Pomoć oko izbora telefona

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
buddha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 03. Apr 2017. 17:27
:: Huawei Y560

Pomoć oko izbora telefona

Post od buddha »

Hellloouuu!
Kupio bih telefon sa akcentom na stabilnost i nadprosečnom kamerom. Cena u slobodnoj prodaji do 300E.

Dilema što se tiče ponude mobilnih operatera je između Samsung J7 ili Huawei P9 Lite. Videh da se dosta ljudi dvoumi između istih, takođe. Ali hteo bi da čujem iz iskustva kakvi su u poređenju sa gore pomenutim kriterijuma.

Sa druge strane, prilično sam impresioniran Xiaomi modelima (Mi4, Mi5) te sam nekako dosta zagrejan za njih. Međutim, imam par predrasuda prema pouzdanošću telefona jer jelte cene nisu baš realne onome što pružaju. Šta je njihov downside?

Ili možda nešto potpuno drugo?

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Re: Pomoć oko izbora telefona

Post od Zligor »

mozda ce neko da me kamenuje ali stabilnost + nadprosecna kamera = lg nexus 5x. model jeste stariji, ali update-i rodovno stizu, trenutno 7.1.2 + update na android 8.0 je siguran. cena za 32 gb model oko 250€ . j7 i p9 lite su dobri modeli sa solidnim kamerama ali ne nadprosecnim. ja sam 5x kupio upravo zbog kamere i nisam se pokajao.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Pomoć oko izbora telefona

Post od Apolo »

5x ima ubicu od kamere i to sve na automatici sa HDR, bar je tako bilo kod mene.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Festina lente.

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Pomoć oko izbora telefona

Post od fannY »

Podrzavam kupovinu Nexus 5x-a, mada bih ja pogledao Huawei Honor 8 lite. Mislim da upada u tu cenu.

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: Pomoć oko izbora telefona

Post od rock9855 »

Kamera na 5x razbija. Samo trazi sa garancijom. I naravno ako ti je dovoljna ispodprosecna baterija.

Odgovori