Bas u vreme krize!!

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
uzicanka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 08:46

Bas u vreme krize!!

Post od uzicanka »

Elem,jutros mi se pokvario Sony Ericsson S 500 i bas sam ga volela,posebno sam bila odusevljena njegovim dizajnom i grafikom..Na zalost tastatura mu je brzo pukla a ubrzo i maska..Molim vas,meni treba neki zeMski telefon koji treba da bude kod mene 3 god(toliko ih cesto menjam)..Na zalost nisam nesto dobro sa novcem,pa vas molim za savet sta da kupim..Znaci dizajn,grafika i zeMski model telefona.. :D

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Samsung m3510 Beat B. U beloj boji sa zlatnim detaljima deluje jako ženstveno,a jeftin je i nudi gotovo savršene performanse za te pare!To je moj skromni predlog.Ima ga i u crveno-crnoj kombinaciji,koja lepo prolazi i kao muška i kao ženska.Cena je nešto oko 120 čini mi se.

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

uzicanka, Koliko je to novca ako bi bila malo preciznijia.
Imas izuzetno lep i elegantan nokiu 7310 nova, samsung g600 je malo skuplji ....

ilkebgd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Sub, 06. Dec 2008. 05:42

Post od ilkebgd »

Samsung E590, ultra mali (jedan od najmanjih telefona ikad) i lagan (66 grama), jako zgodan za zenske tasnice :D ,moze da stane i u novcanik :D ,elegantan, dizajnirao ga slavni Dzasper Morison, jednostavan, a ima dosta dobre funkcije, kamerica 3 mpx, dobar ekran, memorijske kartice, radio,edge, odlican zvuk i slusalice... uz to i kvalitetno izradjen i jeftin, imas ga novog za oko 100-110 evra. a polovan 60-70.
Poslednja izmena od ilkebgd u Pet, 10. Apr 2009. 22:34, izmenjeno 1 put ukupno.
Samsung SGH I780 (Win Mobile 6 Pro) + LG Kp100 Ruby

uzicanka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 08:46

Post od uzicanka »

Gospodo hvala na odgovorima..
Jao Samsung ne volim..a ni nokija mi nije bas medju omiljnenim.. :o
pogledacu posle na pretrazivacu vase predloge..Hm,ne bih vise od 150 eura da potrosim,a manje svakao da bih isto 8)

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

uzicanka, sreco pogledaj ti 7390 160e mnogo dobra Nokia MNogo dobra, ili pak 7373,ali je puno losiji! Po meni je Zenski model i sjajno dizajniran,sa sjajnom kamerom,sjajnim video snimkom,sjajnim ekranom 7390 razmisli! 8)

Odgovori