Ponuda iz VIP-a, šta uzeti

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Ponuda iz VIP-a, šta uzeti

Post od miodrage »

kefalo, ekosistem koji ocekujes neces i ne mozes da napravis, barem ne kao na Apple-u. Mozes svasta nesto, ali ce da te kosta zivaca, budzenja, skarabudzenja i ostalo. Ne mogu da poreknem da sa Androidom moze i vise nego sa Apple-om, ali kod Apple-a je sve jednostavno i radi odmah, bez ikakvog daljeg petljanja - to i sam znas.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Re: Ponuda iz VIP-a, šta uzeti

Post od kefalo »

miodrage,
Po prirodi sam optimista.
Za potrebe testa sam čak naručio i ultrawide ekran jer win 10 nema ono skrolovanje ekrana kao osX.
Malo ću se igrati.
Ne kažem da će to biti baš tako kao što ti kažeš, ipak hoću da dam šansu.
Ako ne bude išlo, prodaću ono što otpadne ali ću barem znati šta je šta i neću se pitati šta bi bilo kad bi bilo, niti ću burgijati uzalutno na netu. I to mi je velika ušteda ;)
I kako mi je dosta posla organizovano na office365, ja lično nemam neke velike koristi od Applea, svi ostali računari u kancelariji su windows.
A i ako uspem napraviti nešto prihvatljivo kao koncept,i to je ušteda u odnosu na ovo do sada. Apple traži prilično da se odreši kesa.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Ponuda iz VIP-a, šta uzeti

Post od miodrage »

kefalo, to je pravi entuzijazam koji cenim. Respect.
Sto se Office 365 tice, imam ga na iPhone-u i sve radi besprekorno sa mojim Win racunarom. Naravno da mi je sve bilo lepse sa Lumijama, ali ne mogu da gresim dusu i kazem da je ovo lose, stavise vrlo sam zadovoljan.. Sto se Androida tice, tu moram da kazem da i na njima Office radi besprekorno jer je Microsoft ulozio u to velike napore nakon odustajanja od WinMob platforme.
Instaliraj ono sto Microsoft preporucuje, a obavezno Edge i Office i neces imati nikakvih problema sa te strane.
Ali sto se samog ekosistema tice, tu osim Aple-a niko nema sta da trazi jer taj domaci zadatak jos niko nije uradio kako valja, cak nisu uspeli ni da prepisu od njih.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Ponuda iz VIP-a, šta uzeti

Post od Evindzer »

miodrage napisao: Naravno da mi je sve bilo lepse sa Lumijama (...)
S Lumijama je uvek bilo lepše. [emoji6]
.
.
Kefalo, čestitke i od mene, nadam se da ćeš biti zadovoljan. [emoji854]

Odgovori