Koji tablet kupiti?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Odgovori
acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Koji tablet kupiti?

Post od acamatic »

E ovako posto se ne razumem bas dobro u te uredjaje,trebala bi mi vasa pomoc, hoce brat da uzme neki tablet za zezanje,ono internet,neke igrice,video pozivi, itd..a i njegov cale hoce i taj tablet da koristi za posao..
E pa sada koji bi ste mi preporucili..,a da najvise novca sto bi dali je 35.000 dinara to je plafon ;) ..
Hvala unapred!!!

nemanjale
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 268
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 22:50

Post od nemanjale »

onda ja mislim da je transformer 1 najbolja opcija, sa tastaturom naravno, i nalazi se na oglasima za tu sumu nov sa garancijom...
SGS2, iPhone 4 32GB

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

nemanjale na kojim oglasima ima za tu cifru da se nadje?
acamatic mogu samoda ti preproučim da onaj huawej iz telenora ne uzimaš.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

VeNoM, imas na kupujem prodajem bar je bilo za te pare do pre nedelju dana .

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Post od bachika »

VeNoM, a zašto havajca preskočiti? Pitam jer sam ga mogao pre nedelju dana uzeti ali nisam, pa čisto da znam da li sam puno pogrešio..... :wink:
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

bachika, zasto sto je nikada losiji tablet, na par mesta sam nasao da se tablet ugasio sam od sebe i nije mogao da se upali...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

U vipu Transformer za 25000 kesa i 2590 din mesecno, sto daje 15 GB neta. Ako ces uzimati, onda je ovo prava varijanta, posto je u pitanju 3G varijanta ovog tableta.
Moze da se pogleda i iPad1 za ove pare, ima jako lepo ocuvanih preko oglasa za cca 300€ (16GB WiFi varijanta), i razni ovi Prestigio, i ostali tableti, ali ja bih sve to u sirokom luku zaobisao.
Transformer ili iPad.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

bachika ljudi oko mene su kod telenora uzeli nekoliko komada.ok kao nešto se razumem u android pa hajde da ih sredim ali moja greška je što sam taj tablet uporedio sa arcom koji je mnogo bolji od ovoga.
dakle odzim nije dobar, tač je malo problematičan, ekran...uff...šta da kažem osim da kada iz položenog prilikom prelaska u uspravni mod sliak se malo izduži zajedno sa ikonama.obično oko ne primeti ali ljudi koji čačkaju mobilnu telefoniju mogu to da primete veoma lako.memorija je ok i ona je oko 4gb + kartica koja se ne dobija,sa ovom glupom radnjom javlja se onaj problem sa čitanja mem kartice jer on ima internu memoriju jednu exgternu i drugu externu.
kamera je užas i mislim da se p990 je car za ovu kameru.
e sada pozitivne stvari.može da se šalju poruke, može da se vrši poziv ako imaš slušalice ili bt.
i to je to.možda sam ja mnogo zahtevan ali to su stvari koje meni smetaju.
a da i zvuk koji izlazi nije baš kako treba.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

Cekaj a onaj Acer kako li se zove ... mrzi me da trazim... odlican je, koliko sam video na netu ... Iconia mislim da se zove
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Layne_Staley, ima ga lesa0208, deluje odlicno... AcerIconiaTab A100 :wink:
Samo nek se rolaju....sarme.

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

Pera Detlic, e taj taj .. ja sam samo gledao na netu kakav je, onako na suvo, samo karakteristike i delovao mi je kao odlican.. A ima ga kjod nas za 29.000 dinara.. Koji je android na njemu ? (tj do kog moze da ide?)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Layne_Staley, ima 3.2.1 mada kao bice i ics za njega .

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

lesa0208, pa to nije lose uopste.. Koliko sam video ima predispozicije za ICS .. Po meni to je najjeftiniji tablet koji valja.
Kakva su tebi iskustva lesa sa koriscenjem ?
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Layne_Staley, baterija je bila jako losa, medjutim kada se root-uje ubaci se jedna skripta i baterija bukvalno traje duplo vise nego sto je trajala evo danas je drugi dan i imam 45% baterije. Ono sto je po meni veliki minus je sto je zakljucan boot loader pa za sada ima samo root bez recovery-a i bez castom romova :/. Inace za sve ostalo je super.

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

lesa0208, omg, nisu uspeli da nadju nacin da ga otkljucaju ?! Izvinite ljudi, ovo nije tema o ovom tabletu, ali ipak koriste ove informacije :) Valjda :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Layne_Staley, nije to tako jednostavno, seti se samo sta je bilo sa HTC-om kada je zakljucao bootloader. A pritom je ovo tablet pa nije toliko jaka zajednica kao za mobilne :)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

Drugari sta da vam kazem,osim veliko hvala sto zelite da mi pomognete..upss zaboravio sam da napisem gore da nece da uzimaju tablet kod operatera nekih(telenor,mts,vip.itd..)nego ono samo na kes u nekoj prodavnici i oni njima tablet :wink: a da i to nisam napisao :oops: samo nov,nista polovno i bilo bi dobro da moze da se stavi u njemu sim kartica..
E sad ne znam tacno ko je rekao,ali preskocicu one "Š" marke tableta sto su im nudili u nekim prodavnicama..
E sada ostajemi samo da vas zamolim da mi kazete da li da uzmu ovaj "Acer Iconia A100 Tablet"(al moze u njemu da se stavi sim kartica i da sluzi kao i mobilni telefon) ili i to da preskoce,pa da traze neki "iPad"..ili pak onaj transformer.. :?
Poslednja izmena od acamatic u Pon, 06. Feb 2012. 13:27, izmenjeno 3 puta ukupno.

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

lesa0208, tu si u pravu. Merkao sam ja i taj tablet da kupim, ali sam onda shvatio da mi nije preko potreban tablet sada, pa sam odustao :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Pa sta ce ti pored skoro pet incha na nexusu... :P :P
Samo nek se rolaju....sarme.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

acamatic, ne moze sim kartica u njega nazalost, sa transformer-u moze sim ali mislim da ne moze da ga koristis za pozive.

Odgovori