Sta posle Pocophone F1?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Bjerg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2015. 16:17
:: J5 2017

Sta posle Pocophone F1?

Post od Bjerg »

Pozdrav. Imam Pocophone F1 preko godinu i po dana, i dalje radi bez greske i zaista predstavlja dobar model. E sad, razmisljam kevi da ga poklonim a za sebe da uzmem nesto novije, pa me zanima vredi li ga menjati za nesto oko 450e? Vidim da drzi cenu i to jako, ja sam ga uzeo za 300e a sad je 270e na kp, a kad ga uporedim sa Xiaomi Mi9T cini mi se da su razlike isuvise male da bi ga menjao za taj telefon, a vidim da ga preporucujete u drugim temama. Kod mog mi se ne svidja kamera u tamnim uslovima, inace baterija zadovoljavajuca, a radi kao sat. Ekran, izgled, zvuk, izrada mi nisu preterano bitni, mada su lep dodatak. Postoji li neki telefon od 450e koji predstavlja stvarno osetno unapredjenje u odnosu na Poco (prvenstveno u vidu kamere i baterije)? Ili treba dodati jos? Gledam nove flagshipove, pumpaju cene kao ludi, a nesto mi ne izgleda da stvarno vrede tu razliku u odnosu na proslogodisnje modele, ili se pak varam? Vredi li kupiti sad nesto, cekati jesen da padnu cene i izadju novu modeli ili pak cekati narednu godinu?

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: Sta posle Pocophone F1?

Post od slavisaj »

Ja sam imao mi8 koji je isto sto i Poco samo sa amoled i boljom izradom. Zamenio sam za mi9t . mi8 sam imao uporedo sa mi9t jos jedno 10ak dana, i ne znam da li mozes da verujes da ni jednom nisam pogledao mi8. Pored mi9t izgleda zastarelo, mi9t je mnogo elegantniji. Ekran na mi9t je svetliji od mi8, procesor je na papiru slabiji ali u realnom radu se ne primeti razlika, jako male nijanse su upitanju, uporedjivao sam. Kamera preko dana je odlicna na mi9t kao i na mi8, u slabijim uslovima je malo bolja na mi8 jer ima OIS, ali ako koristis npr stativ ili nesto slicno oba telefona daju isti kvalitet. mi9t ima bolji zvuk preko slusalica jer ima hi-res sertifikat mi8 nema, a i mono zvucnik je glasniji. Mozda eventualno da potrazis mi9t pro jedino zbog procesora ako ti je bitno. Meni je prelazak sa mi8 na mi9t bio upgrejd.

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: Sta posle Pocophone F1?

Post od rock9855 »

Mi9T pro ili OnePlus 7T. Svaki ima svojih prednosti i mana pa sta ti vise odgovara....

Odgovori