Motorole???

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Motorole???

Post od miljex »

Dobio sam ponudu da odkupim nekoliko motorolinih modela, pa me interesuje kakva je motorola zaista???

Nikad je nisam imao, a nisam ih ni prodavao, ne interesuju me specifikacije već svakodnevni detalji, ima li software problema (kao Siemens), stvarne mogućnosti kamere i displeja, kvalitet izrade....

Radi se o sledećim modelima:
1. V620
2. V80
3. V525

NAROČITO mi je bitna V620, zašto je teška, i kakav je ono meterijal od kojeg je pravljena, kakav je displej.... :wink: :wink: :wink:

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Pazi...
Motorole su dugo vazile za "mos ga sakom u zid" telefone...
Medjutim od kako su krenuli sa ovim fancy modelima, kvalitet se moze se reci dosta srozao.
Deo njih ima one klasicne Samsung probleme.. flat kabl i sl... software bugova ima, ali kad im se flashuje lep i cist firmware uglavnom nornmalno rade.
Imaju izuzetne ekrane i melodije...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Da rade okej ali im se kvalitet spustio.....ekrani su im okej ali me iritiraju oni preklopnici shto se otvaraju pod uglom od 70 stepeni ili tako neshto ali uglavnom ne dovoljno....sve mislim da cu ga slomim... :twisted: :twisted:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Motorola mora josh dosta da radi da bi zadobila moje poverenje, ali su i sad na dobrom putu... :) 8)
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

E kod mene ima josh mnogooo da rade da bi zadobili moje poverenje.....
Ipak mislim da treba da porade na dosta stvari...... :|

Imash 7610 i hocesh motorolu.....ali nikako ne bi uzeo motorolu...
Mislim da motorola ima neke propuste u softwere-u...a i na preklopniku bi mogli neshto da urade...to mislim na V seriju....
A 7710 je razumnija varjanta....

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

Ma nemam više 7610, a telefone prodajem, pa me interesuje kakve su, a 7610 sam prodao jer više neću symbian telefone, ustvari dok se malo zaželim symbiana :wink:

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Motorola je kao nagradna igra, možeš da dobiješ premiju(za šta su šanse male), većinom dobiješ nešto šti nikada n bi poželeo, a neretko samo baciš pare... :mrgreen:
U susret novim izazovima...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Motorola josh nije nauchila da pravi kvalitetne telefone, shto npr. pokazuje debljina matichne ploche u telefonu koja je kod vecine modela dosta tanka... :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

neznam zasto ali meni se motorola svidja i obozavam je (ovo se oosi samo na nove modele) :mrgreen:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Meni se Motorola generalno manje dopada, ali su se sa novijim serijama dosta popravili... :) :) ....
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Troublemaker_88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 15:35
Lokacija: Požarevac

Post od Troublemaker_88 »

Motorola je jedna od najvecih svetskih kompanija za mobilne telefone i to stoji. Ipak je ona legenda na polju mobilnih telefona. A sad sto njih boli ***** za srbiju i to je drugo. A u bratskoj Rusiji je najprodavaniji Brand. E o tome se price, a i o Americi i Spaniji takodje. Malo i u Engleskoj. Ipak je MOTOROLA IZMISLILA MOBILNI TELEFON. Ja sam imao ovu V525 i samo mi je vodafone bio zamerka. Tj sve njegovi meniji, softkeys i to. V620 ima najlepsi ekran, kad sam ga video jedan lik je hteo da je kupi, buljio sam u ekran 100 godina. Tako da glasam za Motorolu. Ali ipak nebi ih otkupljivao da sam na tvom mestu po ovim postovima. Jer u ovoj zemlji svako ima omiljenu marku, i mnogi bi ljudi bi za dz. pre uzeli 5110 nego V620, ali dobro. Svako ima svoj ukus i to ne treba kritikovati.
Pa sad.....pogledaj avatar i znaces koji tel. imam !!!

Odgovori