Preporuka

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
bakson
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 23. Jul 2018. 13:40
:: Samsung s4

Preporuka

Post od bakson »

Pozdrav svima, uzimam novi telefon pa bih voleo ako bi mi neko pomogao savetom oko nedoumica.
Telefon bih uzeo isljucivo u radnji sa garancijom, zbog prethodnih dobrih iskustava, kod telefona mi je najbitnije da ima dobru bateriju (koristio sam samsung s4 i iphone 5s jedno vreme i baterija me je kod njih razocarala), takodje da ima sto bolju kameru, da ne koci tj da se ne pregrejava, ekran velicina 5.5 i manji ... Na raspologanju imam 250evra ali nije fixno,moze i gore dole 50 e.
Najvise razmtram Samsung i Apple, od samsung-a vidim da su po karakteristikama dobri telefoni iz serije J i A, pa me zanima u cemu je pravshodno razlika? Pa ukoliko vam nije tesko zamolio bih za savete oko kupovine,sta je najbolje uzeti ozbirom da telefon planiram da ne menjam duze vreme? Razmisljao sam i xiaomi ali nemam iskustva iz okoline da neko to koristi pa sam iskljucio iz razmatranja.

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: Preporuka

Post od slavisaj »

Ako neces Xiaomi, a pravis veliku gresku, onda uzmi iPhone SE.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Preporuka

Post od znemanja »

Pogledaj A5 (2017) ili J7 (2017).

Sent from my Samsung Galaxy S9 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Re: Preporuka

Post od Fox »

bakson, kao sto je naveo kolega slavisaj, mislim da nema potrebe ograniciti se na samo ova dva ponajveca (+ Huawei) brenda trenutno. Sad, videh da si napisao da bi uzeo telefon samo u radnji, i saglasan sam sa time ali ti to dosta smanjuje izbor malo "jacih" modela. Cinjenica je da planiras da koristis telefon neko duze vreme a tu su malo jaci modeli ipak u prednosti u odnosu na neke midrange modele...
Ako bi razmislio u kupovini preko oglasa, poprilicno dobar izbor (uzimajuci cenu po kojoj se nov moze naci) je na pr. Nokia 8 (na oglasima na KP je mozes naci za 300-310e).
Vecina tih telefona je donesena iz Madjarske i garancija se ostvaruje preko prodavca od koga si ga i kupio. Ne tako retko se desava da se ista lakse ostvari preko njih nego li neka domaca garancija. Ovo ti sve navodim samo kao primer, ti ces na kraju odluciti sta ti je najbolje ciniti. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Odgovori