Koji telefon sa dobrom kamerom?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
milke86
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Uto, 10. Jul 2012. 14:04
:: Galaxy sII

Koji telefon sa dobrom kamerom?

Post od milke86 »

Pozdrav svima trenutno imam Samsung galaxy s10 plus keramički 512gb sve super ali mi je potreban telefon da kažem sa najboljom kamerom bavim se poliranjem automobila pa je kamera na prvom mestu. Dobio sam ponudu za S21 ultra 730e nov. Ali negde pročitah da se greje pri korišćenju kamere.. Zanima me vas savet za kupovinu. Hvala unapred na odgovorima.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Koji telefon sa dobrom kamerom?

Post od znemanja »

Ako je sve ok sa tim modelom S21 ultra, za taj novac kupuj bez razmišljanja, S21 Ultra, iPhone 12 Pro Max i Xiaomi Mi 11 Ultra su trenutno tri najbolje kamare na telefonim koji su dostupni na našem tržištu.
Pregrevanje na S21 Ultra je bilo zastupljeno ne početku i to samo kod malog broja primeraka, nisu svi korisnici S21 Ultra modela imali taj problem. To je svakako rešeno sa update-om, tako da u vezi toga nemoj da brineš.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

milke86
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Uto, 10. Jul 2012. 14:04
:: Galaxy sII

Re: Koji telefon sa dobrom kamerom?

Post od milke86 »

znemanja napisao:
Pon, 13. Sep 2021. 16:16
Ako je sve ok sa tim modelom S21 ultra, za taj novac kupuj bez razmišljanja, S21 Ultra, iPhone 12 Pro Max i Xiaomi Mi 11 Ultra su trenutno tri najbolje kamare na telefonim koji su dostupni na našem tržištu.
Pregrevanje na S21 Ultra je bilo zastupljeno ne početku i to samo kod malog broja primeraka, nisu svi korisnici S21 Ultra modela imali taj problem. To je svakako rešeno sa update-om, tako da u vezi toga nemoj da brineš.
Znam da je nov i ne upaljen i da je od operatera mislim A1 ne znam ni koja je verzija u pitanju svakako nije ni bitna važna mi je samo kamera. A brine me jer videh ovde gomilu njih koji ga pljuju zbog velikog zagrevanja pogotovo kad koriste kamere..

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Koji telefon sa dobrom kamerom?

Post od miodrage »

SAcekaj sada iPhone 13, sutra ga predstavljaju pa ces da vidis. Mislim da ce to biti jedna od najboljih kamera na trzistu.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori