao drugo mesto stavio bih SAMSUNG.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Ikren da budem, meni se vertu uopste ne dopada... :dry: kada bi ga poredili mislim da bih zauzeo predposlednje mesto. Daj pa ko bih samo kupio taj telefon zbog dizajna, i dao pritom par soma evra...i dobio osnovne funkcije....a svakog bi mogla da zadovolji nokia 1100....ko zeli basic...
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

nseries
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 03:59

Post od nseries »

Hm... Meni se licno najvise dopada dizajn nokia telefona,a na drugom mestu bi stavio LG koji isto imaju lep dizajn
Nokia N73 ME+2GB MiniSD Kingston+AD-49+Hama CS-408 Headphones

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

oce li neko spomenuti apple ? :D mis'im, telefon je neuporediv sa N95 i njegovim buducim naslednicima, ali je jako simpatichan, chachkao sam ga i vrhunsko je reshenje ... samo da nije onolko "netolerantan"

u svakom sluchaju - LG
There is no knowledge that is not power

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

pa dobro apple iphone....najjachi fontele na svetu 8) moze tako :) Evo drzim to luche u ruci i ne verujem kakav mu je interfejs, totalno drugaciji od drugih....real refreshment...
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

ovde sam za motorolu, svidjau mi se zato shto se ne boje da experimentishu. thumbs down za se i nokiu, za se zbog ponavljanja a za nokiu zbog maski nedostojnih njenog renomea.
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Sansung i LG sve ostale proizvodjace razbijaju na polju dizajna i kvaliteta kucista ali nazalost,to im je jedini kvalitet koji poseduju i samo zahvaljujuci izgledu imaju odlicnu prodaju i popularnost.
LG G2 Black,16GB

DukeofSerbia
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Pon, 15. Okt 2007. 19:32
:: ZTE V987
Lokacija: Sombor

ЛГ је закон

Post od DukeofSerbia »

Ау, ко су ти што су гласали за SE? :) Па скоро све само моноблокови који мање више личе једни на друге ко јаје јајету (бар 2/3 модела). Слажем се у потпуности са Stelle. Цитат са GSM Arenа-e по мени говори све (у вези K530):
That's about how things are at the Sony Ericsson developing center. Designers are called upon to improve looks, developers are tweaking up the firmwarе, but somehow the user interface and functions tend to be ignored. It's not the fault of K530 only. It's safe to say, most of the new releases suffer the same weakness. It's been quite some time since we last saw a real innovation, except in strictly high-end handsets. The same, of course, holds true about Nokia. Recurring criticisms seem to meet with indifference. Sony Ericsson K530 is very similar to the K610 we tested a little over a year ago. Save for the better exterior, the few novelties are the FM radio, A2DP-enabled Bluetooth and Track ID. Will the few improvements justify the price tag?
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k ... ew-169.php

Нокија има неколико одличних модела, али генералано ништа спектакуларно.
Самсунг ми се раније свиђао, али сада не.
ZTE V987 Grand X Quad + SanDisk Ultra microSD 8 GB

reaper225
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Pon, 12. Feb 2007. 23:09
Lokacija: Planeta Zemlja

Post od reaper225 »

E, sto se mene tice SE ima veoma solidan dizajn.

P.S. Onim mentolima iz gsm arene nista nevalja: "ne izgleda kao na slikama" "Nema slot za Memorisku (ali ipak ima 8GB interne)" "nema EDGE (ali ima 3G)" citao sam review SE-ovih telefona i kada nalupaju mane.... :x :x :x :x :disgust: :disgust: :disgust:
Ako ja budem kupio telefon za vise od 300e znajte da je to smak sveta!!!!

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

LG 8)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Hm,pa sada meni to retko ista znaci i malo obracam paznje na to ali eto mislim da trenutno samsung i LG imaju vrlo fine modele,bas atraktivne.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

markog
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 204
Pridružio se: Sub, 18. Mar 2006. 18:45

Post od markog »

nokia, nekoliko modela, se onako, samsung slider modeli (tipa d900).... mislim da svaki proizvodjac ima par odlicno dizajniranih telefona 8)

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

voleo sam samsung,bili su prelepi al sad su nekako plasticni...
prva je nokia,volim metalne i masivne mobove...
e a onda motorola... nekako mi ona Z serija izgleda bas opako... :)
Nokia E71... Elegant, but deadly

Odgovori