Najbolji telefon do 300e

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Najbolji telefon do 300e

Post od Evindzer »

^^ A70 je prilično masivan, ima vrlo pristojan ekran i kamera po danu daje više nego upotrebljive slike.
To je ono što o njemu znam na osnovu par sati igranja od pre dve nedelje. Strpi se par dana dok ne odem do jedne poznanice koja ga je juče dobila i pročačkam ga malo detaljnije. [emoji16]
U svakom slučaju, preporučujem ti da razmisliš o naočarima ako ti slabi vid, a posebno ako imaš kola.

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: Najbolji telefon do 300e

Post od AnGeL oF LoVe »

Evindzer napisao:^^ A70 je prilično masivan, ima vrlo pristojan ekran i kamera po danu daje više nego upotrebljive slike.
To je ono što o njemu znam na osnovu par sati igranja od pre dve nedelje. Strpi se par dana dok ne odem do jedne poznanice koja ga je juče dobila i pročačkam ga malo detaljnije. [emoji16]
U svakom slučaju, preporučujem ti da razmisliš o naočarima ako ti slabi vid, a posebno ako imaš kola.
Захваљујем на помоћи.Значи ми ваше мишљење јер нисам никад видео тај модел уживо. Величина ми не преставља проблем, навикао сам се.
Што се тиче друге препоруке, тешко је носити наочаре када на даљину видиш супер а на близину слабије. Требају ми само за читање а за све остало не. То је синдром кратких руку (неко то тако назива) када телефон морам одмакнути даље од очију да га боље видим. Кажу да је нормално после педесете.
LG G2 Black,16GB

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Najbolji telefon do 300e

Post od Evindzer »

^ To se naziva dalekovidost i jeste normalno da se javi ljudima u drugoj polovini života. Mom ocu se pojavila negde sredinom njegovih pedesetih, i već 12-13 godina stavlja naočare kad nešto čita, u ostalim situacijama vidi lepo i normalno bez njih.
Što se tiče telefona, uvek je najbolje videti ga negde uživo i, po mogućnosti, malo se upoznati s njim, tako će odluka o kupovini biti lakše i adekvatnije doneta. [emoji846]

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: Najbolji telefon do 300e

Post od Drafer »

Danas sam video prvi put uživo A70, izgleda odlično. Moj Mate 10 Pro je smešan u odnosu na A70.
Trebao sam ja onaj da kupim ali ga nisam tada imao u blizini da ga vidim i kupim, zeznuo sam se

Poslato sa Huawei Mate 10 Pro uz pomoć Tapatoka
Android 12

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Najbolji telefon do 300e

Post od Joxy »

Cekaj K30. [emoji6]

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: Najbolji telefon do 300e

Post od Drafer »

K30 neće imati Lte band 20 inače lep je telefon.
Ja sam našao dva juče na oglasima u mojoj blizini.
Za oba treba isto da diplatim ako moj uložim, a to je 90€.
A70 i Mate 20
I odustao sam za sada. Logičnije mi je da uzmem u tom slučaju taj Mate 20 iako je nešto stariji uređaj. Oba imaju garanciju

Poslato sa Huawei Mate 10 Pro uz pomoć Tapatoka
Android 12

Odgovori