S3 mini

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

S3 mini

Post od majkon80 »

Dobio sam neku ponudu da za tablet dobijem s3 mini e sada znam odprilike koji je to fon i sta sve ima,interesuje me kamera tacnije kvalitet fotografije,dali je isti kao i na S3 ja sam cuo da jeste ali ajde da proverim,zamena je za perfektno ocuvan sa garancijom asus memopad hd7 stoji mi ljudi u kuci uopste ga ne upotrebljavam,sta mislite i o tome da menjam doplatio bi mi 10 eura

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: S3 mini

Post od 1808 »

majkon80 napisao:.....interesuje me kamera tacnije kvalitet fotografije,dali je isti kao i na S3 ja sam cuo da jeste,..
Kamere nisu iste, što se može videti i u specifikacijama ova dva telefona, ali s3 mini ima zaista dobru kameru, jednu od boljih u klasi 5MP.

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: S3 mini

Post od majkon80 »

Pazi ovako brate kada kazem iste ne mislim mpx,jer to nije uopste presudno za kvalitet,vec bas za suvi kvalitet fotografije kada stavis sliku uslikanu sa jednim kadrom jednu pored druge uslikanu sa ta dva telefona,na to sam mislio,ali ne znam uospte koliko se ispati davati tablet za to

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: S3 mini

Post od Azimuth »

Pa ako ti treba telefon onda se isplati, ali ako ti ne treba onda je bolje da zadrzis tablet ili da ga prodas pa eventualno dodas koliko treba za neki kvalitetniji telefon.

ilija98
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 235
Pridružio se: Sre, 28. Avg 2013. 19:36
:: LG Spirit
:: E72, 5800

Re: S3 mini

Post od ilija98 »

To je otprilike Trend plus sa 1gb rama i boljim ekranom. Inace slike pravi vrlo dobre, ne dobre kao s3 ali zadovoljavajuceg kvaliteta.

OdličanJeMemo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 21:34
:: S3 Neo duos
Lokacija: Banjaluka

Re: S3 mini

Post od OdličanJeMemo »

majkon80 napisao:Pazi ovako brate kada kazem iste ne mislim mpx,jer to nije uopste presudno za kvalitet,vec bas za suvi kvalitet fotografije kada stavis sliku uslikanu sa jednim kadrom jednu pored druge uslikanu sa ta dva telefona,na to sam mislio,ali ne znam uospte koliko se ispati davati tablet za to
Tako je, reci mu, ne zna on.

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: S3 mini

Post od majkon80 »

ilija98 napisao:To je otprilike Trend plus sa 1gb rama i boljim ekranom. Inace slike pravi vrlo dobre, ne dobre kao s3 ali zadovoljavajuceg kvaliteta.
Sacekacu za neku bolju ponudu ako moze bolje za taj tablet

Odgovori