Da li kupiti HTC magic sad ili odmah?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
enki
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 01. Sep 2007. 10:47

Da li kupiti HTC magic sad ili odmah?

Post od enki »

pozdrav ljudi vec neko vreme planiram da uzmem HTC magic preko vipa ..
mislim da je ok ponuda telefon nije nesto skup mnogo a paket je sasvim ok .. dosta nudi
pa me zanima vase misljenje .... da li treba mozda jos cekati....
da li ce mozda vip spustati cenu telefona uz pakete .. ili je mozda bolje uzeti neki drugi telefon koji je u tom rangu ..?

LesaZMN
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 221
Pridružio se: Uto, 16. Sep 2008. 14:38
Lokacija: BGD

Post od LesaZMN »

E enki - sad ili o'ma pitanje je sad???
Pa cene ce sigurno da padaju - ali da li ti mozes/hoces da cekas, da li ce isti biti u ponudi kada ti budes hteo da ga uzmes....vidi sam
Imas jos i Galaxy u Telenoru - isti OS - Android - pa mo's da biras.
Android telefona ce da bidne sigurno, i cene ce da im padaju isto tako - ovo su prve perjanice, pa su napucane - kad se malo smiri i bude vise modela i proizvodjaca - bice i bolje cene.
Za sada HTC je drao kozhu sa cenama jer je jedini pravio Android (T1) a mislio je da ce i sa Magicom da ima bar neko vreme prednost.
Zeznuli ih ovi drugi zuti p izbacili bolji fon po istoj ceni :-)
Po meni Android je internet OS i na to se treba fokusirati - licno bi mi odgovaralo i 2 MPx kamera i manje interne memorije i qwerty umesto TS samo da bude jeftinije

makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Post od makibiki »

jooj i meni se svidja,cackao sam ga u vipu,i sve radi extra,ali mi se ne daju npr 2000 din + pdv 24 meseca...jedino kad skupin 25000 pa onda onaj paket od 1000 din + pdv.to mi izgleda ok...voleo bi da cujem nekog ko ga koristi sa misli o njemu,baterija,dal zakucava,kakav mu je prijem wifi(mislim jel trazi da sedis pored antene ili ne),kolku max memorijsku karticu moze da primi?hvala

LimunBG
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 153
Pridružio se: Sre, 19. Sep 2007. 16:11

Post od LimunBG »

Raspitao sam se u vip-u za magic i postoji kombinacija (posto mi je postpaid 900 relativno skupa pretplata oko 2500din sa porezima) u kojoj prvih 6 meseci polstpaid 900 obavezno, a zatim moze da se predje na postpaid 350 (oko 1300din.) preostalih 18 meseci ali uz jednokratnu doplatu vip-u od 2000 din.
Milsim da je to ok ponuda
:D

Dilan Dog
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Ned, 11. Okt 2009. 13:42

Post od Dilan Dog »

Ja ga koristim i VEOOOMA sam zadovoljan. Ali neophodno je da imas paket koji ti omogucava net protok inace ovaj tel. gubi svoju sustinu.
makibiki napisao:baterija
Dva dana uz vrlo ceste konekcije na internet,poruke i razgovor. Tesko da moze da izgura vise jer prosto mami da ga cakcas. Pogledam i neki klip preko you tube-a.
makibiki napisao:dal zakucava
Nisam siguran da znam sta ti ovo znaci. Ako je pitanje da li koči,onda je odgovor ne,naravno. Ali neophodno je da sa ANDROID marketa skineš program TASKILLER uz pomoć koga gasiš programe koje ne koristiš da ne guše RAM.
makibiki napisao:kakav mu je prijem wifi(mislim jel trazi da sedis pored antene ili ne)
Kao kod ostalih telefona. Gde sam koristio N95,IPhone ili IPod Touch,bez problema sam koristio i MAGIC. Uz 350 Mb koje imam mesečno,WiFi retko koristim ali sam ga isprobao na više mesta.
makibiki napisao:kolku max memorijsku karticu moze da primi?
Ovo ne znam jer mi je ova od 2Gb dovoljna...ne trpam u njega muziku i slično.

makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Post od makibiki »

kakvu jednokratnu doplatu vip-u 2000 din,objasni molim te... a hvala dilan dog,ma vise od 2 dana ne treba,hvala jos jednom!!!

LimunBG
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 153
Pridružio se: Sre, 19. Sep 2007. 16:11

Post od LimunBG »

makibiki, evo da ti objasnim, recimo kupim sutra htc magic (sto i planiram ovih dana) i platim ga 10000 din. uz tarifu postpaid900 (pretplata oko 2560din. mesecno sa pdv-om). E sad posto mi je to prilicno velika pretplata i realno ne mogu toliko minuta mesecno da potrosim, imam pravo nakon 6 meseci placanja postpaid 900 da predjem na nizu tarifu. Meni bi konkretno odgovorala postpaid 350 (1280din mesecna pretplata), ali prilikom prelaska moram vip-u da platim neku razliku od 2000 din.
Skontao? Ili prekontao...? :)

half man
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 21:53

Post od half man »

Eeeej ljudi moze pomoc!Uzeo sam ovaj mobilni,extra je sve!Ali imam jedan problem..
Naime ne znam kako da se konektujem na net preko gprs..Podesio sam sve parametre,Telenor je u pitanju,ali i dalje nece ni jednu stranicu da ucita,u cemu je problem?

makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Post od makibiki »

Limun sad sam skontao jer si lepo objasnio :) hvala.I meni bi bila dovoljna ta tarifa 350 a i nije skupo,ali onih 2500 je puno.

a half man ne mogu da ti pomognem,jer neam fon ovaj,jedino idi to telenora pa vidi da ti oni nameste. poz svima

chucky
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Uto, 20. Okt 2009. 14:35
Lokacija: i.iliđa

Post od chucky »

half man, kao sto ti je rekao makibiki, moras otici na telenor-ov salter i oni ce ti to podesiti :lol: 8)

magicmilan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pet, 06. Nov 2009. 07:28
:: lg g pro 2
:: samsung mega 6.3
Lokacija: pancevo

Post od magicmilan »

nisam znao da moze da se vrati na manji paket uz doplatu od 2000...super,jos tri meseca i prelazim na paket 350 :D

magicmilan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pet, 06. Nov 2009. 07:28
:: lg g pro 2
:: samsung mega 6.3
Lokacija: pancevo

Post od magicmilan »

neko je pitao dal zakucava...koristim ga vise od dva meseca i stvarno ga maltretiram po ceo dan...nikad,ali nikad se to nije desilo :roll:

Odgovori